Novinky ze světa podnikání na volné noze

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 1901-1903 z celkem 1903 novinek

Kouzlo nezávislého podnikání na volné noze

Samostatné podnikání je jednou z nejlepších cest k dosažení osobní svobody a pocitu štěstí z naplnění a seberealizace. V tomto článku si rozebereme veliké přednosti (ale i některé nevýhody) tohoto typu podnikání a pomůžeme tak možná v rozhodování těm, kteří dosud váhají, jaký způsob výdělečné činnosti si zvolit, a nebo cítí, že v jejich životě nazrál čas ke změně.

Číst dál

Snáze k penězům z EU díky projektu DirectEurope?

Firma Oracle spustila koncem května dlouho očekávanou českou verzi svého projektu DirectEurope, jehož cílem je pomáhat českým podnikatelům a dalším ekonomickým subjektům s rychlejším a efektivnějším podáváním žádostí o prostředky z fondů Evropské unie. Služba je zdarma a týká se i živnostníků, takže se pojďme podívat na to, jaké jsou první zkušenosti s jejím využitím.

Číst dál

Uvedení do zkušebního provozu

Po několika měsících intenzivního vývoje zahajujeme zkušební provoz tohoto portálu. Vzhled i funkčnost budou postupně dále zlepšovány až do oficiálního spuštění někdy koncem roku 2005. V následujícím přechodném období mějte, prosím, pochopení pro případné chyby, které se mohou vyskytnout. Oplátkou můžete využít zvýhodněné nabídky registrace se šestiměsíčním prodloužením.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí