Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 2130 z celkem 114 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáš je profesionál, který nám nejprve udělal analýzu, ve které zhodnotil slabé stránky našeho e-shopu a navrhl jejich úpravu. Taktéž nám doporučil změnu designu a doporučil designéra, který nám vytvořil nádherný design. Momentálně máme před sebou spousty práce, ale věřím, že Lukáš posune e-shop výrazně nahoru. Je radost s ním spolupracovat a můžu ho doporučit.

Martin Stoklasa

www.zdravi-sport.cz ~ info@zdravi-sport.cz ~ 721 222 322
Lukáše mi doporučil můj známý, úspěšný podnikatel, a nebyl jsem zklamán. V krátkém čase dodal podrobný plán s mnoha návrhy jak vylepšit rank mých webových stránek, a současně mi pomáhá s jeho začleněním. Za ty peníze to opravdu stojí!

Ryan Viguerie

www.teacher-creature.cz ~ 606 473 607
Spolupracovat s Lukášem je radost. Je spolehlivý, nemusím mu nic připomínat, naopak on mě taktně upozorňuje, když něco zdržuji. A je inspirativní! Moje doporučení zní: Kupte si ho, než se stane podpultovým zbožím.

Tomáš Potěšil

ředitel společnosti B2B Group, s. r. o.
www.b2bgroup.cz
Pana Pítru jsme oslovili pro zvýšení návštěvnosti našeho webu www.bohemia-balon.cz a pro vyšší umístění vy vyhledávačích. Lukáš byl velice profesionální a při první „orientační“ schůzce měl do detailu zmapované jak naše stránky, tak i stránky naší největší konkurence. Vše srozumitelně vysvětlil a ukázal na příkladech. I přes to, že naše práce je teprve na začátku, je už teď jasné, jak nám budoucí změny pomohou. Děkujeme ještě jednou a přejeme spoustu zajímavé práce a spokojených klientů – minimálně tak jako jsme my.

Lukáš Brada

www.bohemia-balon.cz ~ 606 657 795
S Lukášem jsem se seznámil prostřednictvím jeho kolegy Martina Matějky. S ohledem na již probíhající spolupráci a nárůst návštěvnosti našich stránek společnosti Jansen Display musím jeho práci jen pochválit a za dosavadní spolupráci poděkovat. Věřím, že nastavený trend bude i nadále rostoucí.

Jiří Hubka

obchodní ředitel CZ/SK firmy Jansen Display s.r.o.
www.jansen-display.cz
Velmi oceňuji Lukášovu prezentaci na téma Obsahový marketing a SEO pro WMC Group, na které se sešlo nesourodé publikum – accounti, kteří o SEO vědí málo, programátoři, kteří mají zúžený úhel zájmu o informace a specialisti, kteří o problematice vědí více a kladli odbornější dotazy. Dokázal téma odprezentovat takovým způsobem, že všichni jeho výkon hodnotili pozitivně a každý odcházel poučen. Na dotazy odpovídal fundovaně a poutavě. Oceňuji nejen obsah prezentace, ale i formu, jeho komunikační a prezentační dovednosti. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí ve firmě začít vzdělávat svoje zaměstnance v oboru, který má bezpochyby budoucnost, protože být „viděn“ na internetu bude stále důležitější a těžší.

Markéta Albrechtová

HR Manager agentury WMC/Grey a Actum
www.wmcgrey.cz ~ marketa.albrechtova@wmcgrey.cz
Lukáše jsme oslovili na základě kladných doporučení na portále Na volné noze. Hledali jsme přednášejícího – odborníka pro naše semináře, které pořádáme v rámci projektu České a kvalitní pro malé a střední české podnikatele a marketéry. Lukáš na našem semináři ukázal, že má opravdu velké znalosti ve svém oboru. Seminář byl zajímavý, poutavý a věřím, že pro všechny posluchače přínosný. Lukáš je velmi dobrý řečník. O úspěchu svědčí nejen náš dojem, ale i velmi kladné hodnocení z řad posluchačů. S Lukášem budeme i nadále ve spolupráci velmi rádi pokračovat.

Jana Sedláčková

České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz ~ 777 63 00 42
Lukáše jsme oslovili, protože šlo o velmi komplikovanou oblast. Překvapil mě, že už při prvním rozhovoru věděl o dané oblasti dost :) Výsledky se projeví až za nějakou dobu, ale provedené úpravy z jeho poznatků a doporučení byly výborné. Líbí se mi Lukášovo nasazení, dodržování termínů, a že dělá i to, co nemusí. V budoucnu se na něj určitě obrátím s dalšími projekty.

David Zbytovský

tvorba kreativních www, e-shopů a flash aplikací
www.dogfish.cz ~ dz@dogfish.cz ~ 608 947 749
S Lukášem jsem se setkala asi před rokem, když byl pozvaný k nám do firmy školit SEO a internetový marketing. V první řadě mě zaujal Lukášův přehled a analytické myšlení. Protože se jednalo o sérii školení, Lukáš navrhl ucelený koncept podle pirorit a logických návazností jednotlivých témat. Od začátku tak bylo jasné, ve které části se nacházíme, a co bude následovat. Poutavým projevem a jasným vyjadřováním dokázal Lukáš za krátkou dobu posunout všechny účastníky školení na stejnou úroveň, a tak ani ten nejnezkušenější člen týmu neměl pocit, že se školení odehrává úplně mimo jeho obzor. Za to jsem mu velmi vděčná, protože tím pádem školení mělo velký význam a přínos pro každého zúčastněného. Lukáš má výborně zmapované procesy a ví, jak je nastavit, aby byly co nejefektivnější. Jako lektora ho vřele doporučuji. Školení proběhla už před nějakým časem, a tak můžu s plným vědomím prohlásit, že jeho doporučení opravdu přinesly ovoce a naše investice sa nám několikanásobně vrátila. S Lukášem počítám do zálohy pro jakýkoliv další projekt.

Ing. Sabína Smejkalová

vedoucí oddělení internetového marketingu
S Lukášem spolupracuji na některých jeho projektech v roli copywritera a obsahového konzultanta. Je to skvělý odborník, který usiluje o to, aby jeho práce přinášela klientovi dlouhodobý užitek. Díky svému nadhledu dokáže efektivně kombinovat své znalosti SEO s dalšími kanály online marketingu. Je spolehlivý, svědomitý a práce s ním vám nejen pomůže, ale bude vás i bavit.

Matouš Hutník

copywriter
matous.hutnik@gmail.com ~ 723 582 298
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS