Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 51 a 52 z celkem 52 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
S Honzou jsme se seznámili na špičkovém školení strategického webdesignu. Následná spolupráce zdaleka nebyla jen o UX, ale o celkově lepším pojetí firmy. Jak ji celou řádně organizovat a nezbláznit se. Prostě značka není jen nějaké logo :-) Následně jsme začali spolupracovat na konkrétním projektu ablampy.cz. Zde jsme převedli projekt z jedné domény na druhou, nejprve jsme už skoro panikařili, že objednávky jsou pryč i když je návštěvnost podobná, stejně jako investice do PPC apod. Následně jsme do toho vrazili trochu času a aplikovali všechna Honzova doporučení (a že jich bylo) a najednou jsme neměli kam dřív skočit pro samé objednávky. Skoro až magické :-) Prostě každému maximálně doporučuji, spolupráce s Honzou dalece přesahuje běžné UX a optimalizace. Už se těšíme na výsledky z našeho hlavního webu ab-com.cz, kde nám Honza dělá dozor a bojí se ho celý shopsys.cz :-)

Lukáš Fibiger

provozovatel e-shopu s elektronikou a lampami do projektorů
www.ablampy.cz ~ lukas.fibiger@ab-com.cz ~ 777 072 669
Honza se u nás podílí na návrhu UX nových prvků na webu, ale také předělání těch stávajících pro zvýšení prožitku zákazníka a zjednodušení jeho pohybu po webu. Se spoluprací s Honzou jsme velmi spokojeni. Navrhl nám již několik nápadů, které pomohly zlepšit výkon našich webových stránek. Honzu mohu s klidným srdcem doporučit i dále, jedná se o profesionála, který odvede své služby ve výborné kvalitě.

Tomáš Záruba

projektový manažer
www.plnapenezenka.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS