Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Jan Kvasnička > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Jan Kvasnička — konzultant online marketingu, expert na použitelnost, affiliate a domény

Zobrazuji č. 5154 z celkem 54 doporučení prezentace Ing. Jan Kvasnička:
S Honzou jsme se seznámili na špičkovém školení strategického webdesignu. Následná spolupráce zdaleka nebyla jen o UX, ale o celkově lepším pojetí firmy. Jak ji celou řádně organizovat a nezbláznit se. Prostě značka není jen nějaké logo :-) Následně jsme začali spolupracovat na konkrétním projektu ablampy.cz. Zde jsme převedli projekt z jedné domény na druhou, nejprve jsme už skoro panikařili, že objednávky jsou pryč i když je návštěvnost podobná, stejně jako investice do PPC apod. Následně jsme do toho vrazili trochu času a aplikovali všechna Honzova doporučení (a že jich bylo) a najednou jsme neměli kam dřív skočit pro samé objednávky. Skoro až magické :-) Prostě každému maximálně doporučuji, spolupráce s Honzou dalece přesahuje běžné UX a optimalizace. Už se těšíme na výsledky z našeho hlavního webu ab-com.cz, kde nám Honza dělá dozor a bojí se ho celý shopsys.cz :-)

Lukáš Fibiger

provozovatel e-shopu s elektronikou a lampami do projektorů
www.ablampy.cz ~ lukas.fibiger@ab-com.cz ~ 777 072 669
Honza se u nás podílí na návrhu UX nových prvků na webu, ale také předělání těch stávajících pro zvýšení prožitku zákazníka a zjednodušení jeho pohybu po webu. Se spoluprací s Honzou jsme velmi spokojeni. Navrhl nám již několik nápadů, které pomohly zlepšit výkon našich webových stránek. Honzu mohu s klidným srdcem doporučit i dále, jedná se o profesionála, který odvede své služby ve výborné kvalitě.

Tomáš Záruba

projektový manažer
www.plnapenezenka.cz
S naší firmou děláme e-commerce řešení na míru. S Honzou jsme začali spolupracovat v oblasti marketingu, UX a vývoje webu. Absolvoval u nás ve firmě celodenní workshop, kde jsme si prošli jeho analýzu webu našeho klienta. Dostali jsme cenný feedback, doporučení do budoucna a spoustu rad a tipů. S Honzou nyní spolupracujeme nadále kdykoli je potřeba při konzultaci UX rozhraní, ale i firemních procesů, protože se má s e-commerce prostředím bohaté zkušenosti. Mohu jenom doporučit.

Martin Prokeš

online marketér, copywriter a UX specialista
www.elasticr.cz ~ mprokes@elasticr.cz ~ 778 422 294
Robert Vlach
S Honzou jsem spolupracoval jako konzultant na několika menších projektech, kde figuroval jako UX specialista, a vždy byl velkým přínosem. Profesionál a odborník každým coulem. Doporučuji!

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS