Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Hana Rolincová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Hana Rolincová — marketingová manažerka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Hana Rolincová:
Potvrzuji, že od 16. 5. 2011 marketingová manažerka Hana Rolincová a firma Rolincova marketing, s.r.o. pracují pro přední mezinárodní agenturu ve výzkumu Ipsos Tambor, s.r.o. Potvrzuji, že díky této spolupráci bylo dosaženo následujících výsledků: 1. Firma Rolincova marketing, s.r.o. spolupracovala na několika projektech v rámci celého území ČR. Dnes můžeme deklarovat již přes 55 úspěšně realizovaných a dokončených projektů! 2. Jeden ze stěžejních projektů je pro firmu Kaufland Česká republika, v.o.s., spolupráce byla rozvíjena již od pilotního projektu. V současnosti tak bylo realizováno již 35 úspěšně dokončených projektů. Hana Rolincová vypracovala celkový systém terénního průzkumu od náboru tazatelů, přes školení koordinátorů, po zpětnou kontrolu správnosti dat. Systém sběru dat je plně pod kontrolou naší firmy, a proto může být průzkum prováděn po celé České republice systematicky. Takto navržený systém je také velmi efektivní: je dosahováno vysoké kvalitativní úrovně sběru dat při nižších nákladech. Úspěšnou spolupráci plánujeme rozšířit i na území Slovenské republiky. 3. Na spolupráci s firmou Rolincova marketing, s.r.o. si vážím i opravdového zápalu pro věc, který přesahuje rámec povinností vyplývajících ze smlouvy. Potvrzuji, že spolupráce s firmou Rolincova marketing, s.r.o. je pro Ipsos Tambor, s.r.o. velmi přínosná. Odměna za její poradenské a marketingové služby se naší firmě několikanásobně vrátila. Firma Rolincova marketing, s.r.o. dokázala nejen zvýšit zisky společnosti Ipsos Tambor, s.r.o., ale zároveň přiblížit realitě některé smělé záměry naší společnosti.

Jan Polák

account director
jan.polak@ipsos.com
Spolupráci s Ing. Hanou Rolincovou mohu doporučit všem, kteří zvažují svěřit marketingovou strategii a reklamu externí firmě. Naše poradenská kancelář spolupracuje s Hanou Rolincovou již více než rok a ohlasy klientů, zejména však jejich ekonomické výsledky, jsou více než dobré. Např. společnosti Marvel se podařilo po dobu spolupráce s Hanou Rolincovou zvýšit obrat o více než 30 %! Výsledky můžete posoudit sami při shlédnutí reklamní kampaně Marvel na TV Barrandov, v tisku a dalších akcích po celé ČR. Dalším společným klientem je značka Doktor Klain (franchisová síť optik), která zahajuje expanzi v České republice. Spolupráci s Hanou Rolincovou plánujeme dále rozšiřovat. Po dobrých zkušenostech ji doporučujeme i dalším klientům naší poradenské kanceláře. Mezi důvody, proč se obrátit na ni, uvádím následující: velké nadšení pro projekty, časová flexibilita a ochota udělat pro klienta nemožné, výborná vyjednávací schopnost s médii, snaha o maximální efektivitu a minimalizaci nákladů, vytrvalost, dobré kontakty na média v celé ČR, dodržování termínů, rychlá reakce při řešení nenadálých situací aj. Pokud nechcete utrácet za vlastní zaměstnance nebo renomovanou reklamní, či marketingovou společnost, spolupráce s Hanou Rolincovou se vám vyplatí!

RNDr. Jiří Lošťák

poradce pro budování obchodních sítí a franchising v podnikání
606 392 348
Spolupráce s paní Rolincovou je na profesionální úrovni. Pomohla nám vytvořit kompletní marketingovou strukturu společnosti, a tím také více zviditelnila naši společnost v oboru. Dokázala nám vyjít vstříc všem našim požadavkům, ochotně a rychle reagovala na veškeré poznámky a připomínky. Se službami paní Rolincové jsme velice spokojení a určitě s ní budeme spolupracovat i nadále.

Ing. Jurčová Petra

obchodní manažerka společnosti Mont Color
www.montcolor.cz ~ obchod@montcolor.cz
Paní Ing. Hanu Rolincovou mohu jen doporučit. Klientovi vychází maximálně vstříc. Její kritika je věcná a přesná. Doporučení z oblasti marketingu jsou ihned realizovány a nesou žádoucí úspěch. Naší firmě stále chyběla reklama, kterou jsme společně s paní Rolincovou dotáhli do zdárného konce. Noví zákazníci přichází právě díky tomuto kroku. Investice se rozhodně vyplatila a nešla do závratných částek, což pro nás bylo velmi důležité. Naše spolupráce není krátkodobá. Rozjíždíme další projekty a určitě budou velice úspěšné, tak jako ty předchozí. Můžeme jenom poděkovat za vše, co pro nás udělala. Pokud uvažujete nad zviditelněním své firmy a zlepšením své finanční stránky díky novým zákazníkům, tak paní Rolincová je ten nejlepší tah.

Marcela Hubáčková

jednatelka ISIS Caffé
isiscaffe@email.cz ~ 739 045 585
Hana Rolincová se stará o celkový marketing, vizualizaci a strategii firmy v rámci PR a marketingové propagace mobilních domů Marvel. Její odborná doporučení včetně rad a připomínek nás směrují k správným rozhodnutím. Během roční spolupráce jsme zaznamenali řadu kladných ohlasů od klientů, ale i nárůsty prodejů Marvel mobilních domů. V další spolupráci s paní Rolincovou chceme pokračovat a vřele doporučujeme její služby všem, kteří je chtějí vyzkoušet. Rádi bychom jí touto cestou poděkovali.

Zdeněk Spáčil

jednatel firmy Marvel-International spol. s r.o.
www.marvel-mobilnidomy.cz ~ spacil@marvel-mobilnidomy.cz ~ 608 828 508
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS