Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 22. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 211213 z celkem 213 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Helena Zázvorková
Řeknu to jednoduše: zakázky chodí stále. Tak neváhejte, a jděte do toho. Registrace se vám mnohonásobně zaplatí.

Helena Zázvorková

copywriterka se zaměřením na textaci webů
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Michal Knytl
Když jsem se na portále Na volné noze registroval, říkal jsem si, že to bude taková fajn bonusová propagace. Ale těch lidí, kteří se ozývají právě díky portálu, je více než jsem čekal. Investice do registrace se mi rychle vrátila.

Michal Knytl

online marketér a webdesignér
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
David Artur Fiedler
Když jsem se na portál Na volné noze před rokem zaregistroval, netušil jsem, co nastane. Neměl jsem nouzi o klienty, byl jsem ale hodně zvědavý, co bude po založení následovat a kdo si mě všimne. Po pár týdnech prokrastinace a přemýšlení, zda si profil založit, jsem se do toho pustil. Sepsal jsem tedy své zkušenosti a to, v čem cítím svou největší přidanou hodnotu. Kamarádi mi poradili, ať nejsem skromný a ať mluvím narovinu. Tak teda jo. Skvělý tým Na volné noze po mně ještě text překontroloval a bylo to. Tak se to přeci jen stalo. Profil založen. Během prvního týdne se ale nestalo vůbec nic. Začal jsem být skeptický, hlavně vůči sobě. Co když o mě nikdo nemá zájem? Nenapsal jsem něco špatně? Druhý týden už ale přišly poptávky rovnou dvě. Mé ego přestalo býti pošramocené a já jsem získal už během prvního měsíce z celkových 5 poptávek 2 skvělé klienty, kterým spravuji sociální sítě a e-mail marketing dodnes. Jen díky nim se mi celá investice do portálu mnohonásobně vrátila. Celkem se mi za necelý rok ozvala necelá stovka potenciálních zákazníků. Stejně jako oni, i já si pečlivě vybírám, s kým budu spolupracovat tak, aby mě to bavilo a byla mezi námi přirozená chemie. Celkem se sedmi z nich jsme si našli společnou cestu k sobě a oni se tak stali se mými dlouhodobými, spokojenými klienty. Portál Na volné noze vřele doporučuji všem, kteří mají co nabídnout a chtějí skočit do freelancerského života po hlavě :).

David Artur Fiedler

expert na sociální sítě a e-mail marketing
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS