Doporučení z první ruky

Nikola Kozohorská — kreativní copywriterka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 15 doporučení

Na Nikolu jsem se obrátila na osobní doporučení společné známé a jsem za toto doporučení opravdu vděčná. Potřebovala jsem natextovat firemní webové stránky a Nikola byla ten pravý člověk. Nejen, že překlopila brief ve velmi kvalitní texty, ale dokázala jim vdechnout profesionální a zároveň přátelský ráz. Při několika našich callech se ptala na fantastické dotazy, které zdánlivě nemusely s tématem souviset, ale které jí pomohly poznat naši firmu a pochopit, jak chceme působit navenek. Příjemné bylo taky to, že texty vždy odevzdala dlouho před termínem a nepotřebovaly prakticky žádný feedback.

Adriana Snajdrova
Head of Social Media & Content, Notino

S Nikčou jsme spolupracovaly na tvorbě webu, newsletterů a contentu pro sociální sítě. Nikča je velmi seniorní z pohledu copy zkušeností, ovšem vyzdvihla bych zejména její vyzrálou osobnost. K práci vždy přistupovala tak, že si vyslechla zadání, často dost protichůdné a s naprostou rozvahou a pokorou představila vysoce kvalitní výstup. Dokázala z mnohdy chaotických vstupů vytvořit ucelený výstup, což považuji za nejvyšší přidanou hodnotu. Dokáže říct ne, které ovšem není výplodem ega a sebeprosazování, ale zkušenosti a zdravého pohledu na věc. Je mi potěšením, že mohu Nikču doporučit.

Michaela Brodecká
PR and Communication Manager, RIXO

Nikola je zkušená copywriterka, která ke každé práci přistupuje s maximálním nasazením a pečlivostí. Má zkušenosti s tvorbou textů pro různé formáty, od printu přes web a sociální sítě až po TV reklamy, i pro klienty z různých oblastí působnosti (od cestovního ruchu po finanční služby). Každé práci předchází detailní a odborná příprava. Umí psát kreativní a zároveň srozumitelné texty a při revizi dokáže poskytnout jasnou a konstruktivní zpětnou vazbu. Nikola je profesionál, jak má být, a spolupráci s ní mohu vřele doporučit.

Klára Dudková
Employer Branding, Betsys

Nikola byla v content marketingu silnou oporou / klíčovým člověkem – stála totiž u úplného zrodu týmu. Aktivně se díky její pracovitosti a spolehlivosti podílela na content marketing strategy. A díky její neobyčejné síle v copywritingu stála za tvorbou firemní tonality i silných brandových projektů založených na kreativním textování a grafice. Nikola je velmi rychle učenlivá, např. kampaně na Facebooku si osvojila brzy od textu po vizuál a dosahovala po velmi krátké době skvělých číselných výsledků, stejně tak i u firemního e-mailingu. Osobně Nikolu velmi doporučuji - je nejen bezvadným člověkem, který vnese do týmu pohodu a zábavu, ale i profesní oporou. Jelikož o věcech přemýšlí, je přirozeně empatická k potřebám zákazníka, navrhuje nová řešení a snaží se věci posouvat kupředu smysluplnými návrhy.

Inka Zikešová
CMO, Sto skupin

Nikola Kozohorská připravila web pro náš nově otevřený Metro Comedy Club a jsme opravdu rádi, že jsme ji oslovili. V textech vystihla vše potřebné velmi stručně a elegantně. Komunikace s ní byla bez problémová a velmi dobře pracovala s poskytnutým infem. Texty dodala včas ve kvalitě, která mohla jít rovnou ven. Určitě spolupráci doporučuji.

Kristýna Haklová
komička a spolumajitelka Metro Comedy Club
www.metrocomedyclub.cz info@metrocomedyclub.cz 605 000 496

Nikola byla pro RIXO dvorní copywriterka. Psala pro nás různé typy formátů, mimo jiné texty pro web, transakční maily, PPC reklamy i sociální sítě. S Nikolou se bezvadně spolupracovalo, dokáže dát totiž dohromady text, který má hlavu a patu, skvěle se čte a funguje přesně tak, jak má. Všechny výstupy přizpůsobovala tomu, co se potřebuje dozvědět samotný klient, ale také byznysovým cílům. Pokud si někde nebyla jistá, dala energii do získání potřebných informací. Všechny texty odevzdávala v termínu a dotažené do detailu. Velmi Nikolu doporučuji.

Ondřej Hlásek
CMO, RIXO

Nikola pro nás zpracovávala texty na kariérní web, pro letáky, do zaměstnaneckého časopisu a do PPC reklam. Veškeré výstupy byly zpracovány pečlivě, bez chyb a včas. Zvládla dostat všechno, co jsme potřebovali, do velmi jasného a úderného textu, který šel přímo na komoru. Texty neobsahovaly žádnou nepotřebnou omáčku a netancovaly kolem horké kaše. Daly se použít prakticky bez úprav a zafungovaly tak, jak jsme chtěli. Spolupráci velmi doporučuji.

Nikola Říhová

Najít kreativce, který je spolehlivý, drží termíny, sám posouvá slíbené projekty a přichází se skvělými nápady, je většinou mission impossible. S Nikolou se nám to však splnilo. Spolupracujeme již půl rok a stále lépe a lépe se slaďujeme. Daří se nám společně přinášet klientům hodnotné texty a naší firmě byznys. Stojím teď před dilematem, zda Nikolu doporučit, protože jejích služeb využíváme stále více a více a stejně jako o skvělou čokoládu se mi o ni nechce dělit. 😊

Lucie Libovická
zakladatelka mastermindového a vzdělávacího projektu pro majitele a CEO firem Expertní board 21
www.expertniboard21.cz 603 477 211

Nikču jsem oslovila jako začínající copywriterka s prosbou o pomoc s texty a žádostí o feedback. Texty mi doplnila o přínosné komentáře, ukázala mi, jak lze napsat větu lépe, poradila mi, jak na vyšší efektivitu práce, cenotvorbu a předala mi spoustu cenných rad a zkušeností. Byla mi velmi dobrým mentorem a dokázala mě i skvěle povzbudit. Nikolu můžu s klidným srdcem doporučit pro spolupráci a neváhala bych se na ni znovu obrátit, protože je odborníkem ve svém oboru.

Marcela Andrašší
oblastní manager, Sto skupin

S Nikčou jsem byly kolegyně ve Sportisimu a její práci můžu jen doporučit: naprostá profesionalita, spolehlivost, skvělé texty, navíc příjemné jednání. A proto jsem Niky oslovila i v mém dalším pracovním působišti, kde jako freelancer připravovala texty pro věrnostní klub značky Corial. Byla jsem moc spokojena s rychlostí, se kterou se Niky zorientovala v novém prostředí. Kvalita textů byla opět samozřejmostí.

Jana Zajíčková
marketingová manažerka na volné noze
www.janazajickova.cz