Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 3140 z celkem 114 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Na Lukáše jsem se obrátil na základě doporučení. Na počátku naší spolupráce připravil srozumitelnou analýzu mého projektu. Už při prvních jednáních mě překvapil svojí schopností se rychle zorientovat v problematice a sestavit jasný a konkrétní plán jednotlivých realizačních kroků. Při práci s Lukášem je evidentní, že má znalosti, analytické schopnosti, praktické zkušenosti s on-line marketingem, dokáže vymyslet postup vedoucí k cíli a má energii jej realizovat. Během krátké doby docílil zvýšení návštěvnosti webu na víc než trojnásobek! S Lukášem se velmi pěkně spolupracuje, jeho služby mohu s jistotou doporučit.

Ivo Škrobák

www.isfnews.cz ~ info@isfnews.cz ~ 602 210 208
S Lukášem je radost spolupracovat. Kromě toho, že je stále usměvavý a pozitivně naladěn, tak je rovněž profesionál každým coulem. Dokáže věci trpělivě a srozumitelně vysvětlit a jeho znalosti webových technologií, online marketingu a SEO jsou zárukou úspěchu. Líbí se mi, že se snaží přijít s novými nápady, jak nás lépe zviditelnit a odlišit. Lukáš nám pomáhal s úpravami a propagací webu sportovní fyzioterapie www.joshfrana.cz a určitě se na něj obrátím s naším dalším projektem.

Tomáš Svoboda

nezávislý vývojář
www.joshfrana.cz
Lukáše jsme oslovili s požadavkem zajistit tvorbu webu pro začínající firmu. Krom analýzy klíčových slov a návrhu struktury Lukáš dohlížel na tvorbu grafického designu a textu. Na Lukášovi si vážím především odborných znalostí, pragmatického přístupu a schopnosti pružně reagovat na klientovy požadavky. Lukášovy služby můžeme vřele doporučit.

Marek Janča

www.prazska-drevarska.cz ~ marekjanca@prazska-drevarska.cz
S Lukášovou prací jsme velmi spokojeni a je pro nás velikým přínosem, proto bychom rádi touto cestou doporučili jeho služby. Je to odborník ve svém oboru, který má široký rozhled a schopnost vcítit se do potřeb klienta. Lukáš má také nadání složité věci vysvětlit jednoduše, což je při spolupráci s ním neocenitelné. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

David Buršík

www.zopomobile.cz ~ david.beershack@gmail.com ~ 733 612 974
S panem Pítrou jsem se setkala při školení na téma e-commerce marketing a webová analytika. Oceňuji zejména jeho nadhled – znalost nejenom problematiky, ale také chyb uživatelů (výborné příklady, jak věci nedělat a čemu se vyvarovat), maximální připravenost a umění přizpůsobit se úrovni posluchačů. Nelze než doporučit.

Helena Mádlíková

Marketing Coordinator ve společnosti Green-Swan Pharmaceuticals CR, a.s.
Kdyby měl den 25 hodin, stále by bylo o čem diskutovat nebo se dozvídat něco nového. Velmi se mi líbily osobní zkušenosti a přístup – co především nedělat, většinou se prezentuje přesný opak. Děkuji za školení a vřele doporučuji.

Michal Cienciala

Junior Marketing Manager
www.gs.cz
Školení, které nám Lukáš poskytl, mělo největší přidanou hodnotu z online školení, která jsem doposud absolvoval. Bylo to hutné, ale informačně velmi přínosné. Ocenil jsem zejména praktické příklady, na kterých teorii demonstroval. Rozhodně doporučuji a jsem přesvědčen, že své znalosti s úspěchem využívá ve prospěch svých klientů.

Daniel Klotz

Pana Pítru všem vřele doporučuji – profesionálům i laikům. Jeho přednášky jsou vedené v profesionálním a zároveň přátelském duchu. Jsou jasné, přehledné a dávají smysl i úplným začátečníkům. Podstatné informace jsou řečeny zcela jasně a bez obalu. Chcete-li získat skvělé profesionální informace bez zbytečné omáčky a skrupulí, určitě pana Pítru vyhledejte.

Jitka Žabová

Děkuji Lukášovi za trénink o on-line médiích, který připravil s ohledem na naše potřeby dle předem zaslaného dotazníku, aby školil to, co skutečně potřebujeme znát my a nikoli to, co chce sdělit on nám. Trénink měl jasnou strukturu, byl interaktivní, nabitý novými informacemi, vzorovými příklady a ukázkami „best“ i „worst practises“. A nesmím zapomenout ani na osobnost Lukáše, který není do sebe uzavřeným „expertem“, ale velice komunikativním a otevřeným školitelem připraveným odpovídat na všetečné otázky z pléna. Pokud máte zájem dozvědět se, jak dělat on-line marketing, Lukáš je osobou, která vám určitě pomůže.

Pavel Vyčichlo

Marketing Manager Green Swan Pharmaceuticals
Školení na téma e-commerce marketing a webová analytika pro mě bylo velmi přínosné. Pan Pítra je opravdu odborník na svém místě s bohatými zkušenostmi. Děkuji za školení a vřele doporučuji.

Pavla Hrabalová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS