Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 103 doporučení

CHYBIK+KRISTOF Associated Architects je mezinárodní studio zabývající se prací v oblastech architektury, územního plánování a krajinné architektury. Mgr. Jakub Res pro nás zajišťuje komplexní služby pro angličtinu – firemní výuku, překlady a jazykové poradenství včetně konzultací souvisejících s naší obchodní korespondencí – a se spoluprácí jsme maximálně spokojeni. Ceníme si jeho trpělivého přístupu i ochoty přizpůsobovat lekce našim potřebám. A ačkoliv není architektura jeho specializací, velmi kladně hodnotíme po terminologické i stylistické stránce také kvalitu poskytnutých překladů a korektur. Překládal pro nás do angličtiny např. podklady týkající se mediálně exponovaného projektu Nového administrativního centra Lesů ČR, se kterým se našemu ateliéru podařilo zvítězit v prestižní mezinárodní architektonické soutěži.

Ondřej Chybík
ředitel, zakládající partner studia CHYBIK+KRISTOF Associated Architects
www.chybik-kristof.com chybik@chybik-kristof.com 775 333 911

Hodiny jsou skvěle připravené. Hlavní část hodiny spočívá ve výuce právní angličtiny se zaměřením na porozumění a používání právních termínů. Celkově hodnotím hodiny s p. Resem na výbornou. Látka je ze strany lektora výborně vysvětlena, přičemž je zároveň dán dostatečný prostor studentům, aby se ji naučili aktivně používat. Lektor najde čas i pro zopakování a jasné, stručné a praktické vysvětlení základní i pokročilé gramatiky vztahující se k probíranému učivu. Lektor je na každou hodinu připraven a aktivně zapojuje všechny zúčastněné do konverzace. Pravidelně dochází k opakování dříve probrané látky, což má pozitivní vliv na její zapamatování.

Kateřina Valentová
personální oddělení, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
www.compet.cz katerina.valentova@compet.cz 542 167 851

S panem Resem jsme velice spokojeni, a to jak s jeho profesionální úrovní angličtiny, tak přístupem k výuce. Osobně jej považuji za nejlepšího lektora angličtiny, který mě učil. Pan Res vede naši firemní angličtinu. Dokáže všechny účastníky aktivně zapojit, přestože úroveň angličtiny každého z nás je odlišná. Vychází vstříc našim požadavkům. Hodiny jsou velice pestré, vtipné a aktivní. Dokáže prakticky a logicky vysvětlit jak anglickou gramatiku, tak výslovnost.

Petra Cehláriková
odborná asistentka
www.brukeroptics.cz petra.cehlarikova@brukeroptics.cz 773 430 869

Se způsobem vedení výuky angličtiny Mgr. Jakuba Rese jsme velmi spokojení. Je schopen okamžitě odhadnout možnosti a schopnosti žáka pro učení AJ. Díky tomu se snaží nastavit co nejefektivnější systém výuky každému jedinci nebo skupině jedinců, stejně jako tomu bylo a je i v našem případě. Jeho vyučovací hodiny jsou natolik zajímavé, že po velmi krátké době přestanete vnímat čas. Nejdůležitější však asi je, že jsme díky přístupu a systému výuky pana Mgr. Jakuba Rese dosáhli během poměrně krátké doby velkých pokroků. Odvádí opravdu perfektní práci za velmi rozumnou cenu. Určitě budeme s panem Mgr. Resem ve výuce i nadále pokračovat.

František Pudelka
odborný pracovník v divizi zabývající se výrobou magnetoterapeutických přístrojů Renaissance
www.pulzni-magnetoterapie.cz f.pudelka@seznam.cz 602 521 555

Pana magistra vřele doporučuji, překládal mi pro úřady v Německu oddací list a rodné listy (rozhodla jsem se pro překlad do angličtiny, protože lze použít i v jiných zemích). Oceňuji jeho vstřícnost, rychlost a přátelskou komunikaci.

Bc. Naďa Gazárková, DiS.
pedagog
gazarkova@centrum.cz 736 188 138

Pana Rese jsem si našla na internetu, když jsem sháněla někoho, kdo by mi přeložil odborný text humanitního zaměření do angličtiny. Jsem ráda, že jsem narazila právě na něj, poněvadž jsem byla spokojena jak s kvalitou překladu, tak i s rychlostí dodání. Od té doby jsem se na něj obrátila s prosbou o překlad ještě dvakrát a opět jsem udělala dobře. Vřele jeho služby doporučuji.

Mgr. Martina Ptáčníková
Ústav pro jazyk český, odborná asistentka
www.ujc.cas.cz martina.ptacnik@seznam.cz 721 165 131

Pan Res nám překládá nabídky a smlouvy pro anglicky hovořící klienty. S jeho prací jsem plně spokojen. I když poptávku zadáváme značně nepravidelně a většinou spěcháme, vždy nám vyjde vstříc a dokážeme se dohodnout na oboustranně vyhovujícím termínu, který následně pokaždé dodrží (často dodá výstup dokonce s předstihem). Překlad navíc vypracuje za férovou cenu a na úrovni. Oceňuji, že si dokáže dobře poradit i se složitějším právním textem obsahujícím odborné ekonomické pojmy. Mohu jej tak v této oblasti plně doporučit.

Ing. Martin Bednář
obchodní konzultant RESEA
www.resea.cz bednar@resea.cz 727 829 873

Jakub Res je člověk, který nám vždy vyjde vstříc a hledá pro nás co nejlepší a nejkomplexnější řešení. Za dobu naší spolupráce jsme maximálně spokojeni a doporučili bychom jeho služby dalším firmám. Jeho přístup a ochota je nad rámec dnešních služeb a toho si velmi ceníme.

Vojtěch Juřenčák
obchodní oddělení, Úsporné bydlení s.r.o.
www.uspornebydleni.cz vojtech.jurencak@seznam.cz 731 006 235

Výuka angličtiny ve vašem podání je udělána tak, aby se do ní žák vžil. Chodila jsem do mnoha kurzů a teprve s vámi mne angličtina začala bavit a pochopila jsem, jak to v angličtině funguje. To, že mám malou slovní zásobu, je moje smůla, ale to, že jste napovídal chybějící slovíčka moc pomáhá, aby se člověk nebál něco říct. Moc děkuji a přeji hodně úspěchů v další výuce.

Jitka Kramářová
účetní ve firmě Maxprogres s.r.o.
www.maxprogres.cz jitka.kramarova@maxprogres.cz 724 337 659

Pan Jakub Res byl lektorem anglického jazyka pro zaměstnance naší společnosti od června 2014 do března 2019. Výuka byla přizpůsobena jednotlivým úrovním zaměstnanců a celkově bylo odškoleno 300 lekcí. Velice oceňujeme vstřícný přístup a profesionální úroveň lektora. Rovněž oceňujeme vstupní a průběžné jazykové audity a statistiku docházky. Děkujeme za dosavadní spolupráci a přejeme hodně úspěchů v profesním a soukromém životě.

Vadim Kozlovský
personalista společnosti MAXPROGRES s.r.o.
www.maxprogres.cz vadim.kozlovsky@maxprogres.cz 533 444 112