Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. MgA. Helena Bezděková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. MgA. Helena Bezděková — psycholožka, psychoterapeutka, lektorka seberozvojových nejen tanečních kurzů, supervizorka a koučka

Zobrazuji č. 1120 z celkem 41 doporučení prezentace Mgr. MgA. Helena Bezděková:
Sobotní Taneční ladění pro mě byla radost z pohybu, chvíle bezstarostnosti a pohody, taky zamyšlení se, kontakt s jinými ženami, obohacení, sdílení pocitů, volný prostor, takové vykouknutí z ulity na nový obzor a bezpečný návrat zpět. To myslím v přeneseném i doslovném významu, protože cestou domů z kurzu jsem vjela na chodníku s kolem do jedné díry, která tam byla, a nevím jak, nespadla jsem :)

Jana Fidrichová

Dobřichovice
Děkuji ti, že jsem se mohla opět vrátit do svého nitra. Události minulých měsíců (tj. před tanečním kurzem) mě natolik pohltily, že jsem, aniž bych si to uvědomila, používala hlavně rozum a méně intuici a vnitřní vedení. V průběhu dalších asi 3 dnů po kurzu mi ještě naskakovaly souvislosti uplynulých událostí a vše začalo zapadat do sebe jako ozubená kolečka :-)

Kateřina K.

účetní
Během projektu Gate to Social Art v Českém Krumlově jsem zažila dva vrcholy, na které nezapomenu. Mezi ty nejsilnější momenty rozhodně patří aktivity z tvého workshopu Body in Movement. Na pohyb jsem se těšila nejvíc, protože tanec a movement je pro mě vůbec jedna z nejoblíbenějších aktivit v mém životě. Bavilo mě to s od začátku do konce! Díky tvému workshopu jsem se naučila být zvídavá, smutná i veselá, absolutně šťastná a svobodná. Poprvé za svůj život jsem TANČILA jenom tak, jak jsem chtěla já a moje tělo. I přes to, že se hýbu celý život, jsem poznala pohyb a tanec z úplně jiného úhlu a byla překvapená. Víc než jen mile. Děkuji!

Petra Hegedűšová

studentka žurnalistiky UP Olomouc
Seminář „Taneční ladění – rok ženy“ byl pro mne příjemným zpestřením podzimních dnů. Mít možnost podívat se nazpět, popřemýšlet o uplynulém roce a vyjádřit některé události pohybem, prožít si je ve spojení pohybu a hudby, bylo velice nevšední a hluboké. Také jsem si mohla volně a spontánně zatančit na příjemnou hudbu a to se mi často nestává :)

Andrea K.

Praha
Tancovala duše s tělem s Hankou a Helou… jedna krásná slunečná listopadová sobota a jedenáct žen … dívek… holčiček… děvčátek… Na začátku napětí, očekávání, zvědavost. Při loučení uvolnění, slzy, úsměvy a poznání. Jééééééé, ta naše duše opravdu tančila a nebyla v tom sama. Ten krásně propletený kruh, který se z těl vytvořil, ve mně zůstává napořád. Tři generace žen se proměnily v úžasnou energii, která se ve mně probudí vždy, když si pustím hudbu, zavřu oči a začnu tančit. To musíte zažít a prožít. Těším se na další setkání v kruhu :)

Martina Širočková

Trojanovice
Milá Hanko a Helo, moc Vám oběma děkuji za nádherný zážitek, který vyvrcholil v ženské souznění duší. Opravdu něco úžasného!!! Stále v sobě tu vzájemnost cítím a těším se na další „pozvání k tanci“.

Eva P.

Havířov
Kurz „Radost, život, rezonance“ jsem si moc užila. Byla to ta pravá relaxace včetně odhození konvencí a hraní, kreslení, cvičení a tancování. Pobyt v krásném čistém ekologickém statku se skvělou domácí vegetariánskou stravou, kdy jsem nevěřila, že takovou dobrotu lze vykouzlit i bez masa. Těším se na příště!

Ema Kučerová

lékařka, Praha
Na kurz jsem byla hodně zvědavá. A odjížděla jsem s vědomím, že jsem udělala svou účastí dobře. Bylo to opravdu potěšení pro tělo i duši. Jóga i tanec mi daly hodně zpráv a podnětů. Lektorky jsou profesionální, výborné.

Sylva Kordová

Radost, život, rezonance. Tomuto kurzu odpovídal smích, pohoda a tanec – vnímání svého těla i svých emocí, energie ženské skupiny, jóga, dechová cvičení, mantry, rozmanitý program, kde se obě lektorky skvěle doplňovaly, krásná příroda, vynikající kuchyně. Odjížděla jsem s pocitem radosti a euforie. Děkuji Heleně, Jitce i kuchařce Evičce a těším se zas někdy na příště.

Pavlína Chadtová

Helenu Bezděkovou jsem kvalitativně-výzkumnou metodou "sněhové koule" poznala (nebo chcete-li "nabalila" :-) před více jak pěti lety. V té době jsem pracovala na diplomové práci "Poslední směry české muzikoterapie." Zájem o expresivní terapie a láska k hudbě spojená s hudebními dovednostmi, se postupem času přetavily v přátelství a vzájemnou podporu. Brzy jsem poznala, že v Heleně se skrývá neobyčejný potenciál. Konzultace s ní byly a jsou vždy nesmírně inspirativní a reflektivní. Helena vládne rozsáhlým komunikativně-expresivním potenciálem, což dokumentuje absolutorium dvou VŠ, jakož i neustálá snaha o sebevzdělávání a seberozvoj. Také lidsky dokáže být velmi pronikající k jádru věcí a bytí. O tom jsem se několikrát měla možnost přesvědčit při osobních rozhovorech stejně jako při vzájemných setkáváních v rámci akcí kulturně-společenských a organizačně-manažerských. Proto bych také ráda upozornila na její manažerské přednosti. Patří mezi ně jasné, zřetelné, srozumitelné vyjadřování (na verbální i neverbální úrovni) a věcná argumentace, která je vedena přímo k cíli. Sebedisciplína, koncepčnost, schopnost vést a organizovat, plánovat a neustále se rozvíjet patří mezi základní pilíře kompetencí manažera. V tomto ohledu mohu pro volbu Heleny Bezděkové zvednout zelený výpravčí prapor a zapískáním na píšťalku vyzvat všechny nastávající klienty - cestující ve vlaku psychoterapie, psycho-poradenství a koučingu: "Dámy a pánové, rrrračte si držet klobouky: Jízda bude stát za to!"

Mgr. Jitka Blahůšková Fajfrová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS