Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 211-219 z celkem 219 doporučení

Ondřej Babič

Jsem velmi spokojen s registrací na portále Na volné noze. Skvělá platforma pro freelancery. Doporučuji všem, kteří hledají efektivní způsob, jak prezentovat svou práci a získat nové klienty. Díky za skvělou službu!

Ondřej Babič
PPC specialista a marketingový konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Alena Janíčková

Portál Na volné noze mi napomohl k získání (prozatím :-)) dvou dlouhodobých spoluprací téměř hned na začátku registrace a díky prezentaci na této stránce také k navázání kontaktů dalších potencionálních klientů. Oceňuji také komunikaci a pomoc od zákaznické podpory, která byla k dispozici, pokud bylo třeba. Jsem zde zaregistrovaná již druhý rok a i přes prvotní náklad za registraci ho mohu opravdu doporučit jako nápomocný nástroj k získávání nových projektů a klientů.

Alena Janíčková
seniorní digitální designérka a ilustrátorka
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Mgr. David Kudrna

Portál Na volné noze mi s podnikáním pomáhá v různých oblastech. A zdaleka to není jen o zakázkách. Sám zde vyhledávám podobně smýšlející lidi a odborníky z rozmanitých oborů pro spolupráce na mých projektech. Velmi oceňuji i špičkovou klientskou podporu ze strany portálu. Jakékoliv požadavky, třeba na úpravu profilu, jsou spolehlivě a pružně vyřešeny. Baví mě také komunita kolem portálu. Newslettery a unikátní obsah, který mi předal nejeden nápad.

Mgr. David Kudrna
lektor digitálních technologií a tvůrce vzdělávacích materiálů
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Bc. Petr Slaměník

Registraci na portále navolnenoze.cz mohu doporučit úplně každému, kdo uvažuje o práci na volné noze, byť zpočátku i jako na vedlejší činnost. Registrace se může určitě hodit i lidem, kteří už nějakou dobu podnikají. Nováčkům v podnikání, kteří zvažují registraci, stejně jako kdysi já, bych poradil nejprve si sestavit portfolio práce. Pokud to charakter vaší činnosti umožňuje, tak pro začátek postačí i nekomerční projekty. Takové portfolio je, v případě úplného začátečníka, alfa a omega prvotního úspěchu. V mém případě se investice do ročního předplatného vrátila během prvního měsíce od registrace. Od roku 2021 jsem navázal řadu dlouhodobých spoluprací, které jsou pro mě zajímavé nejen finančně, ale i z pohledu odborných znalostí. Bez profilu na portále by mi určitě unikla spousta zajímavých projektů a příležitostí, které mě posunuly dopředu ve všech směrech.

Bc. Petr Slaměník
konzultant PowerBI/Azure Synapse, datový analytik pro výrobní a obchodní firmy
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Pavla Haluzová

Prezentace na portále Na volné noze je velmi dobrá investice. Hned po zveřejnění mi přišlo několik poptávek a pravidelně mi chodí další. Poplatek za registraci se tedy velmi rychle vrátil v zakázkách. Oceňuji copywritera, který profil velmi kvalitně zpracoval jen na základě zaslaného životopisu a ukázek práce. S čistým svědomím jsem Na volné noze doporučila kamarádům.

Pavla Haluzová
fotografka, externí PR manažerka a online marketérka
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)
Gabriela Ondračková

Portál Na volné noze mi určitě pomohl v mé kariéře. To co jsem dala do poplatku, se mi 100% vrátilo a ještě víc. Takže na start určitě doporučuji.

Gabriela Ondračková
grafická designérka, tvůrce log a vizuálních identit
(přijato rok a 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
MgA. Tomáš Starý

Podobně jako mnozí, i já jsem s registrací na portále Na volné noze dlouho otálel - nebyl jsem si jistý návratností prvotní investice, byť portál samotný ve mně vzbuzoval nemalou důvěryhodnost. Po necelých dvou měsících již mohu zhodnotit svůj krok se do katalogu profesionálů „volnonožců“ přidat: přišel jsem k několika novým klientům z řad firem i jednotlivců a výdělek již v tuto chvíli přesáhl cenu předplatného. Mohu jedině doporučit. Rád bych rovněž vyzdvihl perfektní, vstřícný servis a průvod registrací!

MgA. Tomáš Starý
grafický designér, webdesignér a zakázkový street art výtvarník
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Eliška Houdková

Aby se mi vrátila vstupní investice. Takhle skromný cíl jsem si před registrací na Navolnenoze.cz. dala. Splnil se mi do pár týdnů od zveřejnění prezentace. Od té doby jsem navázala několik dlouhodobých spoluprací se super klienty, se kterými jsme si sedli jak profesně, tak lidsky. Díky za rozvíjení freelancerské komunity v Čechách a platformu, který má smysl!

Mgr. Eliška Houdková
copywriterka a tvůrkyně obsahu
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Lukáš Holubík

Musím říct, že být na webu navolnenoze.cz má opravdu smysl. Za celou dobu, co jsem na webu registrován, se mi ozvaly desítky potenciálních klientů a nabídek na spolupráci. Opravdu musím doporučit.

Lukáš Holubík
specialista na PPC a online marketing
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)