Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 7. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 6170 z celkem 104 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš je výborný v tom, že je velmi praktický. Jeho rady jsou jasné, cílené a praktické. Stalo se mi v minulosti, že agentura nám dala velmi obecné rady a chtěla si přihrát pro sebe další byznys. Ale Lukáš byl již na úvodním setkání velmi konkrétní a právě tím si mě získal. Spolupráce probíhá výborně, komunikace je příjemná. Lukáš pro nás dělá konzultace SEO, od analýzy po konkrétní doporučení co dělat a jak implementovat změny. Výborné je i to, že ho zajímá – a sám nás „kontroluje“ – jako jeho doporučení implementujeme.

Adela Masarykova

manažerka jazykové školy Empire
empire-skola.cz
Absolvoval jsem u Lukáše analýzu klíčových slov. Prezentace byla zajímavá, vtipná, přínosná a profesionální. Veškeré postupy byly předkládány srozumitelně a přehledně. Školení doporučuji.

Pavel Novotný

SEO a PPC manažer
Pana Pítru jsem vyhledal na internetu s tím, že jsem pečlivě četl jeho reference a poté se rozhodl ho oslovit. Byl jsem velmi mile překvapen z maximálně profesionálního přístupu a celé konzultace, která byla pro mě více než přínosná. Vřele doporučuji!

Pavel Kolka

www.NakrmPsa.cz
S Lukášem spolupracujeme skoro již rok. Za tu dobu mě přesvědčil o tom, že patří ke špičkovým profesionálům v oblasti SEO konzultací a online marketingu. Z jeho kultivovaného a odborného projevu je vidět, že se touto oblastí opravdu zabývá, sleduje její vývoj a snaží se v ní neustále zdokonalovat. Na základě jeho doporučení jsme již implementovali řadu novinek a změn na našem webu a výsledky bylo možné pozorovat již za pár týdnů. Lukáš má moji plnou důvěru a mohu ho s klidným svědomím doporučit.

Michal Sádecký

www.give.cz ~ 602 886 286
Spolupráce s Lukášem byla opravdu radost. Dodával průběžně velmi kvalitní výstupy. Dokonce rychleji, než jsme je stačili zapracovávat :) Vše do puntíku vysvětlil po Skype. Opravdový odborník a znalec SEO a linkbuildingu.

Radek Žilka

internetový prodej módních hodinek, Žilka hodinky, s.r.o.
www.hodinky-outlet.cz ~ info@hodinky-outlet.cz ~ 776 077 700
Lukáš je pro mě borec a autorita nejen v oblasti SEO. Je to odborník každým coulem a já se nemohu dočkat, až uslyším tipy a marketingové novinky osobně nebo si přečtu další z jeho odborných, vtipných a srozumitelných článků na blogu http://www.lukaspitra.cz/blog/. Jsme moc ráda za to, že jsem Lukáše mohla poznat.

Míša Matanelli

SEO konzultantka na mateřské
www.ladyvirtual.cz
Pana Pítru jsme oslovili ke spolupráci v oblasti SEO. Byl nám doporučen jako skvělý SEO specialista a musíme říci, že předčil naše očekávání. Naše spolupráce se rozrostla a společně s ním jsme nastavovali i online strategii, jak postupovat na webu, jak a jaké zákazníky oslovit, nastavili jsme i jednotlivé marketingové aktivity. Zatím jsme na začátku, ale věříme, že nám tato spolupráce přinese očekávané výsledky. Vřele doporučujeme :)

Ivana Čatajská

marketing manager
www.nuspring.cz ~ ivana@nuspring.cz ~ 737 868 732
Před 5 měsíci jsme hledali někoho, kdo by se ujal našich PPC kampaní a navzdory tomu, že se Lukáš primárně zaměřuje na SEO, od první schůzky jsme věděli, že je tou správnou osobou. Jeho soustředění na klientův business, jeho ochota vyslechnout každou potřebu, pozornost k detailům a orientace na výsledek spolu s jeho zkušenostmi, vedou ke skvělým výsledkům! Krom toho má Lukáš cit pro týmovou spolupráci a vždy se snaží přidat něco navíc i v oblastech, které nejsou přímo souvislé s online marketingem. Práce s Lukášem je skvělou investicí nejen do online marketingu, ale i do vašich znalostí!

Júnis El Hassan

marketingový a obchodní manažer v Palmyra Tour
www.palmyratour.cz
S panem Pítrou jsme spolupracovali v oblasti SEO a za sebe mohu říct, že jsem se setkal s obrovskou profesionalitou a pozitivním přístupem. Není potřeba zmiňovat, že efekt, který jsme si od investice slibovali, byl několikanásobně vyšší. Pokud hledáte kvalitního a spolehlivého poradce na e-marketing, který skutečně ví co dělá, jste na dobré adrese.

David Řepa

www.obkladyrepa.cz ~ info@obkladyrepa.cz ~ 732 443 428
S panem Lukášem Pítrou spolupracujeme na optimalizaci našeho webu, PPC reklamě, budování zpětných odkazů a v dalších oblastech SEO marketingu od září 2014. Po sporných zkušenostech s předchozími partnery v oblasti SEO mohu dosavadní spolupráci s panem Pítrou ocenit pouze pozitivně. Oceňujeme především osobní přístup spojený s úzkým osobním kontaktem, opravdovou snahu o pozitivní vývoj a profesionální přístup k řešení problémů. Rovněž lze kladně ohodnotit snahu o řešení s trvalým vlivem a nikoliv pouze rychlé zásahy s pomíjivým účinkem. Vysvětlení všech opatření jsou podrobná a trpělivá. Klient se tak zároveň běžným činnostem v oblasti SEO učí a pouze nepřihlíží. Oceňujeme také rychlou komunikaci, kde žádný emailový dotaz nezůstává dlouho bez odpovědi. Krátce: profesionalita, ochota, zodpovědnost.

Petr Nosek

jednatel Norman spol. s r.o.
www.norman-cz.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS