Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 97 doporučení

Děkuji Zbyňkovi za skvělou spolupráci, kterou již několik let úspěšně rozvíjíme. Jeho zkušenosti, odbornost, cenné rady a schopnost předání informací i laikovi využíváme nejen sami, ale hlavně naše členské firmy. Oceňuji také jeho vstřícný přístup k pomoci začínajícím podnikatelkám, které mnohdy o internetovém marketingu slyší poprvé. Zpětná reakce od nich i od firem, které semináře absolvují, je vždy velmi kladná. Pana Hyráka určitě vřele doporučuji, jedná se o odborníka, kterého si velmi vážíme.

Ing. Romana Keglerová
Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
www.khkzlin.cz keglerova@khkzlin.cz 573 776 001

Děkuji panu Hyrákovi za výbornou spolupráci při redesignu našeho webu. Jeho hodnocení návrhů, postřehy a připomínky nám pomohly vyvarovat se spousty zbytečných chyb, snižující použitelnost stránek a přehlednost pro uživatele. V souvislosti s neustálým vývojem internetu plánujeme další rozvoj a bude-li to možné, rádi služby pana Hyráka opět využijeme.

Petr Veverka
velkoobchod s nábytkovým kováním a materiály pro výrobu nábytku
www.knk.cz info@knk.cz 602 124 795

Pana Hyráka jsme oslovili s požadavkem na analýzu hledanosti slov a slovních frází. Analýza byla zpracována vysoce profesionálně. Po její aplikaci očekáváme nárůst přístupů na naše stránky a také vyšší počet objednávek. Navíc jsme omylem dvakrát zaslali platbu za jeho služby. Na tuto skutečnost jsme byli okamžitě upozorněni a peníze nám byly obratem vráceny. Služby pana Hyráka mohu jedině doporučit.

Vlastimil Král
Rex spol. s r.o.
www.rex-reklama.cz kral@rex-reklama.cz 603 443 841

Pan Hyrák pro náš obchod profesionálně nastavil nástroj Google Analytics dle dohody. Veškerá práce byla udělána včas. S maximální ochotou a otevřeností přistupoval ke konzultacím, které jsme spolu vedli. Profesionální práce, bez jakýchkoliv negativ, mohu doporučit.

Miroslav Jurikovič
www.idalekohledy.cz info@idalekohledy.cz +421 908 587 052

Velmi dobře a profesionálně odvedená práce v oblasti nastavení webové analytiky a PPC kampaní, včetně konzultací a doporučení. Profesionální a důvěryhodný přístup. Rozhodně doporučuji.

Petr Seidl
www.OptikDoDomu.cz petr.seidl@optikdodomu.cz 602 742 475

Spolupráci s panem Hyrákem osobně doporučuji. Jeho profesionální přístup a dokonalá znalost oboru mě přesvědčila, že outsourcing jeho služeb je skvělá volba. Ve spolupráci s ním hodlám pokračovat i do budoucna.

Tomáš Bokros
www.klimavex.cz tomas.bokros@klimavex.cz 777 997 280

Pana Hyráka mohu s čistým svědomím doporučit všem. Za dobu našeho působení se mi zde vystřídalo nespočet „odborníků“, kteří všichni tvrdili, jak tomu rozumí a co dokáží. Teprve u pana Hyráka jsem pochopil, jak SEO a marketing opravdu fungují, jak optimalizovat výdaje do internetového marketingu, propagace a přitom získat maximum s dlouhodobým efektem, a hlavně, jak mít vše pod kontrolou. Díky jeho příkladnému přístupu a komunikaci jsem také i jako laik pochopil alespoň základy SEO a jak celý proces funguje. Velice také oceňuji jeho preciznost, co se domluví, to do puntíku sedí a je na to spoleh. Což už se dnes prakticky nevidí.

Michal Růža
provozovatel e-shopu s LED osvětlením
www.posvit.si michal.ruza@posvit.si 603 469 859

Od počátku byla spolupráce s panem Hyrákem vysoce profesionální. Od úvodních doporučení až po následnou realizaci a vyhodnocování kampaní. Ještě jednou děkuji.

Lukáš Kučera
www.brandproduct.cz info@brandproduct.cz 604 653 413

Vřele doporučuji pana Hyráka. Vše mi dopodrobna vysvětlil, reagoval rychle a s výsledkem jeho práce jsem velmi spokojen. Je to poprvé, kdy mi někdo skutečně nastavil Google AdWords kampaň tak, aby doopravdy fungovala.

Petr Košťál
www.coffeesource.eu kostal@coffeesource.eu 604 980 621

Spolupráci s panem Hyrákem můžeme doporučit, je profesionální, rychlá, korektní a účinná. Moc děkujeme a těšíme se na pokračování, naše práce se zrychlila a hlavně je efektivnější.

Adéla Holická
www.kravatak.cz adela.holicka@kravatak.cz 608 968 998