Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Alena Ptáčková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Alena Ptáčková — koučka a facilitátorka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Alena Ptáčková:
Alenka mne koučovala několikrát a vždy to pro mne bylo milé a inspirativní setkání. Svým nekonečně trpělivým, naprosto neutrálním přístupem a výborně kladenými otázkami mě dokázala přinutit se zamýšlet nad mým tématem ze všech možných i nemožných stran, a tak se mnou objevit nové a inspirativní cesty. Co se mi na Alence nejvíc líbí, je pochopení a neutralita - žádné mé téma, myšlenky či nápady nehodnotí, ba je respektuje a ani náznakem nenaznačuje nějaký údiv či dokonce nesouhlas. Trpělivě mě provázela mými složitými myšlenkovými pochody - a to se cení.

Eva K.

Měla jsem možnost absolvovat několik koučovacích sezení s Alenou. Vždy se jednalo o velmi efektivně a příjemně strávený čas. Alena je velmi empatická, a díky jejímu doprovázení jsem se posunula opět o krok dál.

Petra L.

S Alenou jsme se potkali v koučovacím výcviku a absolvovali jsme spolu několik vzájemných koučování. Alena je velmi vstřícný a empatický člověk. Během koučování jsem si vždy uvědomil spoustu nových věcí, za což jí moc děkuji.

Jan K.

Pro mě to byly dvě podnětné schůzky a fakt jsi mě postrčila o kus dopředu a za to Ti ještě jednou děkuji.

Eva Š.

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS