Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Zbyněk Hyrák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Zbyněk Hyrák — specialista na internetové podnikání a online marketing, webový analytik a lektor

Zobrazuji č. 1120 z celkem 59 doporučení prezentace Bc. Zbyněk Hyrák:
Děkuji panu Hyrákovi za spolupráci. Je to člověk, který dané problematice opravdu rozumí a dokáže poradit. Výsledek potom stojí za to.

Jiří Kühtreiber

www.cogimax.cz ~ info@cogimax.cz ~ 724 546 064
Pan Zbyněk Hyrák provedl velmi komplikované nastavení Google Analytics našeho webu.Oceňuji skutečně profesionální přístup, ochotu a zájem problémy a požadavky rychle řešit. Spolupracujeme 2 roky. Doporučuji pana Hyráka jako opravdového profesionála v oboru.

Martina Kračmerová

www.fresco-travel.cz ~ mkracmerova@fresco-travel.cz ~ 604 229 811
Zbyněk ví, co dělá. Správným nastavením měřicího kódu mi pomohl otevřít další metriky, o jejichž existenci jsem neměl ani tušení. Je jedním z nejlepších specialistů na webovou analytiku, kterého znám. Kromě toho má také široký přehled v online marketingu a celkově v online podnikání – je tedy schopný rychle porozumět požadavkům klienta a dobře se s ním komunikuje. Chcete-li skutečně vědět, nejenom tušit, Zbyněk je jasná volba.

Martin Kůra

specialista na mezinárodní SEO
www.martinkura.cz ~ hire@martinkura.com ~ 604 346 945
Spolupráce s panem Zbyňkem Hyrákem mi stojí za každou vynaloženou korunu! Velice oceňuji jeho lidský přístup a jsem mu vděčná za to, že mi vyšel v pracovní záležitosti vstříc tak, jak by to udělal asi jen váš nejlepší kamarád. Cítila jsem opravdový zájem mi pomoci. Dokonale mi vysvětlil všechna nastavení a v rámci bezplatné konzultace doporučil několik zásadních změn a prvků, které významně ovlivnily návštěvnost a oblíbenost mého portálu. Líbí se mi, jak dokáže s čísly pracovat. Zábavným a přitom velice profesionálním způsobem umí vysvětlit, co ze statistik vyčte. Díky tomu, že své práci opravdu rozumí a je vidět, že ho velmi baví, má pohotové návrhy, jak s údaji pracovat ve váš prospěch. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro spolupráci právě s panem Hyrákem a těším se na její pokračování.

Hana Lacyková

majitelka portálu eKoutky.cz
www.eKoutky.cz ~ hana@ekoutky.cz ~ 732 450 526
Pan Hyrák je skutečně odborník na výkonnostní marketing. Neaplikuje nějaká obecná schémata, ale věnuje se přímo na míru konkrétnímu webu. Pár konzultačních hodin určitě stojí za to – váš web bude o 300 % lepší.

Jan Sysel

www.systra.cz ~ sysel.jan@systra.cz ~ 777 551 847
Se službami pana Hyráka, tedy nastavením „Google AdWords“, jsme naprosto spokojeni a můžeme jej jedině doporučit. Celkový přístup bychom hodnotili jako vysoce nadstandardní, kdy za vypíchnutí by stála komunikace a časový harmonogram. Pakliže měla být poskytnuta součinnost ze strany naší společnosti, pan Hyrák se velice taktním způsobem připomněl, zpětnou vazbu podával téměř okamžitě a co oceňujeme opravdu nejvíce, veškeré termíny byly (a někdy dokonce i s předstihem) plněny. Samotný obsah služeb byl pro reklamní kampaň společnosti velice přínosný, za nás tedy velké ANO a určitě budeme i dále spolupracovat.

Renáta Sadílková

LEGAL COMPANY s.r.o.
www.legalcompany.cz ~ info@legalcompany.cz ~ 731 444 406
Se Zbyňkem Hyrákem spolupracujeme již od konce roku 2014 a jsme velmi spokojení. Oslovili jsme ho na spolupráci v oblasti PPC kampaní (Google AdWords, Sklik) a nastavoval nám i nový účet Google Analytics. Všechno perfektně funguje. Promptně reaguje na všechny požadavky a dotazy, vždy ochotně poradí, vysvětlí a snaží se najít vhodné řešení. Co se týče timingu, výsledky své práce odevzdává vždy včas a ve vysoké kvalitě. Spolupráci s ním vřele doporučujeme, je to profík ve svém oboru. Děkujeme!

Ivana Čatajská

www.nuspring.cz ~ ivana@nuspring.cz ~ 773 868 732
Tímto bych chtěla doporučit pana Hyráka jako odborníka přes on-line marketing, který rozumí tomu, co dělá. Je vidět jeho zapálení pro danou věc a problém klienta. Problém klienta přemění v jednoduché a levné řešení, které vyhovuje všem. Rychlost, spolehlivost, termín a osobní přístup ke klientovi je u něj vždy na prvním místě, což se v dnešní době moc nevidí. Rady a tipy ohledně marketingu k nezaplacení a napojení e-shopu na Google Analytics velice užitečné (data, bez kterých se dnes již neobejdu). Prostě a jednoduše, když nevíš, volej odborníka Hyráka a neuděláš chybu! Jen a jen doporučuji!!!

Michaela Chourová

majitelka moderního internetového klenotnictví Tvujklenot.cz
www.tvujklenot.cz ~ tvujklenot2014@gmail.cz ~ 776 071 170
Se spoluprací jsem velmi spokojen, jednalo se hlavně o nastavení Google Analytics a měřících kódů pro náš eshop, konzultace při realizaci nového eshopu a nastavení a úpravy stávajícího eshopu.

Radek Zavřel

jednatel AWA superfoods
www.awashopbrno.cz ~ awacentrum@seznam.cz ~ 605 205 800
Děkuji Zbyňkovi za skvělou spolupráci, kterou již několik let úspěšně rozvíjíme. Jeho zkušenosti, odbornost, cenné rady a schopnost předání informací i laikovi využíváme nejen sami, ale hlavně naše členské firmy. Oceňuji také jeho vstřícný přístup k pomoci začínajícím podnikatelkám, které mnohdy o internetovém marketingu slyší poprvé. Zpětná reakce od nich i od firem, které semináře absolvují, je vždy velmi kladná. Pana Hyráka určitě vřele doporučuji, jedná se o odborníka, kterého si velmi vážíme.

Ing. Romana Keglerová

Krajská hospodářská komora Zlínského kraje
www.khkzlin.cz ~ keglerova@khkzlin.cz ~ 573 776 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS