Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 4150 z celkem 114 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Dnes jsem byl na SEO semináři Lukáše Pítry, který pořádal APEK. Lukášův přístup se mi líbil, protože si na nic nehrál, nesliboval jako mnoho SEO konzultantů a agentur a vysvětloval SEO srozumitelně, takže mi už nepřipadá jako neviditelná magie :-)

Pavel Ronovský

ředitel společnosti Fanda SPORT s.r.o,
www.Fanda-NHL.cz ~ pavel.ronovsky@fanda-nhl.cz
Lukáš je jeden z nejlepších odborníků ve svém oboru, který jak při školeních (pomáhá nám při sérii workshopů na portále www.mujprvnieshop.cz), tak při osobních konzultacích, dokáže předat maximum relevantních rad, které nejsou jen 1000× ohrávaná klišé, ale informace založené na aktuálních trendech a průzkumech. Mohu ho s klidným svědomím doporučit všem, co mají zájem zlepšit si marketing svého internetového projektu.

Miroslav Uďan

CEO ve společnosti Shoptet
www.shoptet.cz
Analýza od Lukáše nám velmi pomohla nastartovat nový e-shop. Dokázal projít spoustu dat a připravit nám stručné a srozumitelné výstupy, se kterými jsme mohli v návrhu pokračovat.

Jakub Provazník

projektový manažer v NETservis s.r.o.
Netservis.cz ~ provaznik@netservis.cz
Lukáše mohu jedině doporučit! Velmi na něm oceňuji jeho 100% profesionalitu s lidským přístupem. Ke klientovi je maximálně férový a poctivý. Analýza v jeho podání je srozumitelná a otevře člověku oči správným směrem. Vždy si chce být jistý, že opravdu rozumíte tomu, co vám říká. U Lukáše máte pocit, že je na té lodi s vámi, ne-li více :) Vždy přijde s doporučeními a radami, které jsou nad rámec. Upřímně jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost ho poznat a nechat si od něj poradit!

Lucie Novotná

Lukáše znám již delší dobu a považuji jej za jednu ze špiček českého SEO. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat na některých zakázkách, kde jeho proaktivní přístup často znamená posun mílovými kroky kupředu z hlediska klientských výnosů.

Filip Podstavec

www.podstavec.cz ~ filip@podstavec.cz ~ 604 743 610
Lukáše jsem poznal na workshopu Jak nepohřbít e-shop. Díky jemu, Martinu Matějkovi a přítomným účastníkům z toho byl příjemně, a z mého úhlu pohledu produktivně, strávený den, za který moc díky!

Radek P.

majitel e-shopu z oboru auto-moto
Lukáš bezpochyby patří k těm dobrým SEO konzultantům v ČR. Díky jeho důslednosti a hloubavosti si neodpustí sebemenší detail a proto je jeho práce perfektní. Pokud bych si pro své projekty vybíral konzultanty, Lukáš by pro mne byl rozhodně číslem jedna.

Pavel Ungr

konzultant online marketingu se specializací na SEO
www.pavelungr.cz ~ jsem@pavelungr.cz ~ 608 654 501
Školení nemělo chybu. Lukáš šel rovnou k věci, vyjadřovací schopnosti perfektní, schopnost empatie stejně tak. Rozumí své práci a srozumitelně ji předává i na ostatní. Jednoznačně doporučuji.

Marek Dvořák

Mgr. Lukáš Vik
S Lukášem jsem spolupracoval na několika projektech, kde jsem působil i jako zadavatel. Potřeboval jsem konzultovat otázky z oblasti SEO. Hned na prvním jednání mi bylo jasné, že Lukáš bude správný člověk. Jeho schopnost rychle a jasně formulovat způsob a nejdůležitější body, které je nutné pro dosažení výsledků udělat, je ohromující. Na schůzky se poctivě připravuje, rozhoduje se na základě dat a velmi bohatých zkušeností. Umí vybrat, co je pro daný obor z hlediska SEO nejdůležitější a nejefektivnější. Lukáše Pítru s klidným svědomím doporučím všem, kteří to se svými weby myslí vážně.

Mgr. Lukáš Vik

návrhář webů a programátor
Lukáše jsem poznal na jednom z pražských Pubcampů. Vyzařovala z něj jistota a když jsme spolu vedli debatu o SEO a internetovém marketingu, bylo jasné, že jsem narazil na jednoho z mála českých profíků. Líbí se mi, jak o SEO oboru uvažuje, jak o něm píše na svém blogu a jak jej vysvětluje s lehkostí a přitom přesvědčivě. Tahle dovednost mu přivádí nové zákazníky, kteří dále referují o jeho schopnostech – je to takový „word of mouth“ v praxi. Lukáš je na SEO borec a když jsem byl díky blížícímu se porodu své ženy nucen odmítnout zakázku pro Michala Sádeckého z Give.cz, s klidným srdcem jsem doporučil právě Lukáše Pítru. Lukáše zkrátka nejde nedoporučit.

Adam Vrána

konzultant internetového marketingu
www.ladyvirtual.cz ~ info@ladyvirtual.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS