Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel a tlumočník angličtiny

Zobrazuji č. 1120 z celkem 31 doporučení prezentace Mgr. Jakub Res:
U pana magistra jsem si nechal udělat soudní překlad maturitního vysvědčení. Jeho služby mohu jen doporučit, vše bylo uděláno přesně tak, jak jsem potřeboval. Pan magistr byl ochotný ve všem vyhovět a co se domluvy týká, nemám nejmenších výhrad.

Jiří Petřík

student MU v Brně
jurapetrik@centrum.cz ~ 723 810 553
Jakub je milý, vždy dobře naladěný učitel, který umí probíranou látku srozumitelně vysvětlit a na vhodných cvičeních se studentem procvičit. Program výuky se studentem předem konzultuje. Je dochvilný, ochotný změnit den i čas výuky dle potřeb studenta.

Šárka Antošová

studentka angličtiny
s.antosova@seznam.cz ~ 737 411 964
CHYBIK+KRISTOF Associated Architects je mezinárodní studio zabývající se prací v oblastech architektury, územního plánování a krajinné architektury. Mgr. Jakub Res pro nás zajišťuje komplexní služby pro angličtinu – firemní výuku, překlady a jazykové poradenství včetně konzultací souvisejících s naší obchodní korespondencí – a se spoluprácí jsme maximálně spokojeni. Ceníme si jeho trpělivého přístupu i ochoty přizpůsobovat lekce našim potřebám. A ačkoliv není architektura Jakubovou specializací, velmi kladně hodnotíme po terminologické i stylistické stránce také kvalitu poskytnutých překladů a korektur. Překládal pro nás do angličtiny např. podklady týkající se mediálně exponovaného projektu Nového administrativního centra Lesů ČR, se kterým se našemu ateliéru podařilo zvítězit v prestižní mezinárodní architektonické soutěži.

Ondřej Chybík

ředitel, zakládající partner studia CHYBIK+KRISTOF Associated Architects
www.chybik-kristof.com ~ chybik@chybik-kristof.com ~ 775 333 911
Maximální spokojenost. S Kubou spolupracujeme už mnoho let a vždy šlo o velmi kvalitní práci. Doporučuji!

Tomáš Kocián

Social Media Specialist, Plus Design & Marketing s.r.o.
www.plusdesign.cz ~ tomas.kocian@plusdesign.cz ~ 773 229 574
Hodiny jsou skvěle připravené. Hlavní část hodiny spočívá ve výuce právní angličtiny se zaměřením na porozumění a používání právních termínů. Celkově hodnotím hodiny s p. Resem na výbornou. Látka je ze strany lektora výborně vysvětlena, přičemž je zároveň dán dostatečný prostor studentům, aby se ji naučili aktivně používat. Lektor najde čas i pro zopakování a jasné, stručné a praktické vysvětlení základní i pokročilé gramatiky vztahující se k probíranému učivu. Lektor je na každou hodinu připraven a aktivně zapojuje všechny zúčastněné do konverzace. Pravidelně dochází k opakování dříve probrané látky, což má pozitivní vliv na její zapamatování.

Kateřina Valentová

personální oddělení, Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
www.compet.cz ~ katerina.valentova@compet.cz ~ 542 167 851
S panem Resem jsme velice spokojeni, a to jak s jeho profesionální úrovní angličtiny, tak přístupem k výuce. Osobně jej považuji za nejlepšího lektora angličtiny, který mě učil. Pan Res vede naši firemní angličtinu. Dokáže všechny účastníky aktivně zapojit, přestože úroveň angličtiny každého z nás je odlišná. Vychází vstříc našim požadavkům. Hodiny jsou velice pestré, vtipné a aktivní. Dokáže prakticky a logicky vysvětlit jak anglickou gramatiku, tak výslovnost.

Petra Cehláriková

odborná asistentka
www.brukeroptics.cz ~ petra.cehlarikova@brukeroptics.cz ~ 773 430 869
Skvělá spolupráce. Pan Res je velmi spolehlivý, milý a ochotný. Potřebovali jsme s manželem úředně přeložit oddací list z UK, spolu s apostilou. Do druhého dne jsem měla dokumenty hotové! Všechny byly v pořádku a na úřadě přijaté bez problémů. Komunikace byla velmi pohotová, vše se dalo vyřídit přes e-mail, pouze k předání již hotově přeložených dokumentů jsme se sešli osobně. Velmi a vřele pana Rese doporučuji :)

Mgr. Tereza Wíznerová

projektová koordinátorka
Pan Res poskytuje profesionální služby. Překlady vždy načas a v perfektní kvalitě. Bezproblémové jednání a super ceny. Mohu jen a jen doporučit :)

Miro Hanus

jednatel Unoexitors, s.r.o.
www.rawstore.cz ~ hanus.miro@gmail.com ~ +421905363327
Se způsobem vedení výuky angličtiny Mgr. Jakuba Rese jsme velmi spokojení. Je schopen okamžitě odhadnout možnosti a schopnosti žáka pro učení AJ. Díky tomu se snaží nastavit co nejefektivnější systém výuky každému jedinci nebo skupině jedinců, stejně jako tomu bylo a je i v našem případě. Jeho vyučovací hodiny jsou natolik zajímavé, že po velmi krátké době přestanete vnímat čas. Nejdůležitější však asi je, že jsme díky přístupu a systému výuky pana Mgr. Jakuba Rese dosáhli během poměrně krátké doby velkých pokroků. Odvádí opravdu perfektní práci za velmi rozumnou cenu. Určitě budeme s panem Mgr. Resem ve výuce i nadále pokračovat.

František Pudelka

odborný pracovník v divizi zabývající se výrobou magnetoterapeutických přístrojů Renaissance
www.pulzni-magnetoterapie.cz ~ f.pudelka@seznam.cz ~ 602 521 555
Hrát na piano jsem začal v podstatě od nuly před několika měsíci. Díky Jakubově zábavnému přístupu a pestrosti výukových metod se z osvojení základních dovedností stala hračka. Jako lektor poradí, jak doma co nejefektivněji cvičit, díky čemuž mají lekce hmatatelné výsledky. (přeloženo)

Roy Even Omlid

student hry na piáno
443627@mail.muni.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS