Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Jiří Krpeš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Jiří Krpeš — web copywriter

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Jiří Krpeš:
Ing. Aleš Drobek
Jirka je výborný člověk, spolehlivý, pracovitý, s velkým rozhledem a zkušenostmi. Spolu s Nikou Krpešovou se podílí na tvorbě prezentací portálu Na volné noze, které jsou po copywriterské stránce naprostou špičkou. Jednoznačně doporučuji.

Ing. Aleš Drobek

překladatel anglického jazyka
Robert Vlach
Jirka je můj dobrý kamarád a zároveň člen podpůrného realizačního týmu mého projektu Na volné noze (internetový portál nezávislých profesionálů). Je velmi spolehlivý a důvěryhodný, vždy ochoten pomoci a dosáhnout shody. Kromě toho jsem mu pomáhal s rozvojem několika jeho vlastních projektů, jako je například environmentální občanské sdružení Ostravice zelená. Jirka jej založil v roce 2007 a sám odvedl většinu tvrdé práce, aniž by kdy ztratil ze zřetele své cíle. To z něj podle mého názoru činí ideálního partnera pro vaše dlouhodobé projekty. Odvažujete-li se přilákat jeho představivost a sílu, jděte do toho! Nebudete litovat.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Ing. Martin Perlík
Jirkův seminář o copywritingu mi rozšířil obzory ohledně psaní textů pro web. Přínosné bylo zapojení účastníků semináře do tvorby ukázkového textu, takže jsme si vše mohli vyzkoušet nanečisto. Jirkův seminář mohu všem vřele doporučit.

Ing. Martin Perlík

autorizovaný stavební inženýr a odborný poradce pro rekonstrukce domů
PharmDr. Margit Slimáková
Jirka pro mne připravoval skvělé texty pro web NaturComp a nyní i web občanské iniciativy Skutečně zdravá škola, kterou tímto podpořil. S výsledkem jsem moc spokojená. Při dalších zakázkách se na Jirku znovu ráda obrátím a doporučuji jej i dalším.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
Ing. Michal Martoch
Jiří Krpeš je výborný copywriter, navíc je silně zákaznicky orientovaný. Připravoval pro nás několik tiskových zpráv při jedné z našich marketingových kampaní. Byly dodány v očekávané kvalitě a včas.

Ing. Michal Martoch

konzultant práce na dálku, specialista na talent management a Gallup kouč silných stránek
Dominika Špačková
S Jirkovým textem jsem velice spokojená. Je pečlivý a rychle reaguje na změny. Dobře se s ním komunikuje a skutečně se vždy snaží vyhovět požadavkům klienta.

Dominika Špačková

poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky
Spolupráce s Jirkou Krpešem dopadla na jedničku. Líbilo se mi, jak se rychle dokázal naladit na stylistiku textu, kterou jsem po něm požadovala. V krátké době mi dodal texty, které se mnou dopiloval až do posledního slovíčka tak, abych byla s textem maximálně spokojená. Jirku Krpeše mohu jenom doporučit.

Ing. Hana Přádová

webkodérka
hana@pradova.cz ~ 777 663 331
Daniel Dimitrov
S Jirkou jsem měl možnost spolupracovat při přípravě textů mé osobní webové prezentace. Spolupráce byla od začátku do konce zcela profesionální, veškeré texty byly dodány včas a v dobré kvalitě. Na komentáře k textům reagoval obratem. Jirku mohu rozhodně doporučit.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
Jirku jsme využili pro vytvoření PR článku, jehož cílem je přivést na náš server www.StavbaDomuSvepomoci.cz nové návštěvníky. S výsledkem práce jsme spokojeni, článek se nám líbí a věříme, že přinese i výsledky v podobě nových návštěvníků. Komunikace s Jirkou byla výborná, reagoval vždy rychle a profesionálně. Vše, na čem jsme se dohodli, bylo splněno. Jirku mohu ostatním doporučit.

Pavel Tesárek

lektor a konzultant, specialista na Microsoft Office
office4you.cz ~ pavel.tesarek@office4you.cz ~ 605 956 408
Mgr. Jiří Krpeš pro nás vyhotovil reklamní text, kterému po prvním zaslaném návrhu nebylo co vytknout. Oceňuji také velmi rychlou komunikaci a profesionální jednání. Na základě námi získaných zkušeností doporučujeme tohoto profesionála a zároveň se těšíme na další spolupráci.

David Volín

volind@seznam.cz ~ 720 148 015
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS