Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 211-220 z celkem 225 doporučení

Jakub Kubišta

Děkuji za rychlé a velice kvalitní zpracování webové prezentace. Ale především děkuji za napsání knihy Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové od pana Roberta Vlacha, která mě vedla k tomu se zamyslet nad svým posláním, nad směrem této kariérní cesty, nad využitím mých silných stránek a řady dalších doporučení (zejména literatury).

Jakub Kubišta
tvůrce webů, eshopů a webových aplikací pro podnikatele
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petra Badalec

Webová prezentace na portále Na volné noze byla jednoznačně dobrá volba. Je to skvělá webová vizitka, kde potenciální klienti najdou vše, co potřebují vědět. Navíc pro mě portál funguje jako zdroj zajímavých zakázek i podnětů pro další rozvoj. Návratnost investice byla prakticky okamžitá a komunikace ze strany portálu je navíc vždy velice vstřícná a profesionální. Nechápu, proč jsem se zřízením profilu otálela.

Mgr. Petra Badalec
konferenční tlumočnice a překladatelka angličtiny a němčiny
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Alena Novotná

Portál navolnenoze.cz bych doporučila každému jazykovému specialistovi, který touží rozšířit portfolio svých koncových zákazníků. Škála projektů, na kterých jsem díky Na volné noze pracovala, je rozmanitá a spolupráci s klienty, kteří vás osloví sami, můžu jen doporučit. Oceňuji přehlednost prezentace, možnost vkládat obrázky z realizovaných projektů a také tlačítko, kterým dáváte zákazníkům najevo, zda přijímáte nové zakázky, či ne. Díky programu Krok vpřed jsem se také účastnila několika zajímavých workshopů, které byly skvěle zorganizované a přispěly k rozvoji mého podnikání. Za mě deset z deseti!

Mgr. Alena Novotná
překladatelka z francouzštiny a z angličtiny, titulkářka a korektorka češtiny
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Ondřej Petrželka

Registraci na portále Na volné noze mohu jen doporučit. Má očekávání byla překonána hned druhý týden a z jedné z prvních poptávek se mi ihned vrátila vstupní investice. Původně jsem bral registraci pouze „na zkoušku“ jako další prodejní kanál. Teď už vím, že budu členství prodlužovat. A to nemluvím o profesionálním, přehledném a nápomocném přístupu ze strany portálu.

Ondřej Petrželka
externí marketér a konzultant marketingu pro malé a střední firmy i startupy
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Tomáš Faltejsek

Na portále Na volné noze jsem nyní rok a investice se mi vrátila snad už po prvním měsíci. Navíc je to skvělý zdroj pro shromažďování referencí na mou práci, který v klientech i budí důvěru. O tom, co dělají pro rozvoj volnonožců, snad ani netřeba mluvit.

Tomáš Faltejsek
PPC konzultant se zaměřením na výkonnostní kampaně a jejich automatizaci
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Lucie Nová

Po prvních dvou letech registrace nastal správný čas na zhodnocení její přínosnosti. Od té doby, co jsem se pro ni rozhodla, mi polovina všech nových poptávek přichází právě odtud. A má to i další výhody, například se vaše webová stránka stane pro vyhledávač důvěryhodnější a posune se na lepší pozice výsledků vyhledávání. Je to investice, která se rozhodně vyplatí, vrátí se už s první získanou zakázkou. Registraci velmi doporučuji!

Bc. Lucie Nová
grafická designérka a kreativní logotvůrkyně
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Saida

Na portále Na volné noze už jsem registrovaný nějaký ten pátek. Investice za tuto formu propagace se mi vrátila takřka s první zakázkou a mohu ji vřele doporučit. Možnosti tohoto portálu jsem využil hned na startu svého podnikání a využívám ji stále. Tímto bych chtěl poděkovat všem, kdo se o Volnou nohu starají, jen tak dále! Jsem hrdým členem.

Ondřej Saida
designér značek a architekt
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Radek Semančík

Mé podnikání začalo právě ruku v ruce s knihou Na Volné noze od Roberta Vlacha. Určitě doporučuji si přečíst kapitolu o cenotvorbě. V katalogu jsem proto, abych podpořil Roberta v tom co dělá a benefit jsou občasné poptávky na vývoj webových a mobilních aplikací, které z tohoto portálu chodí. Děkuji a doporučuji.

Radek Semančík
programátor a vývojář aplikací, team leader a zakladatel vývojářské agentury Pixape
(přijato rok a 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jakub Fiala

3194 %. Přesně tolik procent investice se mi vrátilo do roční registrace. Když si vzpomenu na své vnitřní úvahy „přece stačí jeden klient za rok a investice se mi vrátí, možná i dvojnásobně“, jen se usmívám. :-) Na volné noze jsem 12 let, škoda těch 11, kdy jsem se neregistroval. Je ale důležité dodat, že v prvních letech bych nemohl nabídnout tak zajímavé reference. A co se týká atmosféry a úrovně zdejší podpory, kolegů i spolupracujících klientů – dobře naplňují mé představy o profesionalitě a komunikaci. Díky za to.

Bc. Jakub Fiala
UX/UI a brand designér
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Martina Nýčová, CA

Registraci na portále Na volné noze jsem dlouho odkládala – nechtělo se mi psát texty o mně. Jenže ono to nakonec nebylo třeba, kontaktoval mne copywriter a celou moji stránku vymyslel on. Po zveřejnění profilu mi začaly chodit zajímavé zakázky, které předtím v mé bublině nebyly. Ptala jsem se klientů, jak na mě přišli a v podstatě se shodovali, že portál navolnenoze.cz byl hned první odkaz po sponzorovaných odkazech. Moje investice do členství se mi vrátila hned v prvních týdnech, takže za mě obrovský palec nahoru za členství v tomto katalogu. Mockrát děkuji ;)

Ing. Martina Nýčová, CA
daňová poradkyně, účetní a lektorka
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)