Akce s volnonožci

11. září 2020

Tak a máme hotovo. Od soboty do čtvrtku jsme si užili další kolečko akcí s volnonožci, na které jsme se po létě už vážně těšili — sobotní školení, v pondělí natáčení rozhovorů v HubHub a hned pak tři setkání našeho think-tanku v Praze, Brně a Ostravě. Byla to jízda.

Školení podnikání Na volné noze jsme už podruhé pořádali v krásném a útulném prostoru Animika Hub, kde se k naší pestré skupince účastníků jako vzácný host připojil ilustrátor, art director a konzultant Michael Petrus.

Atmosféra byla příjemná a povídání se nám nakonec protáhlo i dlouho po skončení akce. A hromadu podnětů si vezeme taky ze stejně povedených think-tanků, které proběhly v našich, dnes už skoro domovských coworcích. Paralelní Polis, Melvil Space a Impact Hub Ostrava. O hlavní přednášky se tentokrát postarala šestice profesionálů napříč obory, kteří sdíleli své zkušenosti s přeshraniční prací, což bylo naše hlavní a pro řadu volnonožců aktuální téma — Ivan Kuckir a Šárka Štrossová (Praha), Radek Hrachovec a Barbora Vágnerová (Brno), Eva Škorničková a Adam Zbiejczuk (Ostrava). Všechny vystoupení jsme zachytili na kameru a když se nám vydaří střih, pustíme je v nejbližších týdnech ve zkrácené verzi taky na náš YouTube kanál. V prosinci se těšíme zase na viděnou.

Chcete se příště taky zapojit? Je to snadné: Sledujte naše novinky nebo se můžete rovnou stát našimi členy či dorazit na příští otevřené školení.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn

Podobné novinky

Na cestě: Momentky z Olomouce

Děkujeme za parádní akci v Olomouci! Na poslední zastávce z naší (pod)zimní šňůry setkání Na volné noze Na cestě se nás sešlo zhruba 70 volnonožců. A vážně jsme si to užili. Koukněte na fotky.

Příjemný pokec, přátelská setkání, nové kontakty, prohlídka celého Telegraphu a taky dvě hodnotné podnikatelské debaty — s Robertem Vlachem a Pavlem Minářem, coby speciálním hostem včerejšího setkání.

Děkujeme taky týmu Telegraphu za pohostinnost a spolupráci 💙

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

Telegraph v Olomouci

Ve středu 17.1. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v olomouckém coworkingu Telegraph.

Telegraph je jedinečný inspirativní prostor v centru Olomouce, zaslíbený umění, práci a kreativitě. Zdejší coworking je součástí multifunkční budovy, kde najdete také (mini)kino, galerii, kavárnu, luxusní ubytování či různé prostory pro setkávání a přednášky.

Na cestě → Olomouc, 17. 1.

Olomouc svolává volnonožce! Přijďte s námi strávit příjemný čas navazováním kontaktů s jinými profíky na volné noze, povídáním o podnikání a prací v inspirativním prostředí olomouckého coworkingu Telegraph — ve středu 17. ledna od 13 do 18 hod.

Zapojit se můžete také do debaty o podnikání s Robertem Vlachem.

Účast je zdarma a nemusíte se předem hlásit — stačí zakliknout účast na Facebooku či LinkedIn a dorazit v dobré náladě.

Podrobnosti viz Na volné noze Na cestě.

Na cestě: Fotky z Opavy

Poslední letošní scuk volnonožců se povedl. Máme radost a sdílíme pár momentek ze včerejší akce Na volné noze Na cestě v Opavě.

V prostorách LoveCoWorku se nás sešlo přes 30 a vedle příjemných setkání a prohlídky celého prostoru jsme si užili taky našlapanou podnikatelskou diskusi — ve druhé části speciálně zaměřenou na téma cenotvorby.

Děkujeme všem za účast a týmu LoveCoWorku taky za pohostinnost a spolupráci ​🩵

Příští setkání ze série Na cestě se koná ve středu 17.1.2024 v Olomouci.

Budoucí pozvánky najdete v našem newsletteru.

LoveCoWork v Opavě

V pondělí 18.12. se koná naše setkání Na volné noze Na cestě v opavském coworkingu LoveCoWork.

LoveCoWork je příjemný a inspirativní coworkingový prostor pro setkávání i práci profesionálů s veškerým potřebným kancelářským vybavením. V 55tisícové Opavě nabízí pohostinné zázemí freelancerům, kteří hledají místo pro práci nebo příležitost potkat se občas s kolegy a zajímavými lidmi.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí