Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 88 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Dlouholetá praxe v zahraničí mne naučila, že úspěšné společnosti provozují efektivní marketing. Po svém návratu do České republiky jsem byla překvapena velkým množstvím subjektů nabízejících „marketingové služby a poradenství“. Zjistila jsem, že mnohé pracují amatérsky, jiné „poloprofesionálně“ a další své služby předražují. U pana Hyráka jsem našla přesně to, co jsem znala a očekávala – profesionalitu, efektivitu a zodpovědnost za svou práci. Správně vložené finance do marketingu jsou rozhodujícím determinantem úspěchu každé společnosti. Proto vám doporučuji využít právě služeb pana Zbyňka Hyráka.

Mgr. Hana Hetzler

rehabilitační cetrum medical point
medicalpoint.cz ~ hetzler@medicalpoint.cz ~ 603 761 503
Děkuji panu Hyrákovi za spolupráci. Je to člověk, který dané problematice opravdu rozumí a dokáže poradit. Výsledek potom stojí za to.

Jiří Kühtreiber

www.cogimax.cz ~ info@cogimax.cz ~ 724 546 064
Pan Zbyněk Hyrák provedl velmi komplikované nastavení Google Analytics našeho webu.Oceňuji skutečně profesionální přístup, ochotu a zájem problémy a požadavky rychle řešit. Spolupracujeme 2 roky. Doporučuji pana Hyráka jako opravdového profesionála v oboru.

Martina Kračmerová

www.fresco-travel.cz ~ mkracmerova@fresco-travel.cz ~ 604 229 811
Zbyněk ví, co dělá. Správným nastavením měřicího kódu mi pomohl otevřít další metriky, o jejichž existenci jsem neměl ani tušení. Je jedním z nejlepších specialistů na webovou analytiku, kterého znám. Kromě toho má také široký přehled v online marketingu a celkově v online podnikání – je tedy schopný rychle porozumět požadavkům klienta a dobře se s ním komunikuje. Chcete-li skutečně vědět, nejenom tušit, Zbyněk je jasná volba.

Martin Kůra

specialista na mezinárodní SEO
www.martinkura.cz ~ hire@martinkura.com ~ 735 126 609
Spolupráce s panem Zbyňkem Hyrákem mi stojí za každou vynaloženou korunu! Velice oceňuji jeho lidský přístup a jsem mu vděčná za to, že mi vyšel v pracovní záležitosti vstříc tak, jak by to udělal asi jen váš nejlepší kamarád. Cítila jsem opravdový zájem mi pomoci. Dokonale mi vysvětlil všechna nastavení a v rámci bezplatné konzultace doporučil několik zásadních změn a prvků, které významně ovlivnily návštěvnost a oblíbenost mého portálu. Líbí se mi, jak dokáže s čísly pracovat. Zábavným a přitom velice profesionálním způsobem umí vysvětlit, co ze statistik vyčte. Díky tomu, že své práci opravdu rozumí a je vidět, že ho velmi baví, má pohotové návrhy, jak s údaji pracovat ve váš prospěch. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro spolupráci právě s panem Hyrákem a těším se na její pokračování.

Hana Lacyková

majitelka portálu eKoutky.cz
www.eKoutky.cz ~ hana@ekoutky.cz ~ 732 450 526
Pan Hyrák je skutečně odborník na výkonnostní marketing. Neaplikuje nějaká obecná schémata, ale věnuje se přímo na míru konkrétnímu webu. Pár konzultačních hodin určitě stojí za to – váš web bude o 300 % lepší.

Jan Sysel

www.systra.cz ~ sysel.jan@systra.cz ~ 777 551 847
Se službami pana Hyráka, tedy nastavením „Google AdWords“, jsme naprosto spokojeni a můžeme jej jedině doporučit. Celkový přístup bychom hodnotili jako vysoce nadstandardní, kdy za vypíchnutí by stála komunikace a časový harmonogram. Pakliže měla být poskytnuta součinnost ze strany naší společnosti, pan Hyrák se velice taktním způsobem připomněl, zpětnou vazbu podával téměř okamžitě a co oceňujeme opravdu nejvíce, veškeré termíny byly (a někdy dokonce i s předstihem) plněny. Samotný obsah služeb byl pro reklamní kampaň společnosti velice přínosný, za nás tedy velké ANO a určitě budeme i dále spolupracovat.

Renáta Sadílková

LEGAL COMPANY s.r.o.
www.legalcompany.cz ~ info@legalcompany.cz ~ 731 444 406
Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme již od konce roku 2014 a jsme velmi spokojení. Oslovili jsme ho na spolupráci v oblasti PPC kampaní (Google AdWords, Sklik) a nastavoval nám i nový účet Google Analytics. Všechno perfektně funguje. Promptně reaguje na všechny požadavky a dotazy, vždy ochotně poradí, vysvětlí a snaží se najít vhodné řešení. Co se týče timingu, výsledky své práce odevzdává vždy včas a ve vysoké kvalitě. Spolupráci s ním vřele doporučujeme, je to profík ve svém oboru. Děkujeme!

Ivana Čatajská

www.nuspring.cz ~ ivana@nuspring.cz ~ 773 868 732
Tímto bych chtěla doporučit pana Hyráka jako odborníka přes on-line marketing, který rozumí tomu, co dělá. Je vidět jeho zapálení pro danou věc a problém klienta. Problém klienta přemění v jednoduché a levné řešení, které vyhovuje všem. Rychlost, spolehlivost, termín a osobní přístup ke klientovi je u něj vždy na prvním místě, což se v dnešní době moc nevidí. Rady a tipy ohledně marketingu k nezaplacení a napojení e-shopu na Google Analytics velice užitečné (data, bez kterých se dnes již neobejdu). Prostě a jednoduše, když nevíš, volej odborníka Hyráka a neuděláš chybu! Jen a jen doporučuji!!!

Michaela Chourová

majitelka moderního internetového klenotnictví Tvujklenot.cz
www.tvujklenot.cz ~ tvujklenot2014@gmail.cz ~ 776 071 170
Se spoluprací jsem velmi spokojen, jednalo se hlavně o nastavení Google Analytics a měřících kódů pro náš eshop, konzultace při realizaci nového eshopu a nastavení a úpravy stávajícího eshopu.

Radek Zavřel

jednatel AWA superfoods
www.awashopbrno.cz ~ awacentrum@seznam.cz ~ 605 205 800
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS