Doporučení z první ruky

Michal Svatoň alias Izmirus — kreativní logotvůrce


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 79 doporučení

S panem Svatoňem spolupracuji více jak rok. Jeho práci hodnotím, co se týče kvality výstupů, jako nadstandardní. Zadání chápe velice snadno. Velice zřídka dochází ke korekci prvotního předloženého návrhu. Pokud hledáte kvalitní a originální design, mohu vřele doporučit.

Vlastimil Pecka
EDUCA QUALITY, z.s.
educaquality.cz info@educaquality.cz

Když už jsem logo vzdal, narazil jsem při řešení návrhu potisku triček na pana Svatoně, který mě přesvědčil, že bychom měli začít logem. I přes svůj skepticismus jsem se nechal přesvědčit a nyní rozhodně nelituji. Jsem rád za možnost spolupráce s panem Svatoněm. Jeho služby plně a s čistým svědomím doporučuji. Perfektní přístup, špičkově a rychle odvedená práce. Rozhodně se nebude jednat o poslední zakázku, kterou jsem si nechal od tvůrce vypracovat, a už teď se těším na další návrhy.

Petr Kříž
jednatel společnosti Way Up!
www.wayshop.cz vedeni@wayshop.cz 773 944 415

Pan Svatoň mě velmi mile překvapil rychlou reakcí na můj zájem o zhotovení loga firmy a jeho vstřícností. Naprosto spolehlivý člověk, který co řekne, to platí. Pro moji firmu je ctí, že jsme mohli využít jeho služeb. Perfektně odvedená práce profesionála hovoří za vše. Nemohu jinak, než vřele všem zájemcům doporučit a věřím, že naše spolupráce bude i v budoucnu pokračovat.

Irena Hepnarová
OPTIMoney s.r.o.
irena.hepnarova@seznam.cz 603 422 405

Naše firma zkusila více jak deset firem pro tvorbu loga. Mnohé bylo staženo ze zahraničních zdrojů, některé návrhy bych řadil k obrázkům z mateřské školky a i tam bych našel kreativnější jedince. Zde jsem se poprvé setkal s vlastní kreativitou a zakomponování myšlenek do loga. Logo naprosto vystihovalo naše požadavky již při prvním návrhu. Dnes se reprezentujeme logem nadčasovým a věřím, že díky němu nás vnímají klienti jako silnou, spolehlivou a moderní firmu. Kladné recenze píšu bohužel velmi málo, ale zde bych tímto rád poděkoval logotvůrci, u kterého je vidět veliký talent a zapálení pro svoji práci.

Martin Racek
Bluemont
www.bluemont.cz

Komunikace – 100 %, originalita – 100 %, spolehlivost – 100 %, rychlost – 100 %. Spolupráci s panem Svatoněm považuji za jednu z mých nejlepších voleb, naprosto se držel mých požadavků, ačkoli jsem neměl nejmenší představu, jestli by někdo podle tak těžkých požadavků dokázal logo stvořit. Jsem více než spokojen. Doporučuji.

Jan Dinebier
Ownlimit
608 352 352

Michal Svatoň alias IZMIRUS je legendární logotvůrce. Minimálně pro naši firmu, které vytvořil nádherné logo a jeho myšlenku posunul na nejvyšší možnou úroveň. Každý, kdo hledá originální logo s vyšším významem, bude nanejvýš spokojený, stejně jako my. Děkujeme!

Ján Čakloš
texto.sk nfo@texto.sk +421 0902 743 854

Rychlý, profesionální přístup, skvěle odvedená práce. Na Izmirovi se nám líbí, že je přímý a jeho poznámky jsou na místě. Je evidentní, že má mnohaleté zkušenosti s logotvorbou a jeho již vytvořená perfektní loga jsou toho důkazem. Nelitujeme jediné vložené koruny do projektu. Jsme spokojeni a doporučujeme na 100 %.

Linda Kaufmann
eM-eL ...find yourself
em-el@email.cz

Výborná a rychlá spolupráce, originální návrhy. Díky kvalitě práce naše firma dlouhodobě spolupracuje.

David Pánek
Panek Group Europe, s.r.o.
www.panekgroup.cz david.panek@panekgroup.cz 731 014 334

Při hledání nového loga pro můj projekt, jsem narazil na designéra jménem Izmirus, který mi pomohl vypracovat profesionální logo pro firmu Krischke. Jeho rychlost a profesionální přístup se jen tak nevidí. Jakmile jsem obdržel logo, bylo vidět, že logo je promyšlené ze všech stran včetně grafického pojetí. Výsledkem bylo luxusní logo okořeněné špetkou historie. Doporučuji všem kdo hledá luxus a originalitu.

Ing. Marian Krischke, Ph.D.
marian.krischke@seznam.cz 777 744 479

Michal Svatoň je odborník a vytvořil nám logo, které přesně odpovídá tomu, co jsme si představovali. Navíc je vstřícný k dodatečným úpravám, přizpůsobí se vašim požadavkům, a to vše rychle a s nasazením. Děkujeme.

Jindřiška Steiningerová
MBA Operations Manager, Aspirations Consulting
jsteiningerova@aspirations.cz