Novinky ze světa podnikání na volné noze

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 1641-1650 z celkem 1865 novinek

Jak se naučit cokoliv

Jak se naučit (téměř) cokoliv a jak překonat strach z učení? Ideální téma na léto v nové epizodě podcastového vyprávění Tomáše Sobela: „Co vyhrává nejsou cíle, ale systémy, jak cílů dosahovat.“

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Další série rozhovorů

Zatímco tisíce lidí jedou z Prahy na Colours of Ostrava, my jsme včera vyrazili opačným směrem. Natočit další sérii rozhovorů s naším top hostujícím moderátorem Adamem Zbiejczukem a jeho hosty. A že to před kamerou zase bylo parádní složení — ředitelka konference WebExpo Šárka Štrossová, learning designer Braňo Frk a taky koučka a lektorka komunikačních dovedností Jeanne Trojan, což byl mimochodem náš vůbec první (a určitě ne poslední) rozhovor v angličtině. Vydávat začneme už během srpna.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Jak si otevřít vlastní destilérku

Robert Urbánek dal v padesáti výpověď v práci a začal hledat nový profesní směr. Shodou okolností v Anglii narazil na workshop Jak si otevřít vlastní destilérku. A protože měl vždy rád gin, dal kurzu šanci. Od té doby uběhly sotva dva roky a Robert dneska pálí jeden z nejlepších ginů u nás, který se navíc prodává v předních českých barech: „Všechno dělám poctivě a sám. Od výrobce přes obchoďáka až po vytírání podlahy.“ Více v tomto článku.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Rozhovor s kapitánem volnonožců

Dosud nejdelší rozhovor s Robertem Vlachem o podnikání, naší komunitě Na volné noze, jeho nové knize The Freelance Way, o řízení procesů v Procesoidu a desítkách dalších témat ve 2hodinovém megarozhovoru — za Freelo podcast se ptal Karel Dytrych.

Přejeme příjemný poslech na Spotify:

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Mikroslužby

Služby na zavolanou přinášejí revoluci v delegování práce. A nám freelancerům doslova změní život.

Číst dál

The Freelance Way

Podnikatelský bestseller Na volné noze dnes vychází v kompletně přepracovaném anglickém vydání v nakladatelství Jan Melvil. The Freelance Way přináší oproti české předloze více než 350 změn, včetně exkluzivních tipů světově uznávaných expertů.

Číst dál

14. sraz Na volné noze

Velký sraz Na volné noze v pražském Impact Hubu se maximálně vydařil! Sešlo se nás tolik, že jsme se málem už ani nevešli na společnou fotku. No, koukněte se sami…

Číst dál

Vstávej a choď

Je 8:30 a můj pracovní den právě začíná. Do oběda nachodím 10 km, pročtu pár dokumentů, zapíšu si kupu nápadů či poznámek a vyřídím dva tři delší telefonáty. Za chůze, s mobilem v ruce.

Číst dál

Předprodej knihy The Freelance Way

Anglické vydání bestselleru Na volné noze je na cestě! Přináší přes 350 změn a svými tipy do něj přispěli i světoví autoři David Allen, David H. Hansson, Adam Grant a Austin Kleon.

Číst dál

Digitální rovnováha

Získejte zpátky kontrolu nad tím, jak používáte digitální technologie.

Číst dál

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí