Doporučení z první ruky

Mgr. Jolana Škrobánková — copywriterka a obsahová marketérka


Zobrazuji všech 7 doporučení

Jolana je flexibilní, samostatná a spolehlivá. Do redakce pravidelně přispívá novými nápady. Každé téma dokáže vytěžit na maximum a elegantní zkratkou ho přiblížit čtenáři.

Bc. Lenka Zahradní­ková
šéfredaktorka www.homeincube.cz

Se slečnou Škrobánkovou spolupracujeme již druhým rokem. Za tuto dobu nám pomohla s kompletním přetextováním e-shopu a efektivním nastavením obsahové strategie. Spolupráce s ní je bezproblémová a ve všech ohledech je na ni spolehnutí. Je to profesionálka ve svém oboru.

Bc. Jakub Kocián
jednatel společnosti Kocjak invest s.r.o.

S Jolaninou prací jsme byli vždy velmi spokojení, fakta o produktech si sama dohledala a sepsala kvalitní texty na náš web. Velkou předností byla také rychlost a dobrá domluva.

Ondřej Šodek
spoluzakladatel značky HOT CHIP
www.hot-chip.cz

Spolupráce s Jolanou Škrobánkovou byla moc fajn. Je to velice kreativní copywriterka, která dokáže z každého tématu vykřesat čtivý a zajímavý článek a třeba přidat i něco navíc. Domluva byla naprosto bezproblémová. Dodržování termínů a všech bodů zadání bylo vždy samozřejmostí. Spolupráci vřele doporučuji.

Daniela Pichlová
Senior Social Media Specialist, Westlogic s.r.o.

S Jolanou spolupracujeme dlouhodobě a s její prací jsme opravdu spokojení. Je iniciativní, otevřená novým nápadům a schopná flexibilně řešit problémy. Její texty jsou vždy čtivé, srozumitelné a jdou rovnou k jádru věci. Cením si její přístupnosti k diskuzi a vysokou úroveň profesionality.

Tomáš Jorpalidis
zakladatel značky CBD KING
www.cbdking.cz

S Jolanou spolupracujeme již delší dobu. Od začátku k práci přistupuje jako velká profesionálka, vždy se snaží pochopit dané téma do hloubky a připraví poutavé texty. Jakékoliv připomínky bere konstruktivně. S výslednými texty a spoluprací jsme nadmíru spokojení, a to jak z profesní, tak z lidské stránky.

Bc. Martin Eis
CEO ve společnosti Flow House s.r.o. a Nejlevnější polepy s.r.o.

Spolupráce s Jolanou je pro nás velmi přínosná. Pravidelně nám její krásné originální články plní obsahovou část našeho eshopu a spolupodílí se také na textech blogu. Je velmi milá, ochotná, flexibilní, kreativní, profesionální a spolehlivá. Za nás tedy 5* copywriter.

Lucie Šrajbová
Sales and Account Manager
www.stonebridge.cz