Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Lukáš Pítra > Doporučení > 5. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Lukáš Pítra — expert na marketing webových projektů

Zobrazuji č. 4150 z celkem 125 doporučení prezentace Lukáš Pítra:
Děkuji Lukášovi za trénink o on-line médiích, který připravil s ohledem na naše potřeby dle předem zaslaného dotazníku, aby školil to, co skutečně potřebujeme znát my a nikoli to, co chce sdělit on nám. Trénink měl jasnou strukturu, byl interaktivní, nabitý novými informacemi, vzorovými příklady a ukázkami „best“ i „worst practises“. A nesmím zapomenout ani na osobnost Lukáše, který není do sebe uzavřeným „expertem“, ale velice komunikativním a otevřeným školitelem připraveným odpovídat na všetečné otázky z pléna. Pokud máte zájem dozvědět se, jak dělat on-line marketing, Lukáš je osobou, která vám určitě pomůže.

Pavel Vyčichlo

Marketing Manager Green Swan Pharmaceuticals
Školení na téma e-commerce marketing a webová analytika pro mě bylo velmi přínosné. Pan Pítra je opravdu odborník na svém místě s bohatými zkušenostmi. Děkuji za školení a vřele doporučuji.

Pavla Hrabalová

Dnes jsem byl na SEO semináři Lukáše Pítry, který pořádal APEK. Lukášův přístup se mi líbil, protože si na nic nehrál, nesliboval jako mnoho SEO konzultantů a agentur a vysvětloval SEO srozumitelně, takže mi už nepřipadá jako neviditelná magie :-)

Pavel Ronovský

ředitel společnosti Fanda SPORT s.r.o,
www.Fanda-NHL.cz ~ pavel.ronovsky@fanda-nhl.cz
Lukáš je jeden z nejlepších odborníků ve svém oboru, který jak při školeních (pomáhá nám při sérii workshopů na portále www.mujprvnieshop.cz), tak při osobních konzultacích, dokáže předat maximum relevantních rad, které nejsou jen 1000× ohrávaná klišé, ale informace založené na aktuálních trendech a průzkumech. Mohu ho s klidným svědomím doporučit všem, co mají zájem zlepšit si marketing svého internetového projektu.

Miroslav Uďan

CEO ve společnosti Shoptet
www.shoptet.cz
Analýza od Lukáše nám velmi pomohla nastartovat nový e-shop. Dokázal projít spoustu dat a připravit nám stručné a srozumitelné výstupy, se kterými jsme mohli v návrhu pokračovat.

Jakub Provazník

projektový manažer v NETservis s.r.o.
Netservis.cz ~ provaznik@netservis.cz
Lukáše mohu jedině doporučit! Velmi na něm oceňuji jeho 100% profesionalitu s lidským přístupem. Ke klientovi je maximálně férový a poctivý. Analýza v jeho podání je srozumitelná a otevře člověku oči správným směrem. Vždy si chce být jistý, že opravdu rozumíte tomu, co vám říká. U Lukáše máte pocit, že je na té lodi s vámi, ne-li více :) Vždy přijde s doporučeními a radami, které jsou nad rámec. Upřímně jsem velmi vděčná, že jsem měla možnost ho poznat a nechat si od něj poradit!

Lucie Novotná

Lukáše znám již delší dobu a považuji jej za jednu ze špiček českého SEO. Jsem rád, že s ním mohu spolupracovat na některých zakázkách, kde jeho proaktivní přístup často znamená posun mílovými kroky kupředu z hlediska klientských výnosů.

Filip Podstavec

www.podstavec.cz ~ filip@podstavec.cz ~ 604 743 610
Lukáše jsem poznal na workshopu Jak nepohřbít e-shop. Díky jemu, Martinu Matějkovi a přítomným účastníkům z toho byl příjemně, a z mého úhlu pohledu produktivně, strávený den, za který moc díky!

Radek P.

majitel e-shopu z oboru auto-moto
Lukáš bezpochyby patří k těm dobrým SEO konzultantům v ČR. Díky jeho důslednosti a hloubavosti si neodpustí sebemenší detail a proto je jeho práce perfektní. Pokud bych si pro své projekty vybíral konzultanty, Lukáš by pro mne byl rozhodně číslem jedna.

Pavel Ungr

konzultant online marketingu se specializací na SEO
www.pavelungr.cz ~ jsem@pavelungr.cz ~ 608 654 501
Školení nemělo chybu. Lukáš šel rovnou k věci, vyjadřovací schopnosti perfektní, schopnost empatie stejně tak. Rozumí své práci a srozumitelně ji předává i na ostatní. Jednoznačně doporučuji.

Marek Dvořák

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS