Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Oldřich Janda > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Oldřich Janda — nezávislý bankovní a finanční poradce pro firmy i podnikatele

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Oldřich Janda:
Potřebovala jsem koupit nemovitost a zařídit v ní novou zubní ordinaci, Oldřich Janda zajistil financování s absolutní profesionalitou a spolehlivostí. Cena za jeho služby zcela odpovídá kvalitě a za tu ráda zaplatím, ve všech bankách mi vyjednal ty nejvýhodnější možné podmínky. Řešení finančních záležitostí by mě zbytečně zatěžovalo – jsem zubní lékařka, pro mne je o mnoho důležitější se co nejlépe starat o mé pacienty. Proto mám specialistu na bankovní služby.

MUDr. Iveta Janovská

zubní lékařka a majitelka
dentina.cz
Olda a jeho tým ušetřili naše nervy, čas, kapacity a samozřejmě peníze. Místo jednání s bankami jsme se tak mohli zaměřit na náš byznys – o bankovní záležitosti bylo postaráno. Se službami OJC počítáme i nadále.

Rudolf von Halem

generální manažer
www.smalt.cz
Porodila jsem tři syny, založila jedno z největších rodinných center u nás, také sdruženou školu a školku, pořádám prezenční i on-line kurzy, provozuji kamenný obchod s e-shopem a mám řadu dalších aktivit, ale domluvit se s bankou a dostat od ní slušné podmínky pro mě byl někdy opravdu nadlidský výkon. Naštěstí už to víc neřeším, což je pro mě obrovská úleva. Můžu se věnovat tomu, co umím a na co nemám vlohy s důvěrou předávám do péče odborníků – Oldřichu Jandovi a jeho firmě.

Mária Staňková

zakladatelka a majitelka rodinného centra
www.centrum-majka.cz
Spolupráci s firmou Oldřich Janda Consultancy v průběhu procesního auditu hodnotím velmi pozitivně. Jejich systematičnost, kvalitně připravené a vedené rozhovory i společně strávený čas v přátelské atmosféře mi velmi pomohly v novém komplexnějším pohledu na naši organizaci. Procesní audit byl připravován jako podklad pro projektovou žádost, ale i v případě, že náš projekt nebude podpořen, vidím v procesním auditu dlouhodobý přínos. Pomohl nám definovat oblasti, které je nutné zrealizovat pro zlepšení fungování organizace a zároveň nastavit jednotlivé dílčí úkoly včetně jejich priorit.

Mgr. Alena Stejskalová

předsedkyně Rodinné centrum Pastelka, z.ú.
Naše organizace si poptávala vypracování procesního auditu zčásti kvůli přístupu do výzvy 031 ESF, hlavně ale proto, že jsme cítili dlouhodobou potřebu změn v procesech a řízení. Výběrové řízení vyhrála firma Oldřich Janda Consultancy s.r.o.. Hlavními vítěznými faktory byla cena, nabízený rozsah a evidentní zájmem o spolupráci a ochota. Jednání auditorů bylo profesionální a vstřícné. Věnovali se nám dlouho a intenzivně, ukázali zájem o naši práci a její pozadí a snažili se skutečně pochopit celý kontext fungování organizace. Nebylo to úplně snadné, ale rozhodně to bylo efektivní. Teď je audit již uzavřen a já mohu tuto firmu jen doporučit. Šetření bylo poměrně hloubkové a museli jsme mu věnovat nějaký čas. Odměnou je nám ale rozsáhlá auditní zpráva, která nám pomohla identifikovat nejzávažnější problémy a zároveň dala jasná doporučení k jejich nápravě. Teď je již na nás tuto nabídnutou příležitost transformovat do toho, abychom byli sami lepší.

Mgr. Michal Odstrčil

ředitel ParaCENTRUM Fenix, z.s.
Mgr. Jaromír Klimek
Jedním ze specifik startupů je rychlý růst. V praxi to znamená, že když letos přijdu do banky s žádostí o úvěr a bankéř se podívá na má loňská čísla, tak je jasné, že má vyjednávací pozice je na draka. Díky panu Jandovi se nám podařilo úvěr nejen získat, ale dokonce máme lepší podmínky než jsme měli dosud.

Mgr. Jaromír Klimek

provozovatel samoobslužné autopůjčovny a carsharingu AJO.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS