Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Martina Novotná > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Martina Novotná — léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací

Zobrazuji č. 3140 z celkem 52 doporučení prezentace Martina Novotná:
Ráda bych se podělila o zasvěcení do Shambally, které jsme prováděly v můj narozeninový den. Ve smluvenou hodinu jsem zapálila svíčku a provoněla pokoj levandulí, lehla si a začala vnímat krásnou energii. Stejně jako předtím se mi otevřely čakry na rukou a vnímala jsem silnou proudící energii přímo do dlaní. Vnitřní průvodce mě tentokrát zavedl na místo, kde se odehrávala neskutečná bouře, energie vířily sem a tam, všude kolem byl chaos a probíhající změny… Ale uprostřed těchto bouřlivých změn byla nádherná zlatá koule zhutněné energie, která se pomalinku převalovala a lehce měnila tvar… avšak zůstávala pevná, absolutně klidná a vším tím chaosem netknutá. Cítila jsem tak nepopsatelnou jistotu, že ji lze jen těžko slovy vyjádřit. V tu chvíli mi došlo, že dnešní Shamballa bude o nalezení pevného středu / toho místa uvnitř mě samé. Zářící kouli potom „někdo“ vzal do dlaní a přenesl ji do místa mé srdeční čakry. Tam jsem objevila to nekonečné, stálé, pevné, opravdové JÁ, které je mojí součástí. JÁ, které představuje onu nekončící jistotou v životě plném změn, JÁ, které vede člověka a pomáhá mu uskutečňovat věci, které jsou pro něj samotného ty nejlepší. Ve chvíli, kdy už jsem nic neočekávala a byla tak fascinována tímto nádherným obrazem a prožívala každou chvíli toho vzácného okamžiku, se před mýma očima objevil obraz, ze kterého se mi na chvíli úplně zamotala hlava. Byl to Ježíš, jeho postava v obrysech a střed mého JÁ byl součástí jeho podstaty. Naše středy se prolínaly… Byly to nejkrásnější narozeniny v mém životě!

Šárka Petruželová

sharka@email.cz
Před rokem musel přijít zásah shůry, aby mnou doslova zatřásl, abych se mohla znovu probudit k Životu - k tomu svému, abych zase vyšla na Cestu Poutnice za obzor, kterou jsem se tak bytostně cítila být, ale slevila z ní, protože už jsem nechtěla po té vědomé Cestě Lásky chodit sama, a tak jsem vložila mnoho energie do vytváření dalšího nového vztahu, ale nebyla jsem ve správný čas na správném místě, a tedy s tím pravým. Vztah skončil a já dlouho pociťovala hluboký smutek i přes vědomé přijetí toho, že vše se děje tak, jak má. Čtení na Tvých stránkách mě přivedlo k Tobě a jediné setkání tak uvolnilo slzy za roky zpět a s nimi se odplavil i smutek a já od Tebe odcházela vyrovnaná a šťastná. Během dalších dní ve mně zesiloval návrat k sobě samotné, potřeba, aby každý můj čin vycházel ze samotné podstaty mé Duše, že jedině tak zas pocítím svou Sílu. Už zase vím, o čem má Duše sní, zažívám radost z každého okamžiku, už zase vnímám svůj vnitřní puls, už nechci nikomu odevzdávat svou vnitřní sílu a svobodu jen proto, abych nešla po své Cestě sama. Nalezla jsem opět cestu ke svému Zdroji, zase mám důvěru ve vnitřní vedení a mohu kráčet s otevřeným srdcem na vědomé Cestě.

Šárka Gruntová

www.nebeske.estranky.cz ~ s.gruntova@gmail.com
Martino, známe se jen chvilku a mám pocit, že jsme jedním, stejným, spojeným. Už jen Tvá přítomnost je uzemňující a uzdravující, protože člověk se vedle Tebe stává přirozeným bez masek a her. Baví mě s Tebou otevřeně objevovat zákoutí své Duše, protože mi vždy dáváš plnou pozornost, cítím Tvé silné spojení s Bohem a hlavně to celé není jen hra na léčení bez emocí a duchovně svázané. Jsi nádherný bohatý člověk a je mi velkou radostí se s Tebou scházet. Od chvíle, co Tě znám, jsem autentičtější a veselejší. Díky za to :)

Mia Weissová

Sluneční život
mia.weissova@seznam.cz
Chtěla jsem moc poděkovat za pomoc a Martinu doporučit. První návštěva mě neskutečně nakopla a znovu vrátila do života. Otevřela mi svět, o kterém jsem do té doby neměla ani ponětí. Pomohlo mi to v seberealizaci, dalo nový impuls, novou chuť, vnímání světa úplně v nové rovině. Od Marti jsem se také nechala zasvětit do 1. stupně Shambally, i to bylo velice krásné a zajímavé. Přišlo mi jako bych na chvíli opustila tělo a úplně se vznášela. Při vkročení na nádhernou zahradu spolu s mým andělem a mistrem, mě zachvátil úžasný pocit, ani nevím jak to popsat, bylo to jak droga – pocit náhlého úplného štěstí a uvolnění. Když průvodci zahradou a městem byli u konce a já byla zasvěcena, vůbec se mi nechtělo vrátit zpět na zem a tento stav opustit. Ruce mě pálily ještě dlouho, ale ten pocit si uchovám navždy. Člověk se pomalu dostává dál a dál a je velmi pozitivní, když ví, že mu na této cestě pomáhá velmi milá a empatická terapeutka. Vyslyší vás a i vše ochotně vysvětlí, i když jste úplný laik, jako já. Ať kohokoliv trápí jakýkoliv problém, doporučuji se na ni obrátit, pomůže vám a vy na to nebudete sami.

Kristýna Kovandová

kristyna.kovandova@seznam.cz ~ 736 520 327
Žiji v manželství již 35 let. Před 18 roky jsem vstoupila na duchovní cestu a po celou dobu se snažila na ni přivést i manžela. Občas přečetl knihu, velmi zřídka navštívil léčitele. Nikdy však neotevřel své srdce plné bolesti díky krutému dětství. Jeho ocelová vrata nebylo možné otevřít. A tak jsem dál pracovala na sobě a sdílela s ním vše získané. Za ty dlouhé roky přečetla stohy knih, prošla mnoha kurzy i semináři. On byl jako tichý společník. Už jsem se pomalu vzdávala. O to těžší, že jsem v něm vnímala velmi vyspělou duchovní bytost, která má co předat světu. Vše marné. Až jednou… Setkala jsem se s Martinou, která mi pomohla jemnou formou skrze napojení na nejvyšší moudrost, pohlédnout do nejzazších koutů svého já. Jako vždy jsem manželovi možnost nabídla. Nejprve rázně odmítl, ale pak viděl, jak se mu měním před očima. Propojení s nejvyšší inteligencí skrze Martinu a její zasvěcení vnášelo do manželství zcela jiné hodnoty. Měl důkaz a tak přijal mou nabídku. Po tolika letech soužití, kdy jedno nepochopení střídalo druhé a důchod nás obou na dosah, přišel zázrak. Manžel se po návštěvě u Martiny otevřel a vyplavil ze srdce temnotu ukrývanou téměř 60 let. Kdyby mi někdo řekl, že mohu po tolika letech společného života zažít transformaci manželství, asi bych se mu vysmála. Vždyť jsou tu zažité vzorce a neměnný stereotyp! Ale všechno je možné. Jsme toho důkazem. Poděkování Martině může vyznít jako velmi nedostatečné. Ale vzhledem k tomu, že v rovině pozemské je tím největším vyjádřením vděčnosti – Martino, z celého srdce děkujeme!

Jitka Šolínová

www.jsemkdojsem-cz.webnode.cz ~ jitka.solinova@seznam.cz ~ 607 187 307
Touto cestou bych ráda poděkovala Martince za její zásah do mého života, který už byl jedním slovem „utrpením“. Na mé 6leté cestě jsem vyzkoušela kdeco a pořád se cítila velmi zle. Lékaři mi řekli, že jsem v naprostém pořádku, ale já se tak absolutně necítila. Byly dny, kdy jsem sotva stála na nohou a běžný život mě míjel. Nebyla jsem schopná se z ničeho radovat a normálně fungovat. Život se pro mě stal utrpením, proto jsem už ani nedoufala, že by mi mohl někdo pomoci. Jsem moc ráda, že jsem objevila stránky tohoto anděla, protože mi otevřel dveře, u kterých jsem nemohla dlouhou dobu dosáhnout na kliku. Ještě jednou děkuji Marti za Tvůj zásah do mého života a hlavně za otočení se o 180°. Najednou mám zase chuť žít a i když na mě někdy přijdou chmury, už jim tak lehce nepodléhám. A kdyby bylo nejhůř, vím, že Tě tady mám. Musím ještě hodně věcí změnit. Jde to sice pomalu, ale vím, že teď žiji a raduji se ze života a hlavně mám chuť žít! Našla jsem cestu k sobě :-) a hlavně ke svému vnitřnímu dítěti, které jsem dlouho nechala chřadnout a po zásahu Martinky, se toto nemocné děťátko ukázalo, jak moc bylo nemocné. Léčíme se a jsme na dobré cestě – cestě k sobě!

Pavlína K.

Martí, po zasvěceních, které jsem u Tebe absolvovala, je mi báječně! Ale nebudu předbíhat: Zasvěcení u mě proběhla vždy dost výrazně. Již asi dva dny před zasvěceními jsem cítila příval energie a měla jsem podivnou náladu. Také jsem v noci před zasvěcením ve stavu „před spánkem“ slyšela jakési mnichy a jejich počítání, což nevím co mělo znamenat, ale už jen jejich hlasy a vůbec celkový zážitek, jako bych byla opravdu v nějakém buddhistickém chrámu, byl nádherný. Dodnes ho mám stále v hlavě. Zasvěcení probíhala vždy velkým přívalem energie, pod kterým jsem až omdlévala. Po zasvěceních začaly vyplouvat problémy, které jsem kdy řešila, zhoršily se a poté se postupně výrazně zlepšily nebo úplně vymizely. Největší problém – strach –, se kterým jsem bojovala, cítím, že je téměř pryč. Jsem velmi zklidněná, vyrovnaná a když už mě někdo chce naštvat, podaří se mu to jen trochu a na chvilku, zase se hned dám dohromady a pokračuji, jako by se nic nestalo. Uvažuji celkově více duchovně – častěji se radím s „hořejškem“ a žádám „ho“ o pomoc (nejen při léčeních). Velmi se mi zesílila energie a intuice. Než se něco stane, přijde to do mé mysli v podobě myšlenky. Jsem šťastnější a vyrovnanější. Ba co víc – má rodina je také najednou klidnější, je u nás větší pohoda, léčí se i mí nejbližší :) Je krása to všechno sledovat. Jsem za to vše vděčná nejen celému Vesmíru, ale i Tobě. Pomáháš mi se vším, kdykoliv o to požádám – a toho si moc vážím. Děkuji.

Tereza Vatahová

tereza.vatahova@centrum.cz
Milá Marťo, ráda bych Ti složila poklonu za Tvoji práci. Navštívila jsem Tě kvůli svým „zásekům“ v rozvoji; a pak jsem taky ze zvědavosti absolvovala Tvůj seminář o hojnosti. Je fajn vidět hojnost všude a ve všem a někdy už se mi to daří. Pro akci jsi vybrala moc hezké místo pod Vyšehradem, Libuška by měla radost… A lidi byli prima – chtějí taky zmoudřet, ne jenom zestárnout. Tobě moc děkuji za uvolněnost a radostnost, kterou vyzařuješ. Všem, kteří by chtěli přijít na tvůj kurz a váhají, bych Tě doporučila jako inspiraci síly uvnitř a jemnosti, která se projevuje navenek. Na nic si nehraješ, což je příjemný, člověk se může lépe uvolnit a otevřít přítomnosti. A tak milí přátelé na cestě, v přítomnosti Martiny bych se nebála s důvěrou otevřít tomu, co je v prostoru za slovy. Má krásnou léčivou sílu a zajímavé klíče.

Monika Prokůpková

monyka.p@seznam.cz
Martinka je neobyčejná bytost s mnoha talenty a dovednostmi. Dokáže odhalit v lidech příčinu jejich problémů a pomoci naleznout odpovědi na otázky prostřednictvím jejich vlastního Vyššího Já a svého Světla, a to i u lidí, kteří nemají podobné zkušenosti ani vize. Mně otevřela vnímání jemně hmotných energií. Po Reiki jsem cítil, jak skrze celé mé tělo proudí silné a krásné energie jako nikdy předtím. Při zasvěcení do Shambally jsem viděl pyramidu, „boží oko“ a jiné vize. Bylo to velmi silné. Zasvěcení mně nasměrovala směrem k mému Já a k cestě k duchovnu a sebepoznávání, objevování nových schopností. Otevřelo se mé srdce a přišla chuť meditovat. Na zádech jsem měl 7 let bolestivý výrůstek na žebru, který postupně, ovšem celkem brzy, zmizel. Kurz „Cesta hojnosti“ také moc doporučuji. Je skvělý – v krásném prostředí, se zajímavými lidmi, veselou, přátelskou atmosférou a hlubokým léčením, mnoha poznatky a zkušenostmi. Ukazuje praktickou a jednoduchou cestu, jak dosáhnout toho, co chci, jak transformovat sám sebe, své energie, životní názory, vztahy partnerské i ostatní. Jak odblokovat to, co mě blokuje ve vývoji. Vím, že sám bych na to přicházel moc dlouho a dělal zbytečné chyby. Také podpora a povzbuzení + inspirace od Martinky i ostatních na semináři je důležitá. Společným sdílení zdarů a nezdarů se posouváme snadněji blíž k vrcholu vlastního potenciálu. Moc díky, Marti!

Rostislav Petříček

rosta23@gmail.com
Po zasvěcení u Tebe do 1. a 2. stupně Shambally mám neustále v dlaních žhavé sluneční prstence. Dávají mi dobrý pocit něčeho vyššího a prospěšného, hezkého i odpovědného. Když se tak občas zastavím, stále mi od zasvěcení nad hlavou nebo kolem létají komety, energetické útvary, bytosti, světla. Staly se součástí, plní zřejmě nějakou svoji práci, beru jejich existenci pozitivně. Je dobře, že tam jsou, prolínají se mi i s pohanskými bůžky na zemi, taková studánková víla, Perun, Lada. Je prima, že jsou v souladu a jsem s nimi zejména zde na Brdech v lese. O existenci jemnohmotného světa jsem přesvědčena, stejně tak jako o energeticky silných nábojích, byť nepostřehnutelného rozměru, vlivu geomagnetických polí, zářičů, kamenů, je toho tolik, co objevovat.

Petra Kuntová

petra.kuntova@email.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS