Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 1120 z celkem 114 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš je inteligentní, empatický a zkušený odborník. Přesně takový, jakého jsme hledali. Když jsme se rozhodovali pro redesign nového firemního webu, věděli jsme, že chceme začít s někým, kdo nám pomůže položit dobré základy. Zároveň jsme ale chtěli začít i budovat jakousi základnu SEO know-how v rámci naší firmy, a tak jsme se po výborné zkušenosti s Lukášovým kolegou Martinem Matějkou rozhodli pro celé školení analýzy klíčových slov. Lukáš nejen že podal školení poutavě a k věci, ale zbylo i dost prostoru k debatě nad konkrétními otázkami našeho projektu. Nadto také cítím, že i v nadcházejících dnech, kdy se budeme analýzou sami zabývat, nám zůstane kvalifikovanou a nápomocnou oporou, díky které nejen, že projekt dotáhneme do zdárného konce, ale ještě nám je umožněno nahlédnout pod SEO „pokličku", a tak „založit pod hrnce vlastní" :) Lukáše můžu jedině doporučit.

Jan Tlusťák

www.hoteltime.cz
jan.tlustak@hoteltime.cz ~ 605 283 560
Rád bych touto cestou doporučil služby, které Lukáš Pítra nabízí. Ve firmě jeho některých služeb využíváme a jsme velmi spokojeni. Věřím, že naše spolupráce bude dlouhodobá a oboustranně výhodná. Dle mého je důležité se obklopovat schopnými lidmi. Děkuji, Lukáši!

Martin Šlauer

jednatel firmy Web Consulting
777 090 905
S Lukášem jsem spolupracovala jako grafička na několika projektech a mohu ho vřele doporučit nejen pro jeho odborné znalosti a pracovní nasazení. Velice oceňuji jeho smysl pro detail, rychlou orientaci, perfektní analytické myšlení i komplexní přístup, kterým vždy přispěl k řešení problému. Lukáš není standardní suchopárný marketingový specialista schovaný za čísly a poučkami, je to kreativní mladý muž se spoustou nápadů, se kterým sdílíme stejné názory na sebevzdělávání i přístup ke klientům. Vážím si ho jak po profesní stránce, tak po stránce osobní.

Šárka Adamová

www.sadiie.com
S Lukášem spolupracujeme na ubytovacím portále Toulejse.cz, u kterého se kromě jeho koncepce podílí v počáteční fázi i na nastavení celkové konkurenční strategie webu. Spolupráce je bezproblémová, připomínky a doporučení jsou opodstatněné a vše je včas připraveno. Klientovi se věnuje s maximálním úsilím a je vidět, že má s navrhováním a poradenstvím při tvorbě internetových projektů zkušenosti. Jeho služby tedy můžeme vřele doporučit.

Martin Marták

www.toulejse.cz
Lukáše jsme oslovili jako specialistu na oblast podnikání na internetu. Potřebovali jsme vysvětlit začínajícím podnikatelům, jaké jsou aktuální možnosti v této oblasti, např. možnosti zřízení a provozování e-shopu. Lukáš zpracoval velmi čtivý a srozumitelný text, plný doporučení a návodů, jak postupovat, čeho se vyvarovat a na co nezapomenout. Lukáš spolupracuje opravdu profesionálně, rychle se naladil na naše potřeby, drží termíny a jeho výsledek práce byl perfektní po věcné i formální stránce.

Martina Manová

centrum pro začínající podnikatele
www.ipodnikatel.cz
Na spolupráci s Lukášem Pítrou oceňuji především jeho nadhled v oblasti internetového marketingu a jeho přehled o aktuálních trendech vyhledávání informací na internetu. Je schopen přínosy využití těchto trendu srozumitelně přetlumočit do laikovi srozumitelné řeči. Samozřejmostí je v jeho případě dodržování dohodnutých termínů a vstřícnost při řešení mých požadavků.

Jan Čepelka

kouč pro osobní růst
www.osobnikouc.cz ~ 602 132 063
Lukáš pro nás vypracoval analýzu stávajícího stavu webu a sestavil doporučení pro jeho další rozvoj. Ač jsme původně hledali konzultanta pro SEO, dostali jsme komplexní pohled na náš web nejen pro SEO, ale i pro další oblasti internetového marketingu. Pokud jeho znalosti či dovednosti někam nedosáhly, navrhl kompetentního odborníka ze svých kontaktů. Jeho podněty pro nás byly velmi přínosné. Je vidět, že Lukáš své práci nejen rozumí, ale hlavně, že ho baví. Dokáže pohotově reagovat na klientovy všetečné dotazy a nedělá mu problém udělat něco navíc. Lukáše mohu všem doporučit a těším se na další spolupráci.

Lukáš Jokl

www.ceskamincovna.cz ~ lukas.jokl@mint.cz
S Lukášem spolupracuji již delší dobu. Je to špičkový odborník na SEO, rozvoj internetového podnikání a vytěžování cílových skupin s cílevědomým tahem na branku a ohromným rozhledem. Lukáš vždy pracuje na základě exaktních statistických čísel, která dokáže správným způsobem interpretovat a využít ku prospěchu svěřeného projektu. S nasazením hledá způsoby jak udat projektu směr nejen krátkodobě, ale především z dlouhodobého pohledu. Za sebe mohu Lukáše vřele doporučit všem, kteří chtějí své online podnikání neustále rozvíjet a posouvat jeho možnosti dále. Jeho vizionářské myšlení, píle a analytická pečlivost s nadhledem vždy předčila má očekávání. Málokdo umí pracovat tak jako on.

Jakub Hladký

specialista na elektronické obchodování a e-shopy
www.hladky.net
Pana Pítru jsme jako Pokerman.cz oslovili se žádostí o spolupráci v oblasti vylepšení SEO našeho webu. V prvním stádiu pan Pítra nejprve vyhodnotil potřeby našeho projektu a jeho nedostatky a nabídl nám řešení problému ve finanční rovině, která nám ušetřila spoustu prostředků, které bychom u jiných SEO konzultantů pravidelně měsíčně utráceli zcela zbytečně. Po uzavření dohody pan Pítra vypracoval detailní analýzu webu, odhalil jeho slabá místa a zaslal nám podrobná doporučení na provedení změn. Následovalo školení našeho týmu, který má celý projekt na starosti. Ani zde nemáme jedinou výtku, vše proběhlo na profesionální úrovni. Zároveň jsme dostali doporučení na další vylepšení uživatelské přívětivosti webu. Pana Pítru mohu 100% doporučit!

Jaroslav Vajgl

největší česko-slovenský pokerový web
Pokerman.cz
Lukáše jsem potkala coby svého žáka v autoškole. Při hodinách jízd mi s takovým nadšením odkrýval taje svého oboru, že jakmile složil závěrečné zkoušky a získal řidičák (pro informaci napoprvé), pustili jsme se do práce. Profík v první řadě, vždy naprosto napojen na klienta, vše co je nutné změnit mi vysvětloval tak, že jsem byla okamžitě v obraze. Navíc v momentě, kdy jsem přestala spolupracovat a „usnula na vavřínech“, hned to zaznamenal a jemně mě přinutil celou akci dotáhnout. Naše původní stránky prolezl křížem krážem a vše, co mělo sebemenší náznak nefunkčnosti, přepracoval. Stanovili jsme si jako jeden z několika cílů návštěvnost a vůbec viditelnost webu. Před koncem roku jsme nevěděli kam dřív skočit a co nás ještě víc překvapilo, žáci nepřestali chodit ani v lednu, kdy za posledních 7 let nepřišel nikdo. Tedy Lukáši, vidím to dobře! Ostatně koukněte sami na www.heleautoskola.cz. Nyní pracujeme dále vždy se srozumitelným plánem na čtvrtletí a jsem si jista, že když budu ještě trošku víc spolupracovat, bude to mít Lukáš jednodušší a budeme ještě více úspěšnější. Lukáš mě neustále překvapuje novými nápady, které se mi líbí, takže děkuji! Děkuji zejména za trpělivost a ochotu dostat moje představy do zákonů „SEO“.

Helena Marie Harvotová

ředitelka HeleAutoškola
www.heleautoskola.cz ~ heleautoskola@gmail.com ~ 774 424 427
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS