Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny

Zobrazuji č. 2125 z celkem 25 doporučení prezentace Mgr. Jakub Res:
Pan učitel Jakub Res vyučuje mé dvě dcery hře na klavír a keyboard a moji neteř učí angličtinu. Pan učitel je vstřícný, laskavý a oceňuji zejména jeho velikou trpělivost s dětmi. Děti motivuje tím, že je učí hrát jejich nejoblíbenější skladby, přičemž zohledňuje jejich pokročilost a vybírá úpravy skladeb dle jejich schopností. Děti pod jeho vedením dělají pokroky a neteři se v angličtině ve škole výrazně zlepšil prospěch. Pana učitele Rese mohu jen a jen doporučit.

Jitka Kapitánová

advokátka v Advokátní kanceláři Kapitánová & Kapitán s.r.o.
jitka.kapitanova@gmail.com ~ 725 786 992
Pan učitel Jakub Res je úžasný člověk – má s mým manželem (který nemá čas svědomitě plnit zadané úkoly do angličtiny) neuvěřitelnou trpělivost! Na hodiny je vždy připravený, jeho přístup je vstřícný a je otevřený aktuálním požadavkům na výuku. Prostě vyzkoušejte, že Res není ras :)

Jarmila Římská

manželka studenta p. Rese
jarmila.nevrla@seznam.cz ~ 722 549 952
Potřeboval jsem úředně přeložit oddací a rodný list. Domluva s panem magistrem byla přátelská a překlady byly vyhotoveny rychle, stejně tak rychle proběhlo předání. Děkuji a doporučuji.

Ondřej Tomeš

Field service engineer pro transmisní elektronové mikroskopy
Pana magistra vřele doporučuji, překládal mi pro úřady v Německu oddací list a rodné listy (rozhodla jsem se pro překlad do angličtiny, protože lze použít i v jiných zemích). Oceňuji jeho vstřícnost, rychlost a přátelskou komunikaci.

Bc. Naďa Gazárková, DiS.

pedagog
gazarkova@centrum.cz ~ 736 188 138
Jakub je vždy dobře naladěn a připravený na lekce. Pozorně naslouchá, zajímá se o nás a pamatuje si, co v hodinách říkáme. Nejlepší učitel vůbec!

Eva Plíšková

koordinátorka výuky (Monster Worldwide)
www.monster.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS