Novinky ze světa podnikání na volné noze

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 1791-1800 z celkem 1865 novinek

Reklama

Placená reklama představuje relativně nákladný způsob propagace nezávislého podnikání, přičemž riziko nízké účinnosti nese většinou zadavatel. Řešením je inteligentní marketing; reklamní plán a rozpočet členěný na jednotlivé kampaně.

Číst dál

Webové stránky

Úspěšná internetová prezentace, která by prodávala a reprezentovala zároveň, je dosažitelná pro většinu nezávislých profesionálů. Moderní tvorba www stránek je ale nákladná a laik kvalitu nepozná, proto nesmí podcenit přípravu.

Číst dál

Vysoké napětí

Desková hra Vysoké napětí je momentálně nejlepším herním titulem s podnikatelskou tematikou v češtině. Jednoduchá pravidla s malým podílem náhody, strhující hratelnost a velká různorodost herních situací jsou zárukou napínavé zábavy na mnoho večerů.

Číst dál

Výpověď

Odchod ze zaměstnání do podnikání na volné noze je jedním z klíčových profesních okamžiků. Odejít s grácií je vždy lepší než uspěchané ukončení pracovního poměru výpovědí podle jednotného vzoru.

Číst dál

O podnikavé koze

Štědrovečerní Gatova pohádka s ilustracemi Adély Moravcové jako vánoční dáreček pro malé, menší a nejmenší děti.

Číst dál

Výroční zpráva 2008

V uplynulém roce dostal portál Na volné noze zcela novou podobu a webové rozhraní pro registrované uživatele. Komunita nezávislých profesionálů se opět rozrostla a v příštím roce bychom chtěli více prozkoumat možnosti mezinárodní spolupráce.

Číst dál

Finanční krize

Podnikatelský sektor čekají nemalé problémy v důsledku současné finanční krize. Hospodářská recese ovlivní podnikání všech, nicméně mnohem snesitelnější bude pro ty, kteří se zpomalující ekonomice přizpůsobí.

Číst dál

Publikační web

Vydávání kvalitních odborných textů na vlastním webu je náročným, ale krásným způsobem, jak budovat své dobré jméno, pomáhat ostatním a dlouhodobě profesně růst.

Číst dál

Chyby v práci a podnikání

Omyly nutně patří ke každé dlouhodobé činnosti. Jejich uvědomění a přijetí je často tím správným klíčem k dalšímu vývoji.

Číst dál

Plánování a příprava

Průběžná příprava vnáší do podnikání potřebný řád. Nezávislí profesionálové by si proto měli na tuto nezbytnou agendu vyhradit 10 až 20% svého pracovního času.

Číst dál

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí