Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 1120 z celkem 54 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
Školení (Jak zvýšit zisk vašeho eshopu? Ergonomie, Call-to-action, Optimalizace konverzního poměru) lze jedním slovem shrnout jako praktické a také v každém ohledu přínosné. Velmi oceňuji, že i moje projekty byly podrobeny analýze, takže vím, co je potřebovat zlepšovat. Spoustu poznámek bylo založeno na praktických ukázkách, což v případě mnoha jiných školení chybí.

Miroslav Sedlák

Webdesignér, majitel webového studia
www.naweb.cz ~ sedlak@naweb.cz
Jana Kvasničku znám 20 let. Je velkorysý a vlídný. Podle mých zkušeností se Honza Kvasnička osvědčil jako upřímný, energický, učenlivý a tvrdě pracující mladý muž. Věřím mu. Je také velmi flexibilní a odhodlaný přijímat nové výzvy. Silně jej doporučuji ke spolupráci. Měl jsem to potěšení s ním pracovat déle než 10 let.

Mario Ulivelli

vývojář software a technický analytik
cz.linkedin.com/pub/mario-ulivelli/47/63…
S Honzou Kvasničkou jsem měl poprvé možnost se setkat a seznámit na čtvrtém IM srazu v Ostravě. Právě na tomto srazu si ke mně Honza přisedl a začal semnou komunikovat. Ze začátku jsem byl z toho překvapen, jelikož jsem na podobnou ochotu nebyl zvyklý. Na srazu jsme řešili moje stránky věnované truck-trialovému klubu, které jsem následně na Honzovo doporučení předělal. V souvislosti s tímto webem, jsem také dostal nabídku na jeho mentorské služby. Neváhal jsem ani vteřinu a přijal. Honza je přesně ten typ mentora, který se Vám věnuje vždy, když řešíte nějaký problém, bez ohledu na to, jak je ten problém závažný či nikoliv. Pomůže naprosto s čímkoliv. Od analýzy webu, návrhů na zlepšení funkčnosti webu, grafického vzhledu, tak i rady týkající se celkového rozvoje kariéry. Pod celkovým rozvojem si můžete například představit rady, jako jsou: komunikace při jednání, vystupování na veřejnosti, jednotlivé aktivity nutné k budování dobrého jména atd. Celou spolupráci hodnotím jako velice přínosnou a prospěšnou. Jsem velice rád, že ještě neskončila a Honza se mi i nadále věnuje. Momentálně naše spolupráce obsahuje i osobní konzultace v měsíčních intervalech a samozřejmě skoro denní komunikaci na internetu. Honzovi jsem velice vděčný za veškeré jeho rady, které mi dal a i za rady, které mi ještě poskytne.

Vojtěch Kotous

nezávislý designér a marketér
kotousvojtech.cz ~ info@kotousvojtech.cz ~ 721 531 928
Rozhodně doporučuji Analýzu použitelnosti od Jana Kvasničky. Nevěřil sem, že tolik chyb jde v eshopu přehlídnout. Každopádně díky!!!

Petr Konieczný

majitel několika eshopů
https://twitter.com/machrhoumr ~ b2b@sekacmix.cz ~ 605 006 106
Honza je ideální typ člověka na obchodní partnerství. Je otevřený novým formám spolupráce, má zkušenosti v tom, co dělá, a svou práci dělá s nadšením. Líbí se mi, že si vybral konkrétní specializaci ve svém oboru a tomu se také naplno věnuje. V případě, že budete potřebovat cokoliv kolem internetového marketingu, zejména kolem affiliate programů, je Honza určitě ten správný člověk.

Jarek Mikeš

zakladatel vyhledávače dárků Magiclist
j.mikes@webseller.cz ~ 776 750 101
Analýza použitelnosti pro náš eshop Hodinky Outlet předčila naše očekávání. Obsahuje nejen identifikaci chyb a problémových míst na našem eshopu, ale také praktická doporučení, jak tyto místa odstranit. Získali jsme pohled na náš eshop očima zákazníka, což je pro nás velmi cenné. V současné době pracujeme na vylepšení našeho webu a věříme, že se nám vynaložené prostředky brzo vrátí.

Radek Žilka

majitel eshopu Hodinky Outlet
www.hodinky-outlet.cz ~ info@hodinky-outlet.cz ~ 776 077 700
Honzu Kvasničku jsme poznali na jedné ze start-up akcí. Byla to obrovská náhoda, ale Honza se nebál začít konverzovat. Začal se vyptávat na náš byznys a v podstatě odstartoval dlouhodobou spolupráci. Za toto mu patří velké díky. Nyní bereme Honzu jako dobrého přítele, je to člověk, se kterým chcete spolupracovat. Je to ten typ osoby, který ví, o čem mluví. Jeho rady jsou pro nás obrovským přínosem. Největší přínos pro nás: konzultace webových stránek, rada se samotným projektem, doladění projektu, monetizace, konzultace postupů, smluv a dalších papírů, rady s podnikáním.

Martin Komárek

spolumajitel projektu Mysquito
777 023 574
Spolupráce s Honzou je pro nás velkým přínosem, který nám vnesl naprosto nový pohled na celý náš projekt. Hned při prvním setkání nám ve velice krátkém čase poskytl neskutečně hodnotnou zpětnou vazbu, kterou nám do té doby nikdo nedal. Díky těmto informacím se nám s Martinem otevřely oči a my zjistili, že musíme ještě pořádně pracovat a dílčí části Mysquita dotáhnout do konce nebo je případně přepracovat. Prostřednictvím jeho pohledu jsme také zjistili, že celková hodnota naší služby a její atraktivnost pro klienty se může snadno zvýšit díky spolupráci s externími partnery. Pomohl nám též s webem, o kterém víme, že má chyby a pracujeme na jejich odstranění. Zjistili jsme, že ne zcela jsme měli dodělané veškeré prezentační materiály (formuláře, dotazníky, atd.). Další hodnotná pomoc pro nás bezesporu byla, když nám poradil, jak se připravit na schůzky s jednateli potencionálních partnerských firem. Na co se zeptat, co požadovat, na co nezapomenout, jak vyjednávat, na co si dát pozor! Spolupráci bych nazval jako komplexní pomoc při realizaci projektu, poskytnutí informací k samotnému chodu služby, k legislativním věcem, k jednání s partnery a klienty. Je toho opravdu hodně. Nejednalo se jen o názor na celou službu, ale o celkovou zpětnou vazbu k jednotlivým nepostradatelným částem celého Mysquita.

Václav Večerka

spolumajitel projektu Mysquito
725 856 918
Spolupráce s Honzou Kvasničkou mi pomohla utříbit myšlenky a představy o tom, jak projekt vést a jakým směrem se ubírat. Tipy a doporučení postupně v našem projektu realizujeme a dá se říct, že se výsledky našeho činění pozvolna dostavují.

Jiří Zůbek

vydavatel AZ Nehty magazín
az-nehty.cz ~ jiri.zubek@email.cz ~ 608 555 231
Jan je dříč s obrovskými zkušenostmi. Tyto zkušenosti úročí a posílá je dál mladším a začínajícím podnikatelům. Není problém se s ním na čemkoliv domluvit a navíc umí skvěle poradit s různými problémy. Je radost s ním pracovat. Těším se na další spolupráci s ním.

Martin Otáhal

redaktor webu Mladý podnikatel
mladypodnikatel.cz ~ martin.otahal@centrum.cz ~ 604 574 421
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS