Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Lenka Weinbergerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Lenka Weinbergerová — lektorka skupinových kurzů angličtiny pro dospělé v Praze

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Mgr. Lenka Weinbergerová:
Pokud mohu hodnotit, tak jenom kladně, každá hodina je výborně připravena, zábavná a přínosná. V kurzu budu dále pokračovat a všem doporučuji.

Luděk Svoboda

absolvent kurzu pro pokročilé začátečníky A1+
Hodina je vždy skvěle připravena. Přátelská a příjemná atmosféra jak mezi studenty, tak mezi lektory a studenty. Od první chvíle mě výuka bavila. Doporučuji.

Anna Placzek

absolventka kurzu pro mírně pokročilé A2+
Byla jsem velmi spokojena se stylem výuky. Výuka byla rozdělena na gramatickou část a konverzační část. Procvičování konverzace bylo formou her. Lektorka byla vždy pečlivě připravena na danou výuku.

Tereza Krafková

Po několika pokusech o studium jinde jsem našla tento kurz a zase se těším do školy! Výuka probíhá v malé skupince, lekce jsou výborně připravené a hravou formou se učíme a procvičujeme nové i již zažité. Velmi oceňuji individuální přístup a zařazení do té správné skupiny, kde stačíme všichni a nemusíme se stresovat předepsaným tempem.

Martina Čechová

Když jsem se přihlásila do kurzu angličtiny pod vedením lektorky Lenky Weinbergerové, měla jsem trochu obavu, že vzhledem ke svému lehce pokročilejšímu věku nebudu stíhat mladším. Atmosféra kurzu, vytvořená lektorkou, je však velice přátelská a milá, takže moje obavy šly okamžitě stranou. Pracujeme ve skupinkách, kde si všichni navzájem pomáháme nebo soutěžíme v různých zábavných hrách, při kterých procvičujeme svoje dovednosti. Lektorka je velice trpělivá, a když něco nepochopíme, vždy ochotně látku opětovně vysvětlí. S tímto přístupem lektorky Lenky Weinbergerové mě angličtina velice baví, a proto tuto školu vřele doporučuji.

Lenka Týblová

Byla jsem maximálně spokojená s průběhem kurzu i s naší paní lektorkou. Příjemné vystupování, skvělé rozvržení hodin, mohu jedině doporučit. :)

Tereza Pavlová

Kurzy angličtiny pod vedením sympatické lektorky jsem si velmi oblíbil a to nejen díky skvělému přístupu již zmíněné lektorky, ale také díky skvělým spolužákům. Výuka probíhá vždy velmi pohodově a vše je vždy vysvětleno do posledního detailu, tak aby každý student byl na stejné úrovni a mohl zápasit v zábavných soutěžích během výuky. Kurzy navštěvuji již třetím rokem a mohu vřele všem doporučit. Líbí se mi především přátelské a nenásilné prostředí, které vás nebude stresovat a odrazovat od dalších návštěv, ba naopak věřím, že se na další návštěvu budete těšit tak jako já.

Pavel Řehák

Pokud bych měla ohodnotit hodiny vedené lektorkou Lenkou Weinbergerovou procenty, získaly by tyto hodiny plných 100 %. Díky malým skupinkám studentů a domáckému prostředí panuje během lekcí vždy klidná atmosféra. Obsah výuky je přizpůsoben potřebám studentů v konkrétní skupině a je doplněn zajímavými aktivitami, při kterých si student procvičí nejen svůj mozek, ale také tělo. Tuto školu, zejména lektorku Lenku, vřele doporučuji.

Jaroslava Srncová

S výukou jsem byla maximálně spokojena. Příjemně se střída zábavná část na procvičení slovíček, s vážnější částí gramatiky, která se pak opět procvičuje zábavnou formou. Fajn jsou i domácí úkoly, které člověka nutí mrknout alespoň na chviličku na látku i doma.

Marie Tlapáková

Kurzy jsou vedeny hravou formou s možností řádného procvičení a upevnění učiva. Je znát, že lektorka je učitelka a umí učit. Při hodinách se rozhodně žáci nenudí. Vyučující je velmi zodpovědná a spolehlivá. Školu doporučuji.

Zuzana Bartošová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS