Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martin Demartini > Fotogalerie z natáčení > Atraktivní reportážní videa „na vlastní oči“

Atraktivní reportážní videa „na vlastní oči“

Využití malé kamery na čele, další kamery v batohu, dronů i prostřihů na fotografie dalo vzniknout působivému seriálu o krásách Moravy a vinařských cyklostezek. To vše s vlastním vyprávěným komentářem, scénářem, prostě video na klíč. (Foto z natáčení)

Zobrazuji položku č. 7 z celkem 7 položek v této galerii:

Atraktivní reportážní videa „na vlastní oči“
« Předcházející Reklama na webové stránky a sociální sítě  (zobrazit v plné velikosti)Videoklipy o kurzech, akcích a událostech  (zobrazit v plné velikosti)Pracovní videa pro popularizaci firmy  (zobrazit v plné velikosti)Video portréty osob, jejich atraktivní vizitka  (zobrazit v plné velikosti)Atraktivní reportážní videa „na vlastní oči“  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Martin Demartini

Martin Demartini

tvůrce online videoportrétů a reklamní kreativec — Online videoportréty pro jakýkoliv obor podnikání či osobnost. Vše od A do Z: tvorba scénáře, natočení videa, střih a kompletace pro vydání na internetu. Také televizní a radio spoty na klíč a ideamaking. Výtečné reference, zkušenosti a přes 30 ocenění.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 3 doporučení
Mobil: 777 921 119 ~ Email: martin.demartini@gmail.com ~ Web: martin-demartini.webnode.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Martin Demartini Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS