Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Kateřina Velcová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Kateřina Velcová — terapeutka kraniosakrální biodynamiky

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Kateřina Velcová:
Kranio s Káťou je pro mě pokaždé bytostný prožitek. Je pro mě důležité, že mám při terapii pocit velké důvěry a toho, že se mohu uvolnit a nechat procesy, ať se stanou. Káťa jde láskyplně k jádru věci a i její postřehy jsou velmi trefné. Říká se, že když člověk projde nějakou transformací, má možnost předat svou zkušenost dál. A to je na terapii s Katkou znát. Žít život více srdcem než hlavou, umět si nastavit správné hranice a vědět, že mám v životě podporu, ať se děje cokoliv, jsou jedny z lekcí, které mě terapie s Katkou naučily. Jsem velmi rád, že jsem na terapie s Katkou šel. Jistě nebudou poslední.

Michael H.

Kranio ošetření od Katky pro mě bylo výjimečným zážitkem. Vážím si Katky jako člověka a oceňuji její velkou citlivost, něhu a péči, kterou vkládá do této úžasné práce s klienty. Vše se děje s lehkostí, pochopením a bylo pro mě přirozené zcela se odevzdat a důvěřovat. V této atmosféře pro mě bylo snadné, abych si zvědomil své nitro a zdroje, které tu jsou pro mne neustále, ale ne vždy jim dám tolik souvislé pozornosti ve svém každodenním životě. Jednoznačně Katku doporučuji, je výbornou průvodkyní.

Rudolf O.

O kraniu jsem před prvním ošetřením nevěděla téměř nic. Káťa ve mně svým přístupem ovšem vzbudila naprostou důvěru. V době, kdy jsem k ní přišla poprvé, jsem neprožívala lehké období. Můj život byl chaos a já nevěděla, čím to je. Na první pohled vypadalo všechno skvěle, ale nebylo. Neměla jsem zdánlivý důvod se mračit a přitom mi vůbec nebylo do smíchu. Díky ošetření jsem se dokázala uklidnit a načerpat novou energii. Byl to úžasný relax od každodenního shonu a rutiny. Naučila jsem se uvolnit (to je opravdu důležité a nejde to jen tak) a pochopila, že všechno nemusí jít rychle, hned a silou.

Václava B.

O kraniosakrální biodynamice jsem před tím, než jsem ji vyzkoušela, nic moc nevěděla. Na první ošetření jsem dorazila s velkou zvědavostí, ale bez očekávání. Katka mi nejdříve vysvětlila, jak bude ošetření probíhat. Poté jsme šly na věc. Byl to obrovský zážitek. Byla jsem uvedena do naprostého klidu a jiného vnímání. Přestože jsem přišla docela unavená a rozjitřená, dokázala jsem se díky jemnému vedení Katky uvolnit, což způsobilo to, že jsem se „nazpět“ vracela čerstvější a klidnější. Ještě ten den jsme cítila – zvlášť v duševní rovině, že se něco děje. Nebylo to hned úplně jasné, ale přinášelo to jistou naději a úlevu.

Naďa O.

Terapeutickou metodu kraniosakrální biodynamiku pokládám za úžasnou, zklidnila mne po náročném semináři, ošetřila mé lehce rozjitřené ženství (to ale byla spíš tvá zásluha) a celkově mě „zcelistvila“. Cítila jsem, že od tebe odcházím nabitá svou vlastni energií, ale zároveň jakoby obalená nějakou ochrannou atmosférou, blankou, mým vlastním bezpečným prostorem.

Karla H.

Velice Ti děkuji za dnešní ošetření mě i mé fenečky Bubunky. Je zázrak, jak pán a pes jsou propojeni. Bylo krásné cítit propojení srdíček dvou lidí a pejska. Po kraniu jsem se cítila uvolněná a krásně odpočatá. Stejný pocit jsem měla i u Bubunky, která se v Tvé péči cítila náramně. Bohužel ji postihla vážná nemoc a já věřím, že díky Tobě a pravidelným návštěvám krania se její zdravotní stav zlepší. Dnes po ošetření má výbornou náladu. Jde vidět, že ji první setkání s Tebou a kraniem udělalo dobře. Moc Ti děkujeme A+B a těšíme se na další setkání.

Alenka Z.

S kraniosakrální biodynamikou jsem začala před půlrokem, kdy jsem prožívala jedno z těžších období svého života - cítila jsem se naprosto bez energie, byla jsem často nemocná, neviděla jsem žádné světlo v tunelu. Kačku jsem poznala nejdříve jako lektorku kurzu Kreslení pravou mozkovou hemisférou a byla mi velmi sympatická. Když jsem se dozvěděla, že nabízí i kranio, rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Od té doby chodím ke Kačce pravidelně cca 1x za 14 dní a pomalu se dostavují první pokroky - jsem spokojenější, mám mnohem více energie, jsem pozitivnější a vnímavější sama k sobě i k lidem kolem sebe. Každé ošetření je sice trochu jiné, společné však mají to, že vždy odcházím harmonizovaná, uvolněná a jakoby vyladěná sama na sebe. Kačku a její ošetření mohu jen doporučit.

J. K.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS