Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Lucie Sobelová Mannová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Lucie Sobelová Mannová alias Lusym — ilustrátorka a kreslířka

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Ing. Lucie Sobelová Mannová:
Lusym znamená pro naši firmu korektní a spolehlivý partner, se kterým se můžeme poradit, když si nejsme jistí představou ilustrace. Lucčinu práci můžete vidět nejen na našich samolepkách, které si vybírají naši zákaznici jako součást balení parfému, ale také na webových stránkách. Její ilustrace si naši zákaznici poměrně rychle oblíbili tak, že se začínají ozývat s nápady, jaká by měla být další kresba :-) Lucku rádi doporučíme každému. Je to kreativní a spolehlivý člověk, se kterým je radost spolupracovat.

L. H.

alternativní parfumerie
www.totap.cz ~ info@totap.cz
Spolupráce s Luckou je velmi příjemnou záležitostí. Kromě toho, že její dílka jsou hodně osobitá a skvěle nám sedí, je taky hodně chápavá co se zadání týče. Prvním projektem, na kterém jsme spolupracovaly, byly vouchery na zážitkovou hru – jednalo se o volnou tvorbu inspirovanou tématy našich místností. Výsledek, který nám Lucka dodala (navíc velmi rychle), naprosto předčil naše očekávání. Připomínkové kolečko nebylo ani potřeba, všechno šlo rovnou do tisku. Druhým projektem, tentokrát osobnějším, byly veškeré svatební tiskoviny, které Lucka nabízí v rámci značky Ilustrovaná svatba. Tady už šlo o komplexní projekt, který vyžadoval pár připomínkových koleček. Zpětně si teď říkám, že jsme museli být prototypem zákazníka, který neví co chce, ale Lucka si se všemi našimi manýry poradila mrknutím oka a výsledek byl špičkový! Spolupráci rozhodně doporučuji všemi deseti a když budu někdy potřebovat ilustrace pro další projekty, určitě se k Lucce vrátím.

Ing. Barbora Urbanová

Úniková hra BrainFAQ Brno
www.brainfaq.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS