Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Michal Svatoň > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce

Zobrazuji č. 1120 z celkem 33 doporučení prezentace Michal Svatoň:
Komunikace – 100 %, originalita – 100 %, spolehlivost – 100 %, rychlost – 100 %. Spolupráci s panem Svatoněm považuji za jednu z mých nejlepších voleb, naprosto se držel mých požadavků, ačkoli jsem neměl nejmenší představu, jestli by někdo podle tak těžkých požadavků dokázal logo stvořit. Jsem více než spokojen. Doporučuji.

Jan Dinebier

Ownlimit
608 352 352
Michal Svatoň alias IZMIRUS je legendární logotvůrce. Minimálně pro naši firmu, které vytvořil nádherné logo a jeho myšlenku posunul na nejvyšší možnou úroveň. Každý, kdo hledá originální logo s vyšším významem, bude nanejvýš spokojený, stejně jako my. Děkujeme!

Ján Čakloš

texto.sk ~ nfo@texto.sk ~ +421 0902 743 854
Rychlý, profesionální přístup, skvěle odvedená práce. Na Izmirovi se nám líbí, že je přímý a jeho poznámky jsou na místě. Je evidentní, že má mnohaleté zkušenosti s logotvorbou a jeho již vytvořená perfektní loga jsou toho důkazem. Nelitujeme jediné vložené koruny do projektu. Jsme spokojeni a doporučujeme na 100 %.

Linda Kaufmann

eM-eL ...find yourself
em-el@email.cz
Výborná a rychlá spolupráce, originální návrhy. Díky kvalitě práce naše firma dlouhodobě spolupracuje.

David Pánek

Panek Group Europe, s.r.o.
www.panekgroup.cz ~ david.panek@panekgroup.cz ~ 731 014 334
Při hledání nového loga pro můj projekt, jsem narazil na designéra jménem Izmirus, který mi pomohl vypracovat profesionální logo pro firmu Krischke. Jeho rychlost a profesionální přístup se jen tak nevidí. Jakmile jsem obdržel logo, bylo vidět, že logo je promyšlené ze všech stran včetně grafického pojetí. Výsledkem bylo luxusní logo okořeněné špetkou historie. Doporučuji všem kdo hledá luxus a originalitu.

Ing. Marian Krischke, Ph.D.

marian.krischke@seznam.cz ~ 777 744 479
Michal Svatoň je odborník a vytvořil nám logo, které přesně odpovídá tomu, co jsme si představovali. Navíc je vstřícný k dodatečným úpravám, přizpůsobí se vašim požadavkům, a to vše rychle a s nasazením. Děkujeme.

Jindřiška Steiningerová

MBA Operations Manager, Aspirations Consulting
jsteiningerova@aspirations.cz
Jsem přímo nadšený z rychlosti a profesionálního přístupu velmi šikovného a profesionálního designera Izmirus, alias Michal Svatoň. Spolupráce byla plynulá, bezproblémové dodržení termínu, skvělá komunikace, perfektní přístup a nadšení pro věc. Je vidět, že ho logotvorba baví a že tím doslova žije. Logotvorbu bere jako poslání, podle perfektně odvedené práce, jde vidět, že je opravdovým profesionálem, který má smysl pro detail a hlavně s přátelským přístupem. Vše vysvětlil a dobře poradil. Mohu jen doporučit.

Zdeněk Müller

Truhlářství Müller
z-muller@seznam.cz ~ 603 320 602
Izmirus pro náš projekt dokázal dokonale podchytit celou myšlenku do snadno zapamatovatelného, originálního a svěže moderního loga, které bude brzy ozdobou všech našich aktivit. Rychlost práce byla skvělá, komunikace taktéž a výsledek více než jen dokonalý. Mohu jej jedině doporučit a za náš projekt se těším na další spolupráci.

Vendulka Bočková

Život s RS – projekt na podporu pacientů s roztroušenou sklerózou
www.zivotsrs.eu
Já si myslím, že jakékoliv pozitivní hodnocení nemůže absolutně vyjádřit práci, jakou IZMIRUS odvádí. Pokud chcete opravdu jedinečné logo, on je ten nejlepší ;)

Milan Polanský

Kathai
http://kathai.wixsite.com/kathai ~ kathai@email.cz ~ 776 667 667
Sofistikované, moderní, koncepční a flexibilní řešení požadavků. Zkušený odborník, sledující vývoj včetně nejnovějších trendů.

Josef Němec

www.uhps.cz ~ uhp@email.cz ~ 608 325 449
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 Další »
2005 – 2017 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS