Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 22. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 211219 z celkem 219 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Darina Studená
Portál Na volné noze je profesionální jak v komunikaci, tak především v prezentaci svých klientů. Je přehledný a důvěryhodný. Od počátku spolupráce jsem získala nové nabídky i stálé zákazníky. Registrační poplatek je investicí, která se vyplatí.

Mgr. Darina Studená

umělkyně, ilustrátorka a malířka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Mgr. Jan Koválik
Na volné noze je vynikající platforma pro prezentaci sebe sama, zejména pokud člověk nemá čas nebo prostředky na zřízení vlastních webových stránek. I pokud ale stránky už má, je portál skvělým způsobem, jak být více vidět a mít šanci oslovit větší počet potenciálních klientů. To vše díky kvalitnímu SEO. Zákaznická podpora funguje na jedničku s hvězdičkou, což se i v dnešní době vidí opravdu málokdy. Za mě velká spokojenost, děkuji!

Mgr. Jan Koválik

tlumočník a překladatel angličtiny, ruštiny a češtiny
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Mgr. Vojtěch Hulinský
S registrací na portále Na volné noze jsem dlouhé roky otálel. A takřka okamžitě mi došlo, jaká to byla chyba. Hned od zveřejnění mojí prezentace mi chodily nové poptávky, díky čemuž se mi roční členství zaplatilo během prvních pár dnů – a teď už pouze pravidelně vydělávám. Získal jsem mnoho cenných kontaktů, zakázek a zkušeností, což mě odborně i byznysově obrovsky posunulo. Každému, kdo stejně jako já stále váhá, jestli má cenu investovat, mohu s klidným srdcem říct, že jednoznačně má. Jděte do toho, bohatě se vám to vrátí. Po všech stránkách.

Mgr. Vojtěch Hulinský

copywriter a idea maker s přesahem do SEO a UX
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Dominik Lev
Registraci na portále Na volné noze mohu jen doporučit. Z počátku mě děsila větší cenovka, ale registraci zde lze brát jako investici. Z počátku je obětována „větší“ částka, která vám ale s rostoucím časovým horizontem vydělává víc a víc! Škoda, že jsem se zde neregistroval hned na začátku podnikání, ušetřil bych si počáteční krušné chvíle.

Dominik Lev

webový vývojář
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Vojtěch Bruk
Registrace na portále Na volné noze byla investicí, kterou můžu s klidným srdcem doporučit všem začínajícím volnonožcům. Poplatek se mi rozhodně zaplatil na množství kvalitních zakázek, které mi portál pomohl vygenerovat a rozhodně plánuji zůstat i do budoucna.

Vojtěch Bruk

webdesignér a tvůrce webových stránek
(přijato rok a půl po datu registrace)
Lukáš Lacina
S portálem Na volné noze jsem spokojený, poptávky chodí, poplatek za prezentaci se vrátil za první měsíc. Díky, určitě doporučuji :).

Lukáš Lacina

kameraman a videotvůrce se specializací na reklamy, firemní spoty a promo videa
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Bc. Erik Papík
S registrací na portále Na volné noze jsem maximálně spokojen. Díky portálu jsem se spojil s klienty, na které bych jinak nenarazil. Portál je spravován a udržován odborníky, kteří zajišťují jeho dohledatelnost a viditelnost, čímž mi odlehčuje práci a mohu se tak plně věnovat svému vlastnímu zaměření a činnosti. Pokud máte zájem o propagaci vašich služeb, určitě stojí za to portál Navolnenoze.cz zvážit!

Bc. Erik Papík

překladatel americké angličtiny a slovenštiny
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
MgA. Stanislav Nakládal
Jsem dlouholetým členem portálu Na volné noze a za sebe můžu říct, že se členství určitě vyplatí. Vzešlo z něho už několik opravdu dlouhodobých spoluprací a zajímavých projektů.

MgA. Stanislav Nakládal

průmyslový designér, grafik a fotograf
(přijato 3 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Marek Žák
Registraci na portále Na volné noze doporučuji jakožto programátor. Během prvního měsíce jsem navázal 4 nové spolupráce a věřím, že tím to nekončí. Určitě je to vhodná a slušná forma propagace!

Marek Žák

tvůrce webových stránek a pokročilých webových aplikací
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS