Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — SEO & PPC specialista a konzultant

Zobrazuji č. 2130 z celkem 104 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Lukáše mi doporučil můj známý, úspěšný podnikatel, a nebyl jsem zklamán. V krátkém čase dodal podrobný plán s mnoha návrhy jak vylepšit rank mých webových stránek, a současně mi pomáhá s jeho začleněním. Za ty peníze to opravdu stojí!

Ryan Viguerie

www.teacher-creature.cz ~ 606 473 607
Spolupracovat s Lukášem je radost. Je spolehlivý, nemusím mu nic připomínat, naopak on mě taktně upozorňuje, když něco zdržuji. A je inspirativní! Moje doporučení zní: Kupte si ho, než se stane podpultovým zbožím.

Tomáš Potěšil

ředitel společnosti B2B Group, s. r. o.
www.b2bgroup.cz
Pana Pítru jsme oslovili pro zvýšení návštěvnosti našeho webu www.bohemia-balon.cz a pro vyšší umístění vy vyhledávačích. Lukáš byl velice profesionální a při první „orientační“ schůzce měl do detailu zmapované jak naše stránky, tak i stránky naší největší konkurence. Vše srozumitelně vysvětlil a ukázal na příkladech. I přes to, že naše práce je teprve na začátku, je už teď jasné, jak nám budoucí změny pomohou. Děkujeme ještě jednou a přejeme spoustu zajímavé práce a spokojených klientů – minimálně tak jako jsme my.

Lukáš Brada

www.bohemia-balon.cz ~ 606 657 795
S Lukášem jsem se seznámil prostřednictvím jeho kolegy Martina Matějky. S ohledem na již probíhající spolupráci a nárůst návštěvnosti našich stránek společnosti Jansen Display musím jeho práci jen pochválit a za dosavadní spolupráci poděkovat. Věřím, že nastavený trend bude i nadále rostoucí.

Jiří Hubka

obchodní ředitel CZ/SK firmy Jansen Display s.r.o.
www.jansen-display.cz
Velmi oceňuji Lukášovu prezentaci na téma Obsahový marketing a SEO pro WMC Group, na které se sešlo nesourodé publikum – accounti, kteří o SEO vědí málo, programátoři, kteří mají zúžený úhel zájmu o informace a specialisti, kteří o problematice vědí více a kladli odbornější dotazy. Dokázal téma odprezentovat takovým způsobem, že všichni jeho výkon hodnotili pozitivně a každý odcházel poučen. Na dotazy odpovídal fundovaně a poutavě. Oceňuji nejen obsah prezentace, ale i formu, jeho komunikační a prezentační dovednosti. Vřele doporučuji těm, kteří chtějí ve firmě začít vzdělávat svoje zaměstnance v oboru, který má bezpochyby budoucnost, protože být „viděn“ na internetu bude stále důležitější a těžší.

Markéta Albrechtová

HR Manager agentury WMC/Grey a Actum
www.wmcgrey.cz ~ marketa.albrechtova@wmcgrey.cz
Lukáše jsme oslovili na základě kladných doporučení na portále Na volné noze. Hledali jsme přednášejícího – odborníka pro naše semináře, které pořádáme v rámci projektu České a kvalitní pro malé a střední české podnikatele a marketéry. Lukáš na našem semináři ukázal, že má opravdu velké znalosti ve svém oboru. Seminář byl zajímavý, poutavý a věřím, že pro všechny posluchače přínosný. Lukáš je velmi dobrý řečník. O úspěchu svědčí nejen náš dojem, ale i velmi kladné hodnocení z řad posluchačů. S Lukášem budeme i nadále ve spolupráci velmi rádi pokračovat.

Jana Sedláčková

České a kvalitní
jsedlackova@czmg.cz ~ 777 63 00 42
Lukáše jsme oslovili, protože šlo o velmi komplikovanou oblast. Překvapil mě, že už při prvním rozhovoru věděl o dané oblasti dost :) Výsledky se projeví až za nějakou dobu, ale provedené úpravy z jeho poznatků a doporučení byly výborné. Líbí se mi Lukášovo nasazení, dodržování termínů, a že dělá i to, co nemusí. V budoucnu se na něj určitě obrátím s dalšími projekty.

David Zbytovský

tvorba kreativních www, e-shopů a flash aplikací
www.dogfish.cz ~ dz@dogfish.cz ~ 608 947 749
S Lukášem jsem se setkala asi před rokem, když byl pozvaný k nám do firmy školit SEO a internetový marketing. V první řadě mě zaujal Lukášův přehled a analytické myšlení. Protože se jednalo o sérii školení, Lukáš navrhl ucelený koncept podle pirorit a logických návazností jednotlivých témat. Od začátku tak bylo jasné, ve které části se nacházíme, a co bude následovat. Poutavým projevem a jasným vyjadřováním dokázal Lukáš za krátkou dobu posunout všechny účastníky školení na stejnou úroveň, a tak ani ten nejnezkušenější člen týmu neměl pocit, že se školení odehrává úplně mimo jeho obzor. Za to jsem mu velmi vděčná, protože tím pádem školení mělo velký význam a přínos pro každého zúčastněného. Lukáš má výborně zmapované procesy a ví, jak je nastavit, aby byly co nejefektivnější. Jako lektora ho vřele doporučuji. Školení proběhla už před nějakým časem, a tak můžu s plným vědomím prohlásit, že jeho doporučení opravdu přinesly ovoce a naše investice sa nám několikanásobně vrátila. S Lukášem počítám do zálohy pro jakýkoliv další projekt.

Ing. Sabína Smejkalová

vedoucí oddělení internetového marketingu
S Lukášem spolupracuji na některých jeho projektech v roli copywritera a obsahového konzultanta. Je to skvělý odborník, který usiluje o to, aby jeho práce přinášela klientovi dlouhodobý užitek. Díky svému nadhledu dokáže efektivně kombinovat své znalosti SEO s dalšími kanály online marketingu. Je spolehlivý, svědomitý a práce s ním vám nejen pomůže, ale bude vás i bavit.

Matouš Hutník

copywriter
matous.hutnik@gmail.com ~ 723 582 298
Na Lukáše jsem se obrátil na základě doporučení. Na počátku naší spolupráce připravil srozumitelnou analýzu mého projektu. Už při prvních jednáních mě překvapil svojí schopností se rychle zorientovat v problematice a sestavit jasný a konkrétní plán jednotlivých realizačních kroků. Při práci s Lukášem je evidentní, že má znalosti, analytické schopnosti, praktické zkušenosti s on-line marketingem, dokáže vymyslet postup vedoucí k cíli a má energii jej realizovat. Během krátké doby docílil zvýšení návštěvnosti webu na víc než trojnásobek! S Lukášem se velmi pěkně spolupracuje, jeho služby mohu s jistotou doporučit.

Ivo Škrobák

www.isfnews.cz ~ info@isfnews.cz ~ 602 210 208
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS