Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. arch. Ondřej Ilinčev > Ukázky práce > Vstupní stránka na pilulky podporující erekci

Vstupní stránka na pilulky podporující erekci

Pro klienta jsme vytvořili e-mailovou šablonu a následnou vstupní stránku, která pak vedla přímo do objednávkového procesu. Klientovi se vložené peníze několikanásobně vrátily a my se vyhnuli spamu a ukrutně drahé PPC kampani.

Zobrazuji položku č. 23 z celkem 23 položek v této galerii:

Vstupní stránka na pilulky podporující erekci
« Předcházející Nákupní galerie Fénix - promo e-maily  (zobrazit v plné velikosti)Lexum - redesign homepage zaměřený na přesvědčivost  (zobrazit v plné velikosti)Landing page pro investiční skupinu Weiss USA  (zobrazit v plné velikosti)Vstupní stránka pomáhající s výběrem psa  (zobrazit v plné velikosti)Vstupní stránka na pilulky podporující erekci  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Ing. arch. Ondřej Ilinčev

Ing. arch. Ondřej Ilinčev

produkty Google software Adobe
specialista na zlepšování efektivity a ziskovosti webů — Optimalizace konverzního poměru (CRO), uživatelská přívětivost (UX/UI), re/design zaměřený na konverze (CCD) a psychologie nakupování (přesvědčivost, neuromarketing). Také rychlé CRO/UX konzultace. 19 let praxe, reference: Google, Cartier, Shell.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 25 doporučení
Mobil: 608 980 594 ~ Email: o@ilincev.com ~ Web: ilincev.com
Místo: Praha ~ Působnost: celý svět

2005 – 2018 © Robert Vlach a Ing. arch. Ondřej Ilinčev Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS