Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 5160 z celkem 74 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Touto cestou bych ráda doporučila pana Richarda Skolka, který mi velice pomohl při mém zdokonalení se v tvůrčím psaní. Cením si toho, že v době karantény nás všechny, kdo kurz podstupoval, dokázal zabavit a zároveň předat své zkušenosti a znalosti. Děkuji a doporučuji všem.

Nikola Fritscherová

Pod vedením pana Richarda Skolka jsem absolvovala kurz tvůrčího psaní a můžu ho vřele doporučit. Kurz byl veden distanční formou, z čehož jsem nejdřív měla obavy, ale lektor dokázal účastníky správně namotivovat a zaujmout. Ochotně zodpovídal všechny dotazy a účastníkům se věnoval i individuálně. Kurz byl dobře vystavěn, začalo se jednoduššími cvičeními a postupovalo se k těžším, některé byly zábavné a odpočinkové, jiné byly intelektuálně náročnější, jiné až introspektivního rázu. Různorodost cvičení zaručila, že bylo jejich plnění stále zajímavé. Kurz mi pomohl se „rozepsat,“ aktivizovat moji slovní zásobu a také mě dost pobavil.

Kristýna Fabiánová

Kurzy tvůrčího psaní pana Skolka jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zábavnou formou poškádlit svou Múzu, napsat poutavý příběh nebo rovnou knihu. Osobně jsem takový kurz absolvovala formou zadávání kreativních cvičení přes e-mail a velmi oceňuji, že přes velké množství přihlášených účastníků nechyběl takřka individuální přístup, obsáhlá zpětná vazba, shrnutí a zhodnocení zaslaných prací (což u této formy nebývá samozřejmostí). Pokud bude kurz pokračovat, určitě se znovu přihlásím.

Martina Zimmermannová

S Richardem jsem absolvovala karanténní online kurz tvůrčího psaní. Byla to pro mě zajímavá zkušenost, cvičení byla pestrá a zajímavá, obohacená vždy o vysvětlení, co která úloha sledovala a podporovala. V kurzu jsme měli možnost pokládat otázky, na které autor nahrával video-odpovědi. Oceňuji také absolutní spolehlivost – ani jednou se nestalo, že by slíbený mail přišel pozdě. Děkuji za možnost zúčastnit se tohoto projektu.

Barbora Gregušová

Kurz Tvůrčího psaní pana Skolka byl zajímavý. Přinesl mi nové nápady na aktivitu pro mé žáky, které jako učitelka jistě využiji. Některé úkoly byly snadné, jiné mi daly hodně zabrat. Každopádně je to dobrá zkušenost.

Ivana Zemanová

V on-line kurzu šlo hlavně o rozvíjení kreativity a vedení k systematické práci. Rozhodně doporučuji si na kurz vyhradit dost času.

Jana Dvořáková

Účastnila jsem se online emailového kurzu tvůrčího psaní, protože jsem měla delší dobu spisovatelský blok a musím uznat, že mi pan Skolek opravdu pomohl se rozepsat. Určitě ho doporučuji, je to člověk na svém místě.

Kateřina Fajstlová

Kurz tvůrčího psaní s panem Richardem byl velmi inspirující. Děkuji za možnost zúčastnit se jej během karantény. Po návratu do školy ráda vyzkouším některé aktivity se svými žáky, třeba je potěší tak, jako mě. Díky.

Petra Mejvaldová

Absolvoval jsem u pana Skolka online kurz tvůrčího psaní, který, co by začínající autor, hodnotím jako velmi přínosný. Vyzkoušel jsem si mnoho praktických technik, přispívajících rozvoji tvůrčích nápadů a usnadňujících proces psaní. Dále oceňuji osobní přístup, flexibilitu, soutěžní zadání a rozsah kurzu i času věnovaného zodpovídání individuálních otázek.

Matouš Pavlík

matous.pavlik13@gmail.com
Díky vládou nařízené 2měsíční karanténě se mi na Facebooku objevila nabídka zkusit si zadarmo kurz tvůrčího psaní Richarda Školka. Ráda čtu a vždycky jsem si přála nahlédnout pod pokličku vzniku knih a pokusit se třeba i sama něco vytvořit. Richard mi tuto šanci poskytl a já jeho kurz mohu jen doporučit. Od lehčích úkolů jsme se postupně dostávali k náročnějším. V případě potřeby Richard výborně komunikoval a povzbudil mě, když jsem to chtěla vzdát. Jeho způsob online výuky mi vyhovoval a i když ze mě nejspíš nikdy žádný spisovatel nebude, jsem moc řada, že díky Richardovi jsem měla možnost si psaní alespoň vyzkoušet. Velice ho tímto doporučuji!

Pavlína Severová

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS