Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů


Zobrazuji č. 21-30 z celkem 128 doporučení

Pana Pítru jsme jako Pokerman.cz oslovili se žádostí o spolupráci v oblasti vylepšení SEO našeho webu. V prvním stádiu pan Pítra nejprve vyhodnotil potřeby našeho projektu a jeho nedostatky a nabídl nám řešení problému ve finanční rovině, která nám ušetřila spoustu prostředků, které bychom u jiných SEO konzultantů pravidelně měsíčně utráceli zcela zbytečně. Po uzavření dohody pan Pítra vypracoval detailní analýzu webu, odhalil jeho slabá místa a zaslal nám podrobná doporučení na provedení změn. Následovalo školení našeho týmu, který má celý projekt na starosti. Ani zde nemáme jedinou výtku, vše proběhlo na profesionální úrovni. Zároveň jsme dostali doporučení na další vylepšení uživatelské přívětivosti webu. Pana Pítru mohu 100% doporučit!

Jaroslav Vajgl
největší česko-slovenský pokerový web
Pokerman.cz

Lukáše jsem potkala coby svého žáka v autoškole. Při hodinách jízd mi s takovým nadšením odkrýval taje svého oboru, že jakmile složil závěrečné zkoušky a získal řidičák (pro informaci napoprvé), pustili jsme se do práce. Profík v první řadě, vždy naprosto napojen na klienta, vše co je nutné změnit mi vysvětloval tak, že jsem byla okamžitě v obraze. Navíc v momentě, kdy jsem přestala spolupracovat a „usnula na vavřínech“, hned to zaznamenal a jemně mě přinutil celou akci dotáhnout. Naše původní stránky prolezl křížem krážem a vše, co mělo sebemenší náznak nefunkčnosti, přepracoval. Stanovili jsme si jako jeden z několika cílů návštěvnost a vůbec viditelnost webu. Před koncem roku jsme nevěděli kam dřív skočit a co nás ještě víc překvapilo, žáci nepřestali chodit ani v lednu, kdy za posledních 7 let nepřišel nikdo. Tedy Lukáši, vidím to dobře! Ostatně koukněte sami na www.heleautoskola.cz. Nyní pracujeme dále vždy se srozumitelným plánem na čtvrtletí a jsem si jista, že když budu ještě trošku víc spolupracovat, bude to mít Lukáš jednodušší a budeme ještě více úspěšnější. Lukáš mě neustále překvapuje novými nápady, které se mi líbí, takže děkuji! Děkuji zejména za trpělivost a ochotu dostat moje představy do zákonů „SEO“.

Helena Marie Harvotová
ředitelka HeleAutoškola
www.heleautoskola.cz heleautoskola@gmail.com 774 424 427

Lukáš je profesionál, který nám nejprve udělal analýzu, ve které zhodnotil slabé stránky našeho e-shopu a navrhl jejich úpravu. Taktéž nám doporučil změnu designu a doporučil designéra, který nám vytvořil nádherný design. Momentálně máme před sebou spousty práce, ale věřím, že Lukáš posune e-shop výrazně nahoru. Je radost s ním spolupracovat a můžu ho doporučit.

Martin Stoklasa
www.zdravi-sport.cz info@zdravi-sport.cz 721 222 322

Lukáše mi doporučil můj známý, úspěšný podnikatel, a nebyl jsem zklamán. V krátkém čase dodal podrobný plán s mnoha návrhy jak vylepšit rank mých webových stránek, a současně mi pomáhá s jeho začleněním. Za ty peníze to opravdu stojí!

Ryan Viguerie
www.teacher-creature.cz 606 473 607

Spolupracovat s Lukášem je radost. Je spolehlivý, nemusím mu nic připomínat, naopak on mě taktně upozorňuje, když něco zdržuji. A je inspirativní! Moje doporučení zní: Kupte si ho, než se stane podpultovým zbožím.

Tomáš Potěšil
ředitel společnosti B2B Group, s. r. o.
www.b2bgroup.cz

Pana Pítru jsme oslovili pro zvýšení návštěvnosti našeho webu www.bohemia-balon.cz a pro vyšší umístění vy vyhledávačích. Lukáš byl velice profesionální a při první „orientační“ schůzce měl do detailu zmapované jak naše stránky, tak i stránky naší největší konkurence. Vše srozumitelně vysvětlil a ukázal na příkladech. I přes to, že naše práce je teprve na začátku, je už teď jasné, jak nám budoucí změny pomohou. Děkujeme ještě jednou a přejeme spoustu zajímavé práce a spokojených klientů – minimálně tak jako jsme my.

Lukáš Brada
www.bohemia-balon.cz 606 657 795

S Lukášem jsem se seznámil prostřednictvím jeho kolegy Martina Matějky. S ohledem na již probíhající spolupráci a nárůst návštěvnosti našich stránek společnosti Jansen Display musím jeho práci jen pochválit a za dosavadní spolupráci poděkovat. Věřím, že nastavený trend bude i nadále rostoucí.

Jiří Hubka
obchodní ředitel CZ/SK firmy Jansen Display s.r.o.
www.jansen-display.cz

Velmi oceňuji Lukášovu prezentaci na téma Obsahový marketing a SEO pro WMC Group, na které se sešlo nesourodé publikum – accounti, kteří o SEO vědí málo, programátoři, kteří mají zúžený úhel zájmu o informace a specialisti, kteří o problematice vědí více a kladli odbornější dotazy. Dokázal téma odprezentovat takovým způsobem, že všichni jeho výkon hodnotili pozitivně a každý odcházel poučen. Na dotazy odpovídal fundovaně a poutavě. Oceňuji nejen obsah prezentace, ale i formu, jeho komunikační a prezentační dovednosti. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí ve firmě začít vzdělávat svoje zaměstnance v oboru, který má bezpochyby budoucnost, protože být „viděn“ na internetu bude stále důležitější a těžší.

Markéta Albrechtová
HR Manager agentury WMC/Grey a Actum
www.wmcgrey.cz marketa.albrechtova@wmcgrey.cz

Lukáše jsme oslovili na základě kladných doporučení na portále Na volné noze. Hledali jsme přednášejícího – odborníka pro naše semináře, které pořádáme v rámci projektu České a kvalitní pro malé a střední české podnikatele a marketéry. Lukáš na našem semináři ukázal, že má opravdu velké znalosti ve svém oboru. Seminář byl zajímavý, poutavý a věřím, že pro všechny posluchače přínosný. Lukáš je velmi dobrý řečník. O úspěchu svědčí nejen náš dojem, ale i velmi kladné hodnocení z řad posluchačů. S Lukášem budeme i nadále ve spolupráci velmi rádi pokračovat.

Jana Sedláčková
České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz 777 63 00 42

Lukáše jsme oslovili, protože šlo o velmi komplikovanou oblast. Překvapil mě, že už při prvním rozhovoru věděl o dané oblasti dost :) Výsledky se projeví až za nějakou dobu, ale provedené úpravy z jeho poznatků a doporučení byly výborné. Líbí se mi Lukášovo nasazení, dodržování termínů, a že dělá i to, co nemusí. V budoucnu se na něj určitě obrátím s dalšími projekty.

David Zbytovský
tvorba kreativních www, e-shopů a flash aplikací
www.dogfish.cz dz@dogfish.cz 608 947 749