Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jakub Res > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Jakub Res — soudní překladatel a tlumočník angličtiny

Zobrazuji č. 2130 z celkem 34 doporučení prezentace Mgr. Jakub Res:
Pan učitel Jakub Res vyučuje mé dvě dcery hře na klavír a keyboard a moji neteř učí angličtinu. Pan učitel je vstřícný, laskavý a oceňuji zejména jeho velikou trpělivost s dětmi. Děti motivuje tím, že je učí hrát jejich nejoblíbenější skladby, přičemž zohledňuje jejich pokročilost a vybírá úpravy skladeb dle jejich schopností. Děti pod jeho vedením dělají pokroky a neteři se v angličtině ve škole výrazně zlepšil prospěch. Pana učitele Rese mohu jen a jen doporučit.

Jitka Kapitánová

advokátka v Advokátní kanceláři Kapitánová & Kapitán s.r.o.
jitka.kapitanova@gmail.com ~ 725 786 992
Pan učitel Jakub Res je úžasný člověk – má s mým manželem (který nemá čas svědomitě plnit zadané úkoly do angličtiny) neuvěřitelnou trpělivost! Na hodiny je vždy připravený, jeho přístup je vstřícný a je otevřený aktuálním požadavkům na výuku. Prostě vyzkoušejte, že Res není ras :)

Jarmila Římská

manželka studenta p. Rese
jarmila.nevrla@seznam.cz ~ 722 549 952
Potřeboval jsem úředně přeložit oddací a rodný list. Domluva s panem magistrem byla přátelská a překlady byly vyhotoveny rychle, stejně tak rychle proběhlo předání. Děkuji a doporučuji.

Ondřej Tomeš

Field service engineer pro transmisní elektronové mikroskopy
Pana magistra vřele doporučuji, překládal mi pro úřady v Německu oddací list a rodné listy (rozhodla jsem se pro překlad do angličtiny, protože lze použít i v jiných zemích). Oceňuji jeho vstřícnost, rychlost a přátelskou komunikaci.

Bc. Naďa Gazárková, DiS.

pedagog
gazarkova@centrum.cz ~ 736 188 138
Jakub je vždy dobře naladěn a připravený na lekce. Pozorně naslouchá, zajímá se o nás a pamatuje si, co v hodinách říkáme. Nejlepší učitel vůbec!

Eva Plíšková

koordinátorka výuky (Monster Worldwide)
www.monster.cz
Moc děkujeme za překlad i tlumočení naší svatby. Vše bylo super. Ani jsme nevěřili, jak rychle všechno uběhlo.

Simona Madeřánková

ošetřovatelka žijící v UK
sweetmy@seznam.cz ~ 00447506893254
Pana Rese jsem si našla na internetu, když jsem sháněla někoho, kdo by mi přeložil odborný text humanitního zaměření do angličtiny. Jsem ráda, že jsem narazila právě na něj, poněvadž jsem byla spokojena jak s kvalitou překladu, tak i s rychlostí dodání. Od té doby jsem se na něj obrátila s prosbou o překlad ještě dvakrát a opět jsem udělala dobře. Vřele jeho služby doporučuji.

Mgr. Martina Ptáčníková

Ústav pro jazyk český, odborná asistentka
www.ujc.cas.cz ~ martina.ptacnik@seznam.cz ~ 721 165 131
Už několikrát jsem chtěla smeknout před tvým talentem na psaní. Je balzám číst tvé příspěvky.

Kateřina Mokryšová

copywriter ve společnosti Plus Design & Marketing s.r.o.
www.plusdesign.cz ~ katerina.mokrysova@plusdesign.cz ~ 725 108 261
Pan Res nám překládá nabídky a smlouvy pro anglicky hovořící klienty. S jeho prací jsem plně spokojen. I když poptávku zadáváme značně nepravidelně a většinou spěcháme, vždy nám vyjde vstříc a dokážeme se dohodnout na oboustranně vyhovujícím termínu, který následně pokaždé dodrží (často dodá výstup dokonce s předstihem). Překlad navíc vypracuje za férovou cenu a na úrovni. Oceňuji, že si dokáže dobře poradit i se složitějším právním textem obsahujícím odborné ekonomické pojmy. Mohu jej tak v této oblasti plně doporučit.

Ing. Martin Bednář

obchodní konzultant RESEA
www.resea.cz ~ bednar@resea.cz ~ 727 829 873
Jakub Res je člověk, který nám vždy vyjde vstříc a hledá pro nás co nejlepší a nejkomplexnější řešení. Za dobu naší spolupráce jsme maximálně spokojeni a doporučili bychom jeho služby dalším firmám. Jeho přístup a ochota je nad rámec dnešních služeb a toho si velmi ceníme.

Vojtěch Juřenčák

obchodní oddělení, Úsporné bydlení s.r.o.
www.uspornebydleni.cz ~ vojtech.jurencak@seznam.cz ~ 731 006 235
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS