Audio — Podnikání v době koronaviru

14. srpna 2020

SKVĚLÉ! Audiolibrix připravil a vydal také náš druhý dubnový článek „Nemít prachy? — 42 známých freelancerů o svém podnikání v době koronaviru“ jako 2hodinovou audioknihu. Stáhnout si ji teď můžete zdarma, stačí se pouze registrovat.

Obrovské díky Audiolibrixu i všem spoluautorům za sdílení jejich myšlenek a rad: Trang DoThu, Jan Vlachynský, Klára Smolíková, Bronislav Sobotka, Margareta Křížová, Otto Bohuš, Hana Konečná, Honza Křivonožka, Monster Anče, Daniel Gladiš, Barbora Vágnerová, Daniel Fiala, Kateřina Fragnerová, Jindřich Fáborský, Eliška Vyhnánková, Dan Tržil, Lucie Čambálová, Adam Marčan, Judita Matyášová, David Girten, Lucie Václavková, Petr Pouchlý, Ivana Minářová, Michal Souček, Jana Poncarová, Pavel Ovesný, Jana Pelánová, Martin Světlík, Olga Pohl, Martin Matějka, Eva Nešverová, Roman Věžník, Markéta Ubíková, Karel Dytrych, Ivana Hrubá, René Nekuda, Ilona Černochová, Petr Handlíř, Veronika Kristková, Michal Hanych, Nina Hanáková — jste skvělí. Robert Vlach

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter)

Podobné novinky

Profesní cesta architektky Evy Jiřičné

V rámci pořadu Osudy vyšla na webu Českého rozhlasu před časem velmi pěkná 5dílná podcastová série se světově uznávanou architektkou Evou Jiřičnou. V jednotlivých epizodách postupně popisuje svůj životní příběh — vzpomíná na dětství, na dobu, kdy se profesně postavila na vlastní nohy, i první zakázky, které formovaly její profesní cestu.

„Co na architektuře miluji dodneška snad nejvíc, je spolupráce s těmi, co tu architekturu staví.“

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter) Trvalý odkaz

19. výročí Na volné noze

Dnes slaví Na volné noze přesně 19 let 🎂

Chcete nám něco pěkného vzkázat? Pište do komentářů na Facebook, LinkedIn, Instagram nebo Twitter.

Chcete podpořit své podnikání i naši činnost? Přidejte se a staňte se součástí největší komunity nezávislých profesionálů v Česku — od roku 2005

Chcete lépe rozumět trhu práce na volné noze? Zapojte se do našeho průzkumu.

Díky ❣

Freelancers: Next Generation

Robert Vlach byl hostem uznávaného britského podcastu Freelancers: Next Gen, který moderuje Matt Dowling z Freelancer Clubu. Výsledkem je výborné interview se širokým tematickým záběrem, od podnikatelské osvěty a legislativy (Mattovo téma) po přetváření zvýšené poptávky v lepší podmínky zakázek, prevenci stagnace v cenotvorbě na volné noze a další. Poslouchat můžete na Spotify:

Miloš Čermák na Wired

Publicista a překladatel Darek Šmíd připravil pro český Wired hodně povedený profilový článek Miloše Čermáka — takové okno do života jednoho nezávislého profesionála. Stručnou formou přibližuje denní rituály, pohled na AI nebo nástroje, které Miloš při každodenní práci využívá.

Sdílejte a diskutujte: LinkedIn Facebook X (Twitter) Trvalý odkaz

Nemít prachy? — 42 známých freelancerů o svém podnikání v době koronaviru

Další uznávaní nezávislí profesionálové nám poslali své komentáře k aktuální situaci v jejich podnikání a své tipy k cenotvorbě a řízení zakázek či změn v době koronaviru.

Číst dál

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí