Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 5160 z celkem 113 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Workshop „Jak nepohřbít svůj e-shop“ byl velice poučný, srozumitelný a konkrétní, což jsem potřeboval . Už se můj e-shop upravuje.

Libor Choleva

info@nuair.cz ~ 724 261 990
Pro náš nový e-shop s ekologickými produkty pro domácnosti Econea.cz, jsme oslovili Lukáše jako odborníka s velmi dobrou pověstí. Jeho finanční nároky byly bohužel mimo naše možnosti. I přesto nám vyšel vstříc a připravil pro nás dopolední SEO „nalévárnu“ ušitou přímo na míru. Během školení bylo vidět, že Lukáš dělá práci skutečně od srdce a nad naším problémem se opravdu zamyslel. Bez váhání nás zavalil tipy, jak by to dělal on. I když jsem o SEO problematice něco věděl, workshop, který si pro nás Lukáš připravil, byl opravdovým přínosem. Lukáše bych doporučil všemi deseti.

Martin Mates

www.econea.cz ~ martin@econea.cz ~ 723 945 977
Profesionál ve svém oboru s velmi pozitivním a vstřícným přístupem. Věcné školení, vynikající argumentace, konkrétní a užitečné informace. Vystihne vždy podstatu věci, kterou snadno předá i nezaujaté osobě. Spolehlivé a kvalitní řešení problematiky webů a e-shopů. Člověk na správném místě.

Michaela Flanderová

Marketing Manager BEAUTY SERVIS GROUP s.r.o. – kompletní a profesionální vybavení kadeřnických, kosmetických salónů a wellness
www.beautyservis.cz ~ flanderova@beautyservis.cz ~ 774 001 030
Lukáš pro náš web Srovname.cz připravil SEO audit a následně workshop klasifikační analýzy klíčových slov a off page faktorů. Audit neobsahoval žádný balast a klišé jako tomu bývá u některých agentur. Naopak byl plný důležitých informací a hlavně rad a tipů na řešení problémů. Workshop byl stejný jako audit, tedy plný konkrétních věcí a řešení problémů nám přímo na míru. Jsem rád, že jsme s Lukášem navázali dlouhodobou spolupráci. Mohu jen doporučit.

Lukáš Doležal

www.srovname.cz
Už jsme vyzkoušeli několik agentur i jednotlivců, ale spolupráce s Lukášem Pítrou je první spoluprací, která mi dává smysl a u které mám pocit, že z nás nikdo netahá zbytečné peníze. Za své finanční prostředky dostanete kvalitní práci a smysluplné rady. Nikdo nechodí kolem horké kaše a nesnaží se vám dávat rady, které si přečetl ve dva roky staré knize „SEO od A do Z“ :) Spolupráci s Lukášem Pítrou mohu určitě doporučit.

Lukáš Kosprt

www.cestuj.cz
Spolupráce s Lukášem mě od začátku prostě baví! Jeho přínos je patrný od první chvíle, kdy jsme začali spolupracovat a do teď nepolevil. Líbí se mi, že se nepouští na tenký led – pokud ví, že by jeho výstup nebyl stoprocentní, tak obratně doporučí jiného specialistu na danou oblast. Díky jeho know-how, 100% přístupu a kontaktům ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému. Pro nás škoda, že jsme ho neobjevili dřív :-)

David Štěpánek

www.urbanstore.cz ~ stepanek@urbanstore.cz
Lukáš u nás vzbudil takovou důvěru a prokázal takovou úroveň znalostí, že jsme si od něj nechali zpracovat hned několik SEO analýz pro naše obsahové projekty i eshopy. Lukáše mohu jen doporučit a doufám, že s ním budeme moci spolupracovat i v budoucnu.

Jan Kováč

konzultant MMS.cz
www.mms.cz ~ jan.kovac@mms.cz
Lukáše Pítru mohu opravdu doporučit. Využili jsme jeho nabídky na školení, které bylo profesionální a přesně vypracované na míru. Zodpověděl všechny naše dotazy a navíc nám přidal cenná doporučení na odborníky v oblasti SEO, webdesignu a sociálních sítí. Ještě jednou moc děkujeme.

Kateřina Lodrová

Workshop s panem Pítrou byl velmi podnětný. Získané zkušenosti se nám hodí nejen v projektu, pro který jsme workshop absolvovali, ale i k mnoha dalším. Pro nás to byla určitě velmi dobrá investice. Doporučuji každému kdo si chce rozšířit své znalosti a schopnosti.

Josef Jarmara

Paseo, s.r.o., CEO
www.kdykde.cz
Od samého začátku bylo jednání věcné, lidsky příjemné a v krátké době přineslo své ovoce. Vysoce hodnotíme profesionalitu s jakou se pan Pítra věnoval naší firmě nejen v rámci přípravy auditu, ale i velmi přínosného školení. Oceňujeme i kvalitní formu komunikace podloženou fakty a příklady. Díky tomu bylo pro nás uchopení potřebných změn mnohem jednodušší. Není v dnešní době zvykem potkat partnera, kterému můžete důvěřovat a řešit s ním opravdu zásadní oblasti svého webu. Těšíme se na pokračování spolupráce.

Ing. Alena Samková

ložní povlečení Matějovský
www.matejovsky-povleceni.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS