Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Barbora Zemková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Barbora Zemková — copywriterka

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Barbora Zemková:
David Krupička
S prací Barbory Zemkové jsem velmi spokojený. Články dodává vždy v termínu, jsou čtivé a zajímavé. Spolupracujeme již delší dobu a věřím že ještě dlouho spolupracovat budeme.

David Krupička

vývojář podnikových informačních systémů
Spolupráce s Bárou byla výborná. Je spolehlivá a samostatná, umí navrhnout témata, která se hodí ke značce. Napsala hodně článků na náš web loando.cz – všechny jsou čtivé a originální. Doporučuji její služby.

Anna Pawlikowska

Project Manager v Loando.cz
S prací jsem byl nadmíru spokojený, texty byly kreativní a uživatelský přijatelné, přičemž splňovaly technické potřeby SEO, což je kombinace, kterou nedokáže každý dobře sladit. Komunikace byla rychlá a efektivní, takže za mě 5*.

Gabriel Šimčo

CEO v G&T Group s.r.o.
S Bárou se nám spolupracuje velmi dobře. Zhotovuje pro nás články pro klienty, které umisťujeme na weby v rámci zlepšení SEO. K psaní se staví čelem a nebojí se žádného z témat, které jí zadáme, i přesto, že často jde o složitější texty plné odborných výrazů. Články od ní jsou čtivé, napsané podle zadání a hlavně odevzdané včas, což si velmi ceníme.

Zuzana Ptáčková

Marketing asistent ve Smartim
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS