Doporučení z první ruky

Ing. Zbyněk Hyrák, MBA — webový analytik, PPC specialista a lektor


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 97 doporučení

Dlouholetá praxe v zahraničí mne naučila, že úspěšné společnosti provozují efektivní marketing. Po svém návratu do České republiky jsem byla překvapena velkým množstvím subjektů nabízejících „marketingové služby a poradenství“. Zjistila jsem, že mnohé pracují amatérsky, jiné „poloprofesionálně“ a další své služby předražují. U pana Hyráka jsem našla přesně to, co jsem znala a očekávala – profesionalitu, efektivitu a zodpovědnost za svou práci. Správně vložené finance do marketingu jsou rozhodujícím determinantem úspěchu každé společnosti. Proto vám doporučuji využít právě služeb pana Zbyňka Hyráka.

Mgr. Hana Hetzler
rehabilitační cetrum medical point
medicalpoint.cz hetzler@medicalpoint.cz 603 761 503

Děkuji panu Hyrákovi za spolupráci. Je to člověk, který dané problematice opravdu rozumí a dokáže poradit. Výsledek potom stojí za to.

Jiří Kühtreiber
www.cogimax.cz info@cogimax.cz 724 546 064

Pan Zbyněk Hyrák provedl velmi komplikované nastavení Google Analytics našeho webu.Oceňuji skutečně profesionální přístup, ochotu a zájem problémy a požadavky rychle řešit. Spolupracujeme 2 roky. Doporučuji pana Hyráka jako opravdového profesionála v oboru.

Martina Kračmerová
www.fresco-travel.cz mkracmerova@fresco-travel.cz 604 229 811

Zbyněk ví, co dělá. Správným nastavením měřicího kódu mi pomohl otevřít další metriky, o jejichž existenci jsem neměl ani tušení. Je jedním z nejlepších specialistů na webovou analytiku, kterého znám. Kromě toho má také široký přehled v online marketingu a celkově v online podnikání – je tedy schopný rychle porozumět požadavkům klienta a dobře se s ním komunikuje. Chcete-li skutečně vědět, nejenom tušit, Zbyněk je jasná volba.

Martin Kůra
specialista na mezinárodní SEO
www.martinkura.cz martin@gfluence.com

Spolupráce s panem Zbyňkem Hyrákem mi stojí za každou vynaloženou korunu! Velice oceňuji jeho lidský přístup a jsem mu vděčná za to, že mi vyšel v pracovní záležitosti vstříc tak, jak by to udělal asi jen váš nejlepší kamarád. Cítila jsem opravdový zájem mi pomoci. Dokonale mi vysvětlil všechna nastavení a v rámci bezplatné konzultace doporučil několik zásadních změn a prvků, které významně ovlivnily návštěvnost a oblíbenost mého portálu. Líbí se mi, jak dokáže s čísly pracovat. Zábavným a přitom velice profesionálním způsobem umí vysvětlit, co ze statistik vyčte. Díky tomu, že své práci opravdu rozumí a je vidět, že ho velmi baví, má pohotové návrhy, jak s údaji pracovat ve váš prospěch. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro spolupráci právě s panem Hyrákem a těším se na její pokračování.

Hana Lacyková
majitelka portálu eKoutky.cz
www.eKoutky.cz hana@ekoutky.cz 732 450 526

Pan Hyrák je skutečně odborník na výkonnostní marketing. Neaplikuje nějaká obecná schémata, ale věnuje se přímo na míru konkrétnímu webu. Pár konzultačních hodin určitě stojí za to – váš web bude o 300 % lepší.

Jan Sysel
www.systra.cz sysel.jan@systra.cz 777 551 847

Se službami pana Hyráka, tedy nastavením „Google AdWords“, jsme naprosto spokojeni a můžeme jej jedině doporučit. Celkový přístup bychom hodnotili jako vysoce nadstandardní, kdy za vypíchnutí by stála komunikace a časový harmonogram. Pakliže měla být poskytnuta součinnost ze strany naší společnosti, pan Hyrák se velice taktním způsobem připomněl, zpětnou vazbu podával téměř okamžitě a co oceňujeme opravdu nejvíce, veškeré termíny byly (a někdy dokonce i s předstihem) plněny. Samotný obsah služeb byl pro reklamní kampaň společnosti velice přínosný, za nás tedy velké ANO a určitě budeme i dále spolupracovat.

Renáta Sadílková
LEGAL COMPANY s.r.o.
www.legalcompany.cz info@legalcompany.cz 731 444 406

Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme již od konce roku 2014 a jsme velmi spokojení. Oslovili jsme ho na spolupráci v oblasti PPC kampaní (Google AdWords, Sklik) a nastavoval nám i nový účet Google Analytics. Všechno perfektně funguje. Promptně reaguje na všechny požadavky a dotazy, vždy ochotně poradí, vysvětlí a snaží se najít vhodné řešení. Co se týče timingu, výsledky své práce odevzdává vždy včas a ve vysoké kvalitě. Spolupráci s ním vřele doporučujeme, je to profík ve svém oboru. Děkujeme!

Ivana Čatajská
www.nuspring.cz ivana@nuspring.cz 773 868 732

Tímto bych chtěla doporučit pana Hyráka jako odborníka přes on-line marketing, který rozumí tomu, co dělá. Je vidět jeho zapálení pro danou věc a problém klienta. Problém klienta přemění v jednoduché a levné řešení, které vyhovuje všem. Rychlost, spolehlivost, termín a osobní přístup ke klientovi je u něj vždy na prvním místě, což se v dnešní době moc nevidí. Rady a tipy ohledně marketingu k nezaplacení a napojení e-shopu na Google Analytics velice užitečné (data, bez kterých se dnes již neobejdu). Prostě a jednoduše, když nevíš, volej odborníka Hyráka a neuděláš chybu! Jen a jen doporučuji!!!

Michaela Chourová
majitelka moderního internetového klenotnictví Tvujklenot.cz
www.tvujklenot.cz tvujklenot2014@gmail.cz 776 071 170

Se spoluprací jsem velmi spokojen, jednalo se hlavně o nastavení Google Analytics a měřících kódů pro náš eshop, konzultace při realizaci nového eshopu a nastavení a úpravy stávajícího eshopu.

Radek Zavřel
jednatel AWA superfoods
www.awashopbrno.cz awacentrum@seznam.cz 605 205 800