Technologie a aplikace používané freelancery

Vybíráme pro vás to nejzajímavější ze stovek českých i zahraničních zdrojů a vydáváme také spoustu vlastního obsahu. Připravují Dan Šácha a Robert Vlach. Dobré tipy vítány.

Odběr newsletteru

Odebírejte nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze. Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

i

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

Zobrazuji č. 171-180 z 172 novinek v kategorii

David Grudl v otevřeném rozhovoru

„Když se pro něco nadchnu, vím, že to dám do konce.“ Programátora Davida Grudla určitě znáte ze sítí a jeho výborných přednášek nebo díky vývoji open source projektu Nette Framework. V hodně obsáhlém a osobním audio rozhovoru s Karlem Dytrychem teď ale povídal taky o tom, co ho k programování vlastně přivedlo, jak se zvládá soustředit na kódy, kteří lidé ho ovlivnili a proč zásadně nedělá fotky bez lidí.

Přejeme příjemný poslech na Spotify:

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Zencastr — nástroj pro podcasty

Zencastr je povedený nástroj pro natáčení podcastů, zvlášť pokud chcete dělat např. rozhovory s hosty na dálku — nabízí totiž jednoduchou možnost nahrávání ve více lidech v dobré zvukové kvalitě a bez nutnosti instalace. Stačí jen poslat odkaz.

Výhodou je, že aplikace u každého z hostů natáčí vlastní zvukovou stopu, díky čemuž odpadá řada nepřesností v záznamu. Všechny nahrávky se pak ukládají přímo do cloudu, kde můžete rovnou napojit vlastní Google nebo Dropbox účet. V bezplatné verzi zvládne 8 hodin nahrávání měsíčně a maximálně dva hosty, v placené pak mj. nabízí i automatickou postprodukci.

Sdílejte a diskutujte: Facebook Twitter LinkedIn Trvalý odkaz

Newsletter

Nejdůležitější novinky ze světa podnikání na volné noze.
Každý měsíc zdarma ve vašem emailu:

Ochrana soukromí: Váš email bude zachován v tajnosti a nebude nikdy nikomu poskytnut. Odběr můžete kdykoli ukončit pomocí odkazu na konci každé zprávy.

200+ top zdrojů, které sledujeme za vás
Pro freelancery i ostatní podnikatele
Široký záběr ve správném kontextu
Exkluzivní obsah a úvod v každém vydání
Od roku 2009 nepřetržitě každý měsíc
Žádný spam a 100% soukromí