Akce pro freelancery a podnikatele

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 151-160 z 169 novinek v kategorii

Robert Vlach a expati v Brně

Chcete potkat brněnské expaty na volné noze? Přijďte na anglickou debatu The Freelance Way to do Business, kterou pořádá tuto středu 16.10. v Impact Hub Brno projekt Brno Expat Centre v rámci Brnopolis. Hlavním hostem bude Robert Vlach autor knihy The Freelance Way a vystoupí také místní expati–freelanceři Anne Johnson a Martin Winter. Rýsuje se to na velkou účast, přihlášky po registraci na webu.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Školení na volné noze

Žhavte diáře, prosincové školení podnikání na volné noze se blíží — a speciálním hostem Roberta Vlacha coby lektora tentokrát nebude nikdo jiný než uznávaný trenér osobní produktivity Daniel Gamrot. Za jediný den (konkrétně neděli 1. prosince v Praze) se naučíte to nejdůležitější:

  • zatraceně dobře vyjednávat o ceně a zakázkách
  • zásady cenotvorby a zdražování
  • jak pracovat produktivně beze stresu
  • zvyšovat zisk díky finančnímu sebeřízení
  • pečovat o své jméno, klienty a marketing
  • jak zlepšit své IT, web, blog a sociální sítě
  • fígle pro digitální nomády a práci na dálku
  • pravidla týmové spolupráce, bez potížistů
  • vyhýbat se chybám, neplatičům a problémům
  • brousit svůj kariérní a podnikatelský záměr

Cena zahrnuje našlapané celodenní školení, oběd i Robertův bestseller Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové jako dárek (v knihkupectví stojí 699 Kč). A tohle je poslední volný termín až do jara.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Česká investiční konference 2019

Freelancer musí růst nejen jako odborník, ale také jako podnikatel a investor — zejména má-li časem co investovat. Česká investiční konference 2019 je akce, kterou pořádají Lenka Rož Schánová a Daniel Gladiš právě s takovým dobrým záměrem.

Účastníci mohou vidět, jak uvažují profesionální akcioví investoři a správci portfolií, mohou s nimi diskutovat během přestávek či networkingu, a pokud se zdrží do druhého dne, mohou také absolvovat kvalitní workshopy. Zkrátka není to o tom, jaké akcie si koupíte, ale jak se o nich učíte přemýšlet. Vynikající odborná konference, která se letos koná 11.–12. listopadu v Praze.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Konference o kávě

Konferenční sezóna v plném proudu. Pokud pracujete v gastronomii, nebo dokonce přímo s kávou, nenechte si letos ujít listopadovou Wave Coffee Conference 2019, kterou pořádají Petra Střelecká a Adam Obrátil v legendární brněnské kavárně Industra Coffee.

Akce pro všechny baristy, kavárníky a milovníky kávy má opět vynikající lineup řečníků včetně Jezevec Petr Pouchlý a Michelle Losekoot, spoluautorky novopečeného bestselleru Jak na sítě. Zbývá jen nasednout na vlnu a nechat se unášet kávovými výpary.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Setkání realitních makléřů

Renomovaní realiťáci Michal Souček a Martin Tesárek založili před pár lety ojedinělou profesní iniciativu Makléři Makléřům, jejíž cílem je sdílení zkušeností a podpora profesního a podnikatelského růstu realitních makléřů.

Pomyslným vrcholem sezóny je pak výroční realitní setkání, které pořádají už příští týden 4.–5. října na Jižní Moravě. Program je nabitý, většina přednášek se tentokrát týká realitního marketingu a o podnikání profesionálů bude mluvit Robert Vlach. Pokud jste z oboru, tohle je akce a komunita, jejíž součástí má opravdu smysl být.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Naše aktivity Na volné noze

Sdílení novinek na sítích nás hodně baví, ale ještě víc si užíváme živé akce, kde se můžeme potkávat s dalšími freelancery, vyměňovat zkušenosti a taky tipy kolem podnikání. Několik událostí sami pravidelně pořádáme a jedno takové kolečko máme čerstvě za sebou — dvě pražská školení o víkendu, po kterých následovaly v úterý, středu a čtvrtek setkání našeho think-tanku a večerní networkingy v Praze, Brně a Ostravě. A pak že jsou volnonožci samotáři, co ani nevystrčí nos ze dveří.

Vedle otevřeného sobotního školení podnikání na volné noze jsme tentokrát pořádali i tematické školení Finanční sebeřízení & finanční plán (na pozvání pro naše absolventy a členy), které společně vedli Robert Vlach a Víťa Válka. Cílem těchto jednorázových školení je předávat osvědčené a praktické postupy z praxe, a právě finance, jejich výkyvy a správa patří podle všech průzkumů (i našich zkušeností) mezi největší problémy nezávislých profesionálů.

Neméně důležité téma pak připadlo taky na setkání think-tanku — emoce v podnikání. A s tím související workoholismus, motivace, zpětná vazba, fuckupy, ale taky obavy ze zdražování nebo duševní hygiena. Svými úvodními přednáškami debatu v těchto oblastech otevřeli špičkoví hosté: Tomáš Rektor (Praha), Alice Kavková (Brno), René Nekuda (Ostrava). Když se nám vydaří střih, časem si možná jednu či dvě z přednášek budete moct pustit i ze záznamu. Všechny dříve vydané najdete tady.

Chcete se příště taky zapojit? Je to snadné: Sledujte naše novinky a buď přijďte na jeden z večerních networkingů (vstup je zdarma, atmosféra mile přátelská), nebo se můžete rovnou stát našimi členy či dorazit na příští otevřené školení.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

René Nekuda hostem think-tanku

Slavný lektor tvůrčího psaní, autor bestsellerů Kreativní zápisník a Příběhostroj, René Nekuda hostem ostravského think-tanku Na volné noze na téma Emoce v podnikání. Hovoří o síle příběhů a skutečně: Nikdo ani nedutá.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Networking na volné noze v Ostravě

Poslední networking z našeho zářijového kolečka už zítra večer v Impact Hub Ostrava. Začínáme v osm, stavte se na pokec o podnikání a pohárek něčeho dobrého — těšíme se.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Alice Kavková hostem think-tanku

Fantastická Alice Kavková hostem dnešního think-tanku Na volné noze v Brně o evoluci rodinné firmy 4 Kavky a obrovských emocích kolem. Přijela i se svým mužem, Martinem Kavkou, tvůrcem Hacknuté češtiny a projektu Čeština20, který říká: Podnikat se dá i jednoduše.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Tomáš Rektor hostem think-tanku

Vyhlášený pražský psychiatr a psychoterapeut Tomáš Rektor byl dnes hostem think-tanku Na volné noze na téma emoce v podnikání. Tomáš je mj. expertem na syndrom vyhoření a závislosti vč. workoholismu. Přednáška i debata byla extrémně zajímavá a přínosná, duševní zdraví je zkrátka stěžejní téma pro každého profesionála pracujícího hlavou. Na Tomáše navázal radikálně otevřeným příspěvkem PPCčkař Lukáš Pítra a pár dalších nás ještě čeká. Večer po osmé se stavte do Paralelní Polis na networking.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí