Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Jiří Štěpán > Ukázky práce > Deska pro připojení vakuové měrky k PLC

Deska pro připojení vakuové měrky k PLC

Deska slouží pro snadné připojení vakuových snímačů k řídícím systémům. Obsahuje možnost osazení Arduino Nano pro realizaci jednoduchých automatizovaných procesů. Lze mezi sebou propojit až 3 desky které mezi sebou komunikují.

Odkaz: http://www.vakuotechnika.cz/navrh-desek-plosnych-spoju.html
Zobrazuji položku č. 12 z celkem 12 položek v této galerii:

Deska pro připojení vakuové měrky k PLC
« Předcházející Elektrodokumentace v ruštině  (zobrazit v plné velikosti)Elektrodokumentace v ruštině  (zobrazit v plné velikosti)Návrh desek plošných spojů v programu DipTrace  (zobrazit v plné velikosti)Modul pro sběr dat a odesílání na internet  (zobrazit v plné velikosti)Deska pro připojení vakuové měrky k PLC  (náhled aktuálně zobrazené položky) Začátek »
Všechny náhledy galerie
Jiří Štěpán

Jiří Štěpán

konstruktér a programátor řídících systémů — Konstrukční elektro práce, programování řídících systémů, vizualizace technologických procesů zaměřených na oblast automatizace a vakuové techniky. Prototypová výroba elektronických přístrojů. Bohaté zkušenosti a 20 let praxe v oboru.
Status: k vašim službám
Mobil: 603 903 521 ~ Email: jse@vakuotechnika.cz ~ Web: www.vakuotechnika.cz
Místo: Dobruška (Královéhradecký kraj) ~ Působnost: Celá ČR a Slovensko

2005 – 2018 © Robert Vlach a Jiří Štěpán Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS