Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radmila Hřebíčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radmila Hřebíčková — interiérová designérka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Radmila Hřebíčková:
S Radmilou Hřebíčkovou jsem spolupracovala při architektonickém řešení rekonstrukce celého bytu. Mohu ji doporučit jako profesionála s dobrými nápady, který současně respektuje požadavky a názory klienta. Velmi jsem ocenila také osobní asistenci při nákupech bytového vybavení včetně doporučení příslušných webových stránek.

Ing. Ludmila Hrachovinová

606 754 417
Radka Hřebíčková je velmi vstřícná a flexibilní. Byla ochotná zastavit se na schůzku dle našich časových možností. Vyslechla naše představy, důkladně si prohlédla prostor a poté připravila přesný návrh. Oceňuji, že respektovala naše připomínky a snažila se najít to nejlepší řešení. S návrhem a výrobcem, kterého nám doporučila, jsme velmi spokojeni.

Hana Cvrkalová

lékařka, Brno
Před pár léty jsme si nechali navrhnout kuchyňskou linku od designérky Radmily Hřebíčkové. S průběhem spolupráce jsme byli velmi spokojeni. Přístup paní Hřebíčkové byl naprosto profesionální od začátku do konce včetně dodržení dohodnutých termínů. Nesnažila se nám vnutit svou představu, ale naopak se trpělivě snažila zjistit, co se nám líbí a jak by nám kuchyňská linka vyhovovala i z hlediska funkčního. Dnes tuto kuchyňskou linku používáme již několik let a stále jsme spokojeni co do kvality i výběru materiálů. Spolupráci s touto designérkou mohu jen doporučit.

Petr Sadovský

604 172 418
Velice doporučuji firmu Radky Hřebíčkové každému, kdo chce zmodernizovat a zútulnit své bydlení. Je profesionální, obětavá a pečlivá. S naší kuchyní jsme nyní velmi spokojeni.

Z. Nováková

547 211 647
Paní Radmila Hřebíčková mi dělala návrh na přestavbu kuchyně. Byla jsem velmi spokojena, protože se ji podařilo vystihnout a vyřešit všechny mé požadavky zdařilým způsobem. Její návrhy byly propracovány do nejmenších detailů, takže byly výborným podkladem pro prováděcí firmu, kterou mi také sehnala a případné detaily sama s nimi upřesnila. Také mi pomohla s výběrem podlahových krytin a dalších doplňujících prvků. Jsem jí moc vděčná a mohu ji jen doporučit.

Vladimíra Hanzlová

731 586 109
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS