Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 211-218 z celkem 218 doporučení

Daniel Gottwald, DiS.

Určitě doporučuji každému freelancerovi registraci v katalogu Na volné noze. Je to skvělá platforma, kde můžete dát vědět o svých službách potenciálním klientům. Cena za registraci se mi zatím vždy vyplatila a beru to i jako určitou prestižní záležitost, jak být součástí komunity českých volnonožců.

Daniel Gottwald, DiS.
online stratég, SEO specialista, AI pioneer
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Zuzana Šumlanská

Portál Na volné noze rozhodně doporučuji. Aktuálně jsem na volné noze rok a stejnou dobu mám také registraci na portále. Díky registraci jsem získala fajn kontakty a klienty, dlouhodobého i jednorázového charakteru. Do začátků, kdy člověk ještě není v podnikání kovaný, je to velká pomoc.

Zuzana Šumlanská
front-end kodérka a konzultantka rychlosti webů
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Marcela Střelcová

Spolupráce s portálem Na volné noze mě velmi příjemně překvapila. Komunikace probíhá po celou dobu na jedničku, vše mi bylo pečlivě a srozumitelně vysvětleno, ale co je opravdu podstatné, o pracovní nabídky není nouze - během prvních 14 dní mě oslovilo touto cestou pět velmi zajímavých klientů s žádostí o spolupráci. Myslím si, že registrace na tomto portále byla opravdu skvělá volba.

Ing. Marcela Střelcová
multipotenciální marketérka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Michael Muselík

Portál Na volné noze je velmi efektivní způsob propagace a vlastní prezentace znalostí, zkušeností a služeb. Mile mě překvapil zájem ze strany klientů, kteří mě pravidelně oslovují s poptávkou služeb, právě díky tomuto portálu. Pokud chcete zviditelnit sebe a nabízené služby, potom je portál Na volné noze tím pravým místem.

Michael Muselík
SEO konzultant a expert na online marketing webových projektů
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)
Patrik Singer

Na registraci navolnenoze.cz jsem byl odkázán kolegyní, která si službu nemohla vynachválit. Po zaslání podkladů mi byla napsána velmi hezká prezentace a za pár dní bylo všechno hotové. Žasl jsem, že první poptávky začaly chodit třetí den, první poptávka desetinásobně pokryla náklady na registraci :). Portál Na volné noze můžu jenom doporučit.

Patrik Singer
art director a grafický designér
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Alena Rybínová

Registraci na portále Na volné noze určitě doporučuji. Nejvíce zakázek mi chodí právě jeho prostřednictvím. Navíc je možné si k profilu připojit i své webové stránky, tudíž se jejich návštěvnost zvyšuje. Vždy, když jsem potřebovala něco vyřešit, tak mi byli nápomocní. Za mě jsou to dobře investované peníze.

Mgr. Alena Rybínová
překladatelka a tlumočnice portugalštiny
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Kristina Stará

Za mě skvělá služba. Po dokončení registrace a zveřejnění prezentace hned přišlo velké množství poptávek, ze kterých se dá vždy vybrat několik velmi kvalitních klientů. Pro získání vlastní klientely tento portál doporučuji, zatím jsem nenašla lepší alternativu. Investované peníze se mi vrátily hned v prvním měsíci.

Ing. Kristina Stará
online marketérka se specializací na PPC reklamu
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Lukáš Bestajovský

Na portále Na volné noze jsem již několik let a zprvu jsem si říkal, jestli má členství vůbec nějaký smysl. Ze začátku to tak nebylo, ale zhruba po pár měsících začaly chodit poptávky a po otázce „Kde jste na mě narazili?“ většina klientů odpověděla navolnenoze.cz. Takže jsem rád, že jsem se zaregistroval právě sem. Určitě to význam má, investice se mi rychle vrátila a klienti neustále přibývají.

Lukáš Bestajovský
vizualizátor se specializací na 3D modely, 3D vizualizace, 3D virtuální prohlídky a animace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)