Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Eliška Remešová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Eliška Remešová — business konzultantka a facilitátorka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Mgr. Eliška Remešová:
S Eliškou jsme navázali spolupráci při potřebě vést vnitroorganizační diskusi nad interními předpisy, nad systémem jejich tvorby a nad jejich dostupností pro jednotlivé zaměstnance. Velmi jsme oceňovali strukturovanost, dovednost vystihnout fakta a vracet nás v těch místech, která si návrat zasluhovala. Skvělý byl její cit pro pojmenování emočně vypjatých nebo naopak citlivých míst. Práce s Eliškou byl koncert profesionální spolupráce bez jakéhokoli patosu, byla to cenná zkušenost, nechat se vést profesionálem s celou řadou dovedností. Dostávali jsme tolik prostoru, kolik jsme potřebovali a pod jejím vedením vznikaly nové myšlenky, upevňovaly se rodící se nápady a vyjasňovali jsme si vzájemně shodné i rozporuplné názory. Rozhodně jsme nespolupracovali naposledy.

Jana Sladká Ševčíková

Ředitelka Centra Anabell
Když u nás klient poptá službu, kterou nezajistíme vlastními zdroji, nastává často komplikované hledání vhodného dodavatele, za jehož služby se musíme plně zaručit. Díky dosavadní spolupráci vím, že Eliška Remešová, zvládne doručit službu v perfektní kvalitě, dostatečně flexibilně a zároveň za dobrou cenu. Proto pro další spolupráci má naší plnou důvěru.

Garp Integrated

reklamní agentura
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS