Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 51-60 z celkem 128 doporučení

Mgr. Lukáš Vik

S Lukášem jsem spolupracoval na několika projektech, kde jsem působil i jako zadavatel. Potřeboval jsem konzultovat otázky z oblasti SEO. Hned na prvním jednání mi bylo jasné, že Lukáš bude správný člověk. Jeho schopnost rychle a jasně formulovat způsob a nejdůležitější body, které je nutné pro dosažení výsledků udělat, je ohromující. Na schůzky se poctivě připravuje, rozhoduje se na základě dat a velmi bohatých zkušeností. Umí vybrat, co je pro daný obor z hlediska SEO nejdůležitější a nejefektivnější. Lukáše Pítru s klidným svědomím doporučím všem, kteří to se svými weby myslí vážně.

Mgr. Lukáš Vik
návrhář webů a programátor

Lukáše jsem poznal na jednom z pražských Pubcampů. Vyzařovala z něj jistota a když jsme spolu vedli debatu o SEO a internetovém marketingu, bylo jasné, že jsem narazil na jednoho z mála českých profíků. Líbí se mi, jak o SEO oboru uvažuje, jak o něm píše na svém blogu a jak jej vysvětluje s lehkostí a přitom přesvědčivě. Tahle dovednost mu přivádí nové zákazníky, kteří dále referují o jeho schopnostech – je to takový „word of mouth“ v praxi. Lukáš je na SEO borec a když jsem byl díky blížícímu se porodu své ženy nucen odmítnout zakázku pro Michala Sádeckého z Give.cz, s klidným srdcem jsem doporučil právě Lukáše Pítru. Lukáše zkrátka nejde nedoporučit.

Adam Vrána
konzultant internetového marketingu
www.ladyvirtual.cz info@ladyvirtual.cz

Workshop „Jak nepohřbít svůj e-shop“ byl velice poučný, srozumitelný a konkrétní, což jsem potřeboval . Už se můj e-shop upravuje.

Libor Choleva
info@nuair.cz 724 261 990

Pro náš nový e-shop s ekologickými produkty pro domácnosti Econea.cz, jsme oslovili Lukáše jako odborníka s velmi dobrou pověstí. Jeho finanční nároky byly bohužel mimo naše možnosti. I přesto nám vyšel vstříc a připravil pro nás dopolední SEO „nalévárnu“ ušitou přímo na míru. Během školení bylo vidět, že Lukáš dělá práci skutečně od srdce a nad naším problémem se opravdu zamyslel. Bez váhání nás zavalil tipy, jak by to dělal on. I když jsem o SEO problematice něco věděl, workshop, který si pro nás Lukáš připravil, byl opravdovým přínosem. Lukáše bych doporučil všemi deseti.

Martin Mates
www.econea.cz martin@econea.cz 723 945 977

Profesionál ve svém oboru s velmi pozitivním a vstřícným přístupem. Věcné školení, vynikající argumentace, konkrétní a užitečné informace. Vystihne vždy podstatu věci, kterou snadno předá i nezaujaté osobě. Spolehlivé a kvalitní řešení problematiky webů a e-shopů. Člověk na správném místě.

Michaela Flanderová
Marketing Manager BEAUTY SERVIS GROUP s.r.o. – kompletní a profesionální vybavení kadeřnických, kosmetických salónů a wellness
www.beautyservis.cz flanderova@beautyservis.cz 774 001 030

Lukáš pro náš web Srovname.cz připravil SEO audit a následně workshop klasifikační analýzy klíčových slov a off page faktorů. Audit neobsahoval žádný balast a klišé jako tomu bývá u některých agentur. Naopak byl plný důležitých informací a hlavně rad a tipů na řešení problémů. Workshop byl stejný jako audit, tedy plný konkrétních věcí a řešení problémů nám přímo na míru. Jsem rád, že jsme s Lukášem navázali dlouhodobou spolupráci. Mohu jen doporučit.

Lukáš Doležal
www.srovname.cz

Už jsme vyzkoušeli několik agentur i jednotlivců, ale spolupráce s Lukášem Pítrou je první spoluprací, která mi dává smysl a u které mám pocit, že z nás nikdo netahá zbytečné peníze. Za své finanční prostředky dostanete kvalitní práci a smysluplné rady. Nikdo nechodí kolem horké kaše a nesnaží se vám dávat rady, které si přečetl ve dva roky staré knize „SEO od A do Z“ :) Spolupráci s Lukášem Pítrou mohu určitě doporučit.

Lukáš Kosprt
www.cestuj.cz

Spolupráce s Lukášem mě od začátku prostě baví! Jeho přínos je patrný od první chvíle, kdy jsme začali spolupracovat a do teď nepolevil. Líbí se mi, že se nepouští na tenký led – pokud ví, že by jeho výstup nebyl stoprocentní, tak obratně doporučí jiného specialistu na danou oblast. Díky jeho know-how, 100% přístupu a kontaktům ho s čistým svědomím mohu doporučit opravdu každému. Pro nás škoda, že jsme ho neobjevili dřív :-)

Lukáš u nás vzbudil takovou důvěru a prokázal takovou úroveň znalostí, že jsme si od něj nechali zpracovat hned několik SEO analýz pro naše obsahové projekty i eshopy. Lukáše mohu jen doporučit a doufám, že s ním budeme moci spolupracovat i v budoucnu.

Jan Kováč
konzultant MMS.cz
www.mms.cz jan.kovac@mms.cz

Lukáše Pítru mohu opravdu doporučit. Využili jsme jeho nabídky na školení, které bylo profesionální a přesně vypracované na míru. Zodpověděl všechny naše dotazy a navíc nám přidal cenná doporučení na odborníky v oblasti SEO, webdesignu a sociálních sítí. Ještě jednou moc děkujeme.

Kateřina Lodrová