Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Alena Chmelová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Alena Chmelová — fotografka firemních a osobnostních portrétů

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Alena Chmelová:
Oceňuji mimořádně profesionální a praktický přístup paní Chmelové. Výsledné fotografie jsou na vysoké úrovni.

Jan Koláčný

ředitel cestovní kanceláře Čedok
Měla jsem příležitost nafotit sérii volnobyznysových a art fotek s Alenkou. Její unikátní fotografická vlastnost je, že dokáže při focení vytvořit zcela přirozenou atmosféru, že vás to dokonce i baví. I v prostorách, kde není jednoduché fotit kvůli ztíženým podmínkám, není pro ni problém překonat překážky různého typu (dav lidí, přecházející servírka s tácem, špatné osvětlení místnosti). Alenko, děkuji Ti, good job, tvé záběry úspěšně využívám pro svůj byznys.

Jana Švarná

zakladatelka Talent Centra a malířka
www.talentcenter.cz
Alenka má smysl pro zachycení jedinečnosti situace či člověka. Aby toho ale mohla docílit, vytvoří velmi příjemnou až důvěrnou atmosféru, která zbavuje nervozity, strachů a dalších bloků. Proto je pro mě jiná než kterýkoli fotograf, se kterým jsem měla možnost se setkat.

Katarina Krajčovičová

Wayra StartUp Coordinator, Business & Project Coordinator, freelancer
Mám velikou radost z fotek od Aleny. Poradila si skvěle se světlem v neideálních podmínkách, výborně komunikuje, a tak se člověk u focení cítí brzo příjemně. Vybrala set různých výrazů a dobře vystihla mou osobnost. Můžu jen doporučit!

Michaela Klobušická

zpěvačka pop-šansonu
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS