Doporučení z první ruky

Tomáš Kozohorský — webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Moc fajn spolupráce. Oceňuji hlavně příjemnou komunikaci, kdy dokázali bez mrknutí oka odpovědět na všechny moje zvídavé dotazy. Stránky jsou krásné, funkční a dodali je v domluveném termínu. Ráda doporučím dalším klientům.

Andrea Zelingrová

Byli jsme moc spokojení s vytvořením nových webových stránek pro naši společnost ADVALO (www.advalo.cz). Nejen, že nám pomohli s návrhem webových stránek, ale zařídili i textaci celého webu. V podstatě se jednalo o práci na klíč. Oceňuji i dodržování termínů a skvělou komunikaci. Ještě jednou díky.

Marcela Jirků

Tato firma se o Vás postará od A-Ž. S jejich prací jsem naprosto spokojen od komunikace až po zhotovení webu. Zařídí i spoustu věcí okolo, na které klient nemá čas. Za mě naprostá spokojenost a vřele doporučuji.

Vašek Šmejkal

Děkuji za spolupráci s týmem WebDocopy - pomohl mi se zviditelněním našeho dovolenkového apartmánu. Zadání bylo splněno do puntíku – od grafického a logického návrhu jednotlivých stránek přes návrh originálního loga až po kreativní návrh textů a hesel, které zajímavě a trefně vystihují vše, co je pro přilákání nových zákazníků důležité. Spolupráce probíhala přesně dle dohody z úvodní schůzky – tedy pro laika srozumitelně a hlavně včas. Společnost WebDocopy mohu jen doporučit!

Jan Martínek