Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Tomáš Paulík > Reference

Reference

Mgr. Tomáš Paulík — webdesignér a internetový marketér

Zobrazuji všech 15 náhledů položek této galerie:
Kadeřnictví Edit Simon České BudějoviceInternetový obchod s antiviry a antispamySvatební studio a agentura Amélie s.r.o.Systém na objednávání rozvozů jídel FOFR FoodPronájem bytů v domě Jírovcova 43Internetový obchod s řešením pro tvorbu PDF dokumentůAlternativní zpravodajský portál AC24.czProdej pozemků v katastru obce LibníčStanley´s restaurace a bar v hokejovém centru PouzarRestaurace Vendetta České BudějoviceOsobní web Ing. Miroslava Jocha – 1. náměstka města České BudějoviceBuňka naděje – web pro podporu prezidentské kampaně Táni FischerovéPenzion Hejtman Chlum u TřeboněVybavení obchodů Polidar s.r.o.Největší alternativní jihočeský poskytovatel internetu Starnet s.r.o.
Mgr. Tomáš Paulík

Mgr. Tomáš Paulík

webdesignér a internetový marketér — Tvorba www stránek a e-shopů, související internetový marketing a SEO optimalizace pro zvýšení prodeje. Zejména webdesign na platformě Joomla!, PPC kampaně na AdWords a Sklik, linkbuilding, projektové řízení a dohled vývoje webu. Certifikace a reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 6 doporučení
Mobil: 777 216 060 ~ Email: tomas.paulik@avexa.cz ~ Web: www.avexa.cz
Místo: České Budějovice ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2017 © Robert Vlach a Mgr. Tomáš Paulík Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS