Doporučení z první ruky

Matyáš Mandík — spoluzakladatel a majitel vývojářského studia Pixelmate


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

S Pixelmate spolupracujeme již delší dobu na vývoji mobilních aplikací pro motoristické závody ve 14 zemích po celém světě. Jsme moc rádi, že jsme našli kvalitního a hlavně spolehlivého partnera, se kterým můžeme počítat do budoucna. Děkujeme.

John Vanderpool
Pole Position Travel, Moto Mate

Tým Pixelmate je vysoce profesionální a byl s námi v neustálém kontaktu během celého procesu vývoje. Zároveň byli velmi trpěliví vzhledem k našim požadavkům a změnám během celého projektu. Vždy nám pomohli při hledání správných řešení pro náš projekt. Díky kvalitnímu zákaznickému servisu je naše celková zkušenost s Pixelmate velmi dobrá. Bylo nám potěšením s vámi pracovat a určitě vás budeme opět poptávat.

Veronika Larsen
zakladatelka a generální ředitelka, Smart Touch Enter

Je to opravdu skvělý pocit, když vidím, jak se můj sen stává skutečností díky úžasným lidem z Pixelmate.

Martin Svátek
CEO, Dobrey

Vynikající servis, spolupráce, ochota a vstřícnost. Nadále spolu spolupracujeme při vývoji aplikace GoBikers. Musím také vyzdvihnout grafickou práci studia. Děkuji Vám a těším se i nadále na spolupráci s Vámi. Vřele Vás komukoliv doporučím.

David Javornický
GoBikers

Hledali jsme firmu pro vývoj vnitrofiremní aplikace, tato firma dala nejlepší nabídku z 11 oslovených. Během 7 týdnů byla aplikace hotová, doladěná, plně funkční, vše proběhlo v naprostém pořádku. Děkujeme.

Zdeněk Kukula
O.S.E. Security Consulting

Vaše firma měla na starosti grafický návrh včetně specifikace UX rozhraní pro nové webové stránky muzea. Spolupráce byla profesionální a efektivní, všechny závazky byly v řádném termínu beze zbytku dodrženy. Webové stránky se neustále rozvíjejí a upravují, jsme proto rádi, že máme Vaši podporu i po jejich spuštění. Je pro nás důležité, že máme spolehlivé partnery, jako jste Vy.

Ing. Martin Souček Ph. D.
projektant informačních systémů NM, Národní Muzeum

Jsme přesvědčeni, že činnost týmu Pixelmate na tvorbě a správě webu hraje významnou roli v rámci celého projektu a ulehčila tak start podnikání už spoustě lidem. Navíc nové kreativní návrhy, které přicházejí z jejich strany, vedou k dalšímu a neustálému rozvoji tohoto skvělého webu. Naši klienti mohou pracovat s webem ještě rychleji, snadněji a využívat více služeb než doposud. Velký dík a těšíme se na další spolupráci.

Petr Mála
ZalozFirmuOnline.cz

Už na prvních jednáních jsme našli společnou řeč a ta nám trvala až do konce. Vaše zapálení do práce a rychlost byla pro nás velkým překvapením, a byť byly naše termíny skoro nereálné, vše se podařilo ve špičkové kvalitě, a to dokonce včetně nových reklamních předmětů (brožury, návrh designu stánku apod.). Chtěl bych Vám a celému týmu moc poděkovat za profesionální práci a těším se na další projekty.

Lukáš Chalupa
Purchasing Manager, projekt Accur8Vision pro společnost

Spolupráce s vámi byla nejen opravdu velmi rychlá, efektivní a naprosto profesionální, ale i skutečně příjemná. Oceňujeme také váš styl, s jakým jste zvládli na jednu stranu vyhovět našim představám a na druhou stranu odolat našim vrtochům. Na základě této spolupráce mám vyloženě chuť na další společný projekt, který podpoří naše podnikání. Služby týmu Pixelmate velmi rádi doporučíme, vzhledem k vašemu dalšímu, již rozjížděnému projektu s naší partnerskou organizací, o tom není pochyb.

Jan Marek
jednatel společnosti Česká cesta

Jestli hledáte parťáka pro svůj projekt, který chcete odbavit bez zbytečné byrokracie, tak bych Pixelmate rozhodně doporučil.

Miroslav Semera
Zonky