Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Novotná > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martina Novotná — léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací

Zobrazuji č. 2130 z celkem 53 doporučení prezentace Martina Novotná:
Chci se podělit o to, co se stalo pár dní po terapii SRT u Martiny. První sen 23. 10. 2010, vzbudila jsem se z něj v 0:30, předdušičkový čas, jasně svítící měsíc, úplněk, přesný čas úplňku 3:36 hod. Tak tento sen byl nejzvláštnější a přešel v realitu. Po půlnoci ve snu dělám kolem sebe nejprve 3 kříže, protože se něčeho bojím. Nějak to ale nepomáhá, tak se znovu točím kolem své osy a dělám kolem sebe 5 křížů. Ochrana před zlem. Toto už se mi nezdálo: najednou mě vzbudil zuřivý štěkot našeho psa Maxe. To bylo v těch 0:30. Spí v sousední místnosti v obýváku a má výhled přes skleněné dveře na terasu. Vylezu z postele a jdu se podívat, co se děje. I když je po půlnoci, zahrada je zalita silným měsíčním svitem a je tam vidět skoro jako ve dne. Na terase, asi 4 metry ode mě, jako by stála velká mužská postava utkaná z něčeho stříbrného nebo bílého, poloprůhledného. Vyděšeně zírám ven. Postava se rozkráčela a pomalu odchází od našeho domu po cestičce, směrem k zadní terase, kolem níž máme takový lesík, jedle a borovice. Jde pomalu, rozvážně. Na zadní terase máme vyhozenou starou čalouněnou gaučovou kostku. Postava se jakoby zmenšovala a vcucla se do té kostky. Celá rozhozená jdu do obývacího pokoje k našemu psovi. Je napnutý a zuřivě se dívá ven. Jako by viděl to samé co já. Otevřu skleněné dveře. Pes vystřelí jako šipka po stejné cestičce, jako šla ta postava a řítí se dozadu k jedlím. Tam jen krátce štěkl a bylo ticho. Nikoho nenašel. Asi po 10 minutách se vrátil a vypadal stejně zmateně jako já. Nevím, co si o tomto mám myslet. Že by jedna z přivtělených duší, které jsme odváděly?

Mirka Kolouchová

vedoucí duchovního společenství B.G.
janplach@seznam.cz
Martinko, chtěla bych moc poděkovat za Vaši pomoc a podporu. Podstoupila jsem duchovní léčení metodou SRT a musím říci, že se vztahy mezi mnou a partnerem hodně zlepšily. Navíc jsem si spoustu věcí sama uvědomila. Určitě se s Vámi ještě spojím a budu pokračovat v nastoupené cestě, hledání štěstí sama v sobě. Moc děkuji.

Jana Gracíková

jgracikova@seznam.cz
Milá Martino, chtěla jsem Vám tímto poděkovat z celého srdce za Vaši podporu a lásku. V době, kdy jsem se rozhodla, že podstoupím zasvěcení, jsem netušila, co vše krásného mi to přinese. Již delší dobu jsem měla pocit, jako by mi něco scházelo. Více než dva roky jsem spíše nežila. Cítila jsem se trochu jako holka na domácí práce. Bylo to únavné, a proto jsem začala hledat jak dál. Internetu moc nevěřím a když jsem pátrala po někom, kdo by pomohl, spíše jsem stránky jen tak projížděla, ale pak jsem našla Vás a okamžitě jsem věděla, že jste tím, co právě hledám! Samozřejmě, že jisté obavy byly, ale ty se ztratily okamžitě po našem tel. rozhovoru. Podstoupila jsem u Vás mimo jiné zasvěcení do Shambally 1-3 stupně a můžu říci s čistým svědomím, že se mi dokonale srovnal život. Zasvěcení do prvního stupně bylo něco tak nádherného, že se to slovy nedá popsat. Něco podobného zažila i moje dcera během Vašeho léčení. Mimo jiné jsem během zasvěcení viděla své zemřelé prarodiče i svého otce, všichni se na mě usmívali a mávali mi, to byl pro mě ohromný pocit uvolnění, jelikož zjištění v plné míře, že jsou spokojení, ze mě sejmulo břímě smutku. Při zasvěcení jsem také měla pocit, jako by ze mě vyšlo ven něco „špatného", něco, co rozhodně nepotřebuji. Byl to krásný pocit, plný lásky a vědomí, že vše je v pořádku a tak to zůstane. Doma jsem si udělala pořádek, vznesla své námitky ke společné domácnosti, že nejsem pouze uklízečka a hle, jezdíme na výlety, chodíme do kina a na večeře, prostě pohoda. V mé rodině se vše otočilo k lepšímu. Jsem uklidněná, rozvážnější a na vše koukám s láskou, lidi kolem mě se více usmívají a já taky. Hned po prvním zasvěcení jsem začala léčit všechny členy rodiny. Za to vše děkuji nejvíce Vám, Martinko, bez Vás bych pořád bloumala.

