Novinky ze světa podnikání na volné noze

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 1091-1100 z celkem 1137 novinek

Péče o zákazníky

Bez spokojených zákazníků nemůže být dlouhodobě úspěšné žádné podnikání. Kromě toho je pozorná péče o zákazníky podstatně výhodnější investicí nežli nákladný marketing.

Číst dál

Obchodní jednání

Ze všech dovedností nezávislého profesionála či podnikatele patří vyjednávání k těm základním a nejdůležitějším. Úspěšné obchodní jednání spočívá v důkladné přípravě, dobrém zahájení a schopnostech vyjednavače.

Číst dál

Článek na serveru Novinky.cz

Pochvalným článkem na exponované úvodní stránce ocenil kvality portálu Na volné noze nejnavštěvovanější zpravodajský server Novinky. Vyzdvihuje zejména jedinečný přínos portálu pro živnostníky na volné noze a zmiňuje také školení pro úspěšné nezávislé podnikání nebo pravidelné srazy.

Registrace ochranné známky

Přihlašování ochranných známek není tak složité, jak se na první pohled zdá. Registraci běžné národní ochranné známky může zvládnout i odhodlaný laik. Pokud ví jak na to.

Číst dál

Bod zlomu

Kniha Bod zlomu se stala marketingovou biblí a zaznamenala celosvětový úspěch, když poodhalila tajemství šíření informací napříč společností. Neobyčejně inspirativní text tak ocení tvůrci reklamy, nezávislí profesionálové i čtenáři kvalitní literatury faktu.

Číst dál

Reportáž z druhého setkání nezávislých profesionálů

Koncem května 2007 se v Beskydech konal druhý výroční sraz nezávislých profesionálů, pořádaný portálem Na volné noze. Mimořádně vydařené setkání proběhlo obdobně jako loni ve velmi přátelské atmosféře.

Číst dál

Levnější školení a osobní konzultace

Unikátní skupinová školení pro úspěšné nezávislé podnikání, která portál Na volné noze pořádá od jara 2007, byla nyní po vyhodnocení úvodních zkušeností zlevněna o 2 tisíce Kč (68%) na pouhých 950 Kč za celodenní kurz včetně ubytování zdarma pro registrované uživatele portálu, studenty, maminky, seniory a invalidy. Účast na školení lze také nově za malý příplatek kombinovat s několika hodinami osobní konzultace.

Pracovní doba

Správně stanovená pracovní doba je pro každého profesionála výchozím bodem k optimální výkonnosti a celkové spokojenosti v práci i soukromém životě. Pracovat totiž můžeme méně a zároveň lépe.

Číst dál

Bohatý táta chudý táta

Kniha Bohatý táta chudý táta představuje vynikající podnět k zamyšlení. Jejím hlavním přínosem je, že nabízí způsob myšlení, který je většině lidí zcela cizí a tím vám pravděpodobně pootevře oči. Je to užitečné čtení nejen pro lidi na volné noze.

Číst dál

Jádro podnikání

Zdravé jádro podnikání by mělo být trvalým středem zájmu každého nezávislého profesionála. Úspěšní podnikatelé soustředí své úsilí na hlavní činnost a rozvíjejí tak především to, co je živí.

Číst dál

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí