Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 61-70 z celkem 129 doporučení

Workshop s panem Pítrou byl velmi podnětný. Získané zkušenosti se nám hodí nejen v projektu, pro který jsme workshop absolvovali, ale i k mnoha dalším. Pro nás to byla určitě velmi dobrá investice. Doporučuji každému kdo si chce rozšířit své znalosti a schopnosti.

Josef Jarmara
Paseo, s.r.o., CEO
www.kdykde.cz

Od samého začátku bylo jednání věcné, lidsky příjemné a v krátké době přineslo své ovoce. Vysoce hodnotíme profesionalitu s jakou se pan Pítra věnoval naší firmě nejen v rámci přípravy auditu, ale i velmi přínosného školení. Oceňujeme i kvalitní formu komunikace podloženou fakty a příklady. Díky tomu bylo pro nás uchopení potřebných změn mnohem jednodušší. Není v dnešní době zvykem potkat partnera, kterému můžete důvěřovat a řešit s ním opravdu zásadní oblasti svého webu. Těšíme se na pokračování spolupráce.

Ing. Alena Samková
ložní povlečení Matějovský
www.matejovsky-povleceni.cz

Pokud potřebujete poradenství a support pro rozvoj vašeho eshopu pomocí online marketingu, pak vřele doporučují Lukášovy služby! Online marketing pro eshopy Jansen Display jsem rozjížděl v několika evropských zemích, takže mám srovnání a mohu s klidným svědomím konstatovat, že kvalita Lukášových služeb je plně srovnatelná a mnohdy i lepší než na vyspělých trzích. Rád bych vyzdvihl i business myšlení a schopnost plynule komunikovat v angličtině. Obojí je pro nás velkým přínosem.

David Seibert
Jansen Display s.r.o.
david.seibert@yahoo.com 603 166 553

Lukáš je výborný v tom, že je velmi praktický. Jeho rady jsou jasné, cílené a praktické. Stalo se mi v minulosti, že agentura nám dala velmi obecné rady a chtěla si přihrát pro sebe další byznys. Ale Lukáš byl již na úvodním setkání velmi konkrétní a právě tím si mě získal. Spolupráce probíhá výborně, komunikace je příjemná. Lukáš pro nás dělá konzultace SEO, od analýzy po konkrétní doporučení co dělat a jak implementovat změny. Výborné je i to, že ho zajímá – a sám nás „kontroluje“ – jako jeho doporučení implementujeme.

Adela Masarykova
manažerka jazykové školy Empire
empire-skola.cz

Absolvoval jsem u Lukáše analýzu klíčových slov. Prezentace byla zajímavá, vtipná, přínosná a profesionální. Veškeré postupy byly předkládány srozumitelně a přehledně. Školení doporučuji.

Pavel Novotný
SEO a PPC manažer

Pana Pítru jsem vyhledal na internetu s tím, že jsem pečlivě četl jeho reference a poté se rozhodl ho oslovit. Byl jsem velmi mile překvapen z maximálně profesionálního přístupu a celé konzultace, která byla pro mě více než přínosná. Vřele doporučuji!

Pavel Kolka
www.NakrmPsa.cz

S Lukášem spolupracujeme skoro již rok. Za tu dobu mě přesvědčil o tom, že patří ke špičkovým profesionálům v oblasti SEO konzultací a online marketingu. Z jeho kultivovaného a odborného projevu je vidět, že se touto oblastí opravdu zabývá, sleduje její vývoj a snaží se v ní neustále zdokonalovat. Na základě jeho doporučení jsme již implementovali řadu novinek a změn na našem webu a výsledky bylo možné pozorovat již za pár týdnů. Lukáš má moji plnou důvěru a mohu ho s klidným svědomím doporučit.

Michal Sádecký
www.give.cz 602 886 286

Spolupráce s Lukášem byla opravdu radost. Dodával průběžně velmi kvalitní výstupy. Dokonce rychleji, než jsme je stačili zapracovávat :) Vše do puntíku vysvětlil po Skype. Opravdový odborník a znalec SEO a linkbuildingu.

Radek Žilka
internetový prodej módních hodinek, Žilka hodinky, s.r.o.
www.hodinky-outlet.cz info@hodinky-outlet.cz 776 077 700

Lukáš je pro mě borec a autorita nejen v oblasti SEO. Je to odborník každým coulem a já se nemohu dočkat, až uslyším tipy a marketingové novinky osobně nebo si přečtu další z jeho odborných, vtipných a srozumitelných článků na blogu http://www.lukaspitra.cz/blog/. Jsme moc ráda za to, že jsem Lukáše mohla poznat.

Míša Matanelli
SEO konzultantka na mateřské
www.ladyvirtual.cz

Pana Pítru jsme oslovili ke spolupráci v oblasti SEO. Byl nám doporučen jako skvělý SEO specialista a musíme říci, že předčil naše očekávání. Naše spolupráce se rozrostla a společně s ním jsme nastavovali i online strategii, jak postupovat na webu, jak a jaké zákazníky oslovit, nastavili jsme i jednotlivé marketingové aktivity. Zatím jsme na začátku, ale věříme, že nám tato spolupráce přinese očekávané výsledky. Vřele doporučujeme :)

Ivana Čatajská
marketing manager
www.nuspring.cz ivana@nuspring.cz 737 868 732