Alena Jelínková

jelinkova@seznam.cz ~ 777 858 605
Martino, chci Vám moc poděkovat, bylo to velmi zajímavé a ráda bych se podělila o některé vhledy. Celou dobu mě slabě, nebo naopak velmi silně brnělo celé tělo a chvílemi jsem měla pocit, že jsem na obrovské kovové desce, která vibruje. Několikrát se k tomu přidalo silné světlo. Pak najednou brnění po těle zesílilo a nějakou dobu trvalo. Létala okolo mě moucha a když jsem se podívala na svou ruku vnitřním zrakem, tak jsem mouchu neviděla, protože všechno kolem bylo jakoby z tenoučké fosforeskující čtvercové pavučiny a bylo propojené, neexistovalo oddělení. Pak jsem viděla, že z toho světla klesám dolů a zároveň těžknu. A když jsem dosedla na dno, ocitla jsem se na Zemi. Podívala jsem se na svou ruku a tehdy už jsem mouchu viděla, zároveň jsem se cítila oddělená od všeho kolem a padl na mě obrovský smutek, že jsem ztratila cestu domů. Další vhled: stojím na místě, kde je tma a je to ponuré, přede mnou se odehrává smrt jednoho mého života za druhým. Vždycky vidím, jak jsem zemřela a cítím i fyzickou bolest, ale jsou to spíše takové záblesky, které postupně zrychlují a zároveň je kolem čím dál více světla. Vidím, že jsem na konci a všude je spousta světla, až to oslepuje a možná zbývá poslední krůček. Brnění po těle se opět stupňuje a zvedá mě to trochu nahoru, pak vidím široký, zeleně zářící pruh světla nahoru a je mi sděleno, že to je portál do mého domova a od nynějška že už zůstane otevřený. Tak stoupám nahoru, doprovází mě nějaké světelné bytosti a najednou jsem na velmi zvláštní planetě, jsou tam zvláštní zvířata, stromy, trochu jako Pandora ve filmu Avatar.

Lenka Koutná

masérka
koutna.le@seznam.cz
Milá Martinko, neumím slovy vyjádřit velkou vděčnost za to, že jsem v Tobě našla dlouho hledaného průvodce. Každé jedno dosavadní zasvěcení bylo krásnou a výjimečnou zkušeností: zvláštní, těžko popsatelné pocity, vjemy, zvuky, brnění i slzy uvolnění, samovolný zpěv i tanec. Ale hlavně proudy energie, které jsem schopna si od té doby vyvolat „pouhou“ myšlenkou na ně. Po každém zasvěcení a společném sezení se cítím jaksi otevřenější, „napojenější“. Cesta do minulého života byla rovněž „neskutečným“ zážitkem a zrovna v pravý čas! Zajímavé paralely se současnou životní situací. Následné sdílení tohoto zážitku s mámou položilo základ pro pochopení našeho vztahu a hlavně pro jeho urovnání. Taky děkuji za odvedení duše mého táty a tety. Psala jsem mámě, že si odváděla duši její sestry a ptala se, zda něco neobvyklého necítila. Odpověděla, že měla velmi silný pocit, že jí stála teta za zády, cítila a tak trochu viděla „postavu“ ve výšce levého ramene. Bylo to od její smrti poprvé, co ji máma cítila. I když jsem si myslela, že jsem byla s tátovou smrtí jaksi usmířená již v době, kdy jsem Tě navštívila, musím říct, že až to společné setkání a jeho odvedení do světla bylo tou skutečnou „tečkou“ a rozloučkou, která mi uvolnila srdce a přinesla do něho mír. Pro každého, kdo si chce urovnat, uvědomit, pochopit atd. sám sebe i své úkoly tady, moc doporučuji Tvůj komplexní astrologický rozbor, prima zrcadlo. Místy jsem se musela smát, jak moc trefné informace přinášel, jakoby mě někdo pozoroval skrytou kamerou a pak to sepsal.

Kristina Chnirczova

Milá Marti, zasvěcení do Rasheeby bylo opravdu silné. Silný točivý proud světla se nořil do mého pupíku. Slyšela jsem spoustu zvuků, hlasů, cinkání a hudby, v proudu se pohybovalo velké množství postav. Intenzivně jsem vnímala lásku. Pak jsem přešla zřejmě do spánku, ale probudila jsem se v nějakém velkém hotelu, jehož chodby byly velmi úzké a dveře následovaly dveře. Přišla na mě úzkost, že takhle se asi nikam nedostanu, ale v tom se objevily dveře výtahu. Vešla jsem do malého prostoru a v něm stál sehnutě vysoký obr. Poprosila jsem ho o pomoc, byl laskavý, ale vypadalo to, že výtah už mou váhu neunese a nebudeme moci spolu přejet do jiného patra. Obr řekl, že jsme ve třetím. Řekla jsem mu, že tedy rychle naskočím, budu držet jednu stěnu a rychle sjedeme dolů. Tak jsme také udělali. A vyšlo nám to. Tam jsem vystoupila, potkala nějakou známou starší ženu a s ní jsem se pak začala procházet takovým osvětleným městem. Zvuky tam byly podobné zvukům, které jsem slyšela, když se proud světla vnořil do mě. V minulosti mi Egypt a regrese, které jsem z této doby už měla, přinášely hluboký smutek, pocit ztráty a bolesti v duši. Cítím, že to je již překonáno a že teprve teď mohu přijmout to dobré, co jsem tam prožila. Děkuji Ti, že jsi mi umožnila tento kontakt tak rychle. Co se týče léčení, navrátila jsem se po našem posledním setkání do hektického rodinného života, ovšem tělo je moudřejší, takže jsem jako onemocněla, abych si mohla dopřát klidu a trochu se vyležet a spustila se mi regrese. Uvolnily se ze mě emoce související s porodem mého prvorozeného syna a mojí malé holčičky. Takový ten mateřský vztek za způsobenou fyzickou bolest. Rozhodně mi to pomohlo. Také vztah s partnerem prošel menší krizí, cítila jsem se dříve hodně odcizeně, ale pomalu se k sobě zase vracíme.

Jana Chudá

terapeutka
chuda.jana@seznam.cz
Astrologický výklad Martiny byl hodně komplexní, detailní a přesný. Přinutil mě zabývat se sebou samým, jak na tom jsem v různých oblastech. Mám možnost být vědomější, dělat moudřejší volby a když se mi něco nepříjemného přihodí, tak snáze pochopím proč a co s tím. Doporučuji!

Honza Petrnoušek

feriferi@centrum.cz
Ráda bych se podělila o zkušenost se zasvěcením do Ra-sheeby: po etapě brnění, mrazení a horka v dlaních jsem dostala impuls otevřít oči a v tom přímo nade mnou bleskl bílý blesk. Po chvíli jsem si všimla jasně zářící hvězdy a napadlo mě, že je to Polárka, tedy Hórovo oko. Z Polárky se vyklubalo Boží oko, které bylo po celou dobu uprostřed trojúhelníku a občas skrz trojúhelník probleskla pěticípá hvězda. Naplnila mne jistota o Božím vedení. Oko bylo otevřené a zvláštním způsobem se na obloze pohybovalo a měnily se v něm a v trojúhelníku barvy. Zakončení provázela série krásných bílých blesků nade mnou a pak také jakoby bílá světlice, která se rozsvítila a zase zhasla. Pak přišel stav naprosté prázdnoty. Blesky nade mnou svítily skoro každou druhou minutu a občas padl i vedle mne. Tehdy už jsem začala skrze působení oka vnímat i různé obrazce, symboly a kombinace. Mysl byla naprosto, opravdu zcela odevzdaná a prázdná, nebylo okolí, balkón, ani já, jen to Boží oko a pak dokonce kolem Božího oka letěl samotný Bůh Ra a když dosáhla tato část té fakt nejvyšší hustoty, bylo to, jako by mi někdo „přeinstalovával" uvnitř mysli původní software. Hned druhý den po zasvěcení jsem čistila byt a byl to tedy „fičák". V poslední době mi připadá, jako bych se učila znovu číst a chodit. Ra-sheeba mi rozhodně pomohla s přijetím vlastního „ženství", s rozvojem jasnozřivosti, komunikací s Gaiou a přijímáním poselství od víl, elfů a květin. Také astrologický rozbor byl překvapivě konkrétní, přesně pasující na mou osobu, charakter, minulost i přítomnost a to včetně spojitostí, které mi zcela unikaly, či jsem jim nerozuměla. Z dvaceti stran astrologických informací jsem si nebyla jistá pouze u několika málo vět, jinak bylo vše naprosto přesné a výstižné.

Pavlína Mozerová

poradenská a konzultační činnost
pavlina.mozerova@gmail.com
Milá Martino, za astrologický rozbor Ti mockrát děkuji, nestačil jsem žasnout nad přesností a tématičností. Našel jsem v něm snad úplně všechno, čím se opravdu zaobírám a co mi leží v hlavě a na srdci. Je zde i celá řada odpovědí na záležitosti, ke kterým jsem zatím nenašel klíč. Připadám si skoro jako bych Ti pokládal otázky a Ty si mi přímo odpovídala. Lepší vzájemnou komunikaci si snad ani představit nedovedu. Asi jsi mi vstoupila do cesty v pravou chvíli, kdy jsem to nejvíc potřeboval. O našem vzájemném setkání, ze které vzešla dokonalost, se dají psát romány a vždy to bude zcela pravdivé. Opakuji, že velice děkuji za to, že jsem Tě vůbec mohl poznat.

Miroslav Weigner

weignermiroslav@seznam.cz
Po našem setkání v sobě cítím obrovský klid a vyrovnanost. A taky jako bych měla určitý nadhled. Zajímavá byla i reakce blízkého okolí. Tys nějak zkrásněla! Zřejmě vyzařuji trochu jinak :-) Učím se nebýt úplný perfekcionista, otevírám hranice. Taky jsem se začala v průběhu dne zastavovat, zhluboka dýchat a uvnitřnit se. Začala jsem přezkoumávat své požadavky na děti a manžela a jejich smysl. Některé už mizí :-) Také vyčištěním sexuality se mi otevírá nová úroveň a začínají se dít Věci, jen přesně nevím, jak je popsat.

Kateřina Komárková

katerina.cubikova@gmail.com ~ 731 327 322
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS