Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 6. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel, překladatel angličtiny a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 5160 z celkem 97 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Kurz tvůrčího psaní od pana Richarda byl velice záživný, a to i přes to, že byl online. U některých cvičení by mě ani nenapadlo, jak jsou praktická vzhledem k tématu. Občas mi přišlo, že si jen hraji se slovy. Zpětná vazba byla velmi užitečná a mnohostranná, vzhledem k tomu, že nás v kurzu bylo mnoho a odepsat každému z nás zvlášť by bylo šílené. Ale i přes to si myslím, že jsme všichni dostali nutné odpovědi k tomu, abychom se určitým způsobem posunuli dál. Já tedy ano. Jeho zkušenosti jsou opravdu znát v každém zadání i reakci a jsem ráda, že jsem mohla být součástí. Děkuji.

Magdalena Jelínková

Touto cestou bych ráda doporučila pana Richarda Skolka, který mi velice pomohl při mém zdokonalení se v tvůrčím psaní. Cením si toho, že v době karantény nás všechny, kdo kurz podstupoval, dokázal zabavit a zároveň předat své zkušenosti a znalosti. Děkuji a doporučuji všem.

Nikola Fritscherová

Pod vedením pana Richarda Skolka jsem absolvovala kurz tvůrčího psaní a můžu ho vřele doporučit. Kurz byl veden distanční formou, z čehož jsem nejdřív měla obavy, ale lektor dokázal účastníky správně namotivovat a zaujmout. Ochotně zodpovídal všechny dotazy a účastníkům se věnoval i individuálně. Kurz byl dobře vystavěn, začalo se jednoduššími cvičeními a postupovalo se k těžším, některé byly zábavné a odpočinkové, jiné byly intelektuálně náročnější, jiné až introspektivního rázu. Různorodost cvičení zaručila, že bylo jejich plnění stále zajímavé. Kurz mi pomohl se „rozepsat,“ aktivizovat moji slovní zásobu a také mě dost pobavil.

Kristýna Fabiánová

Kurzy tvůrčího psaní pana Skolka jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí zábavnou formou poškádlit svou Múzu, napsat poutavý příběh nebo rovnou knihu. Osobně jsem takový kurz absolvovala formou zadávání kreativních cvičení přes e-mail a velmi oceňuji, že přes velké množství přihlášených účastníků nechyběl takřka individuální přístup, obsáhlá zpětná vazba, shrnutí a zhodnocení zaslaných prací (což u této formy nebývá samozřejmostí). Pokud bude kurz pokračovat, určitě se znovu přihlásím.

Martina Zimmermannová

S Richardem jsem absolvovala karanténní online kurz tvůrčího psaní. Byla to pro mě zajímavá zkušenost, cvičení byla pestrá a zajímavá, obohacená vždy o vysvětlení, co která úloha sledovala a podporovala. V kurzu jsme měli možnost pokládat otázky, na které autor nahrával video-odpovědi. Oceňuji také absolutní spolehlivost – ani jednou se nestalo, že by slíbený mail přišel pozdě. Děkuji za možnost zúčastnit se tohoto projektu.

Barbora Gregušová

Kurz Tvůrčího psaní pana Skolka byl zajímavý. Přinesl mi nové nápady na aktivitu pro mé žáky, které jako učitelka jistě využiji. Některé úkoly byly snadné, jiné mi daly hodně zabrat. Každopádně je to dobrá zkušenost.

Ivana Zemanová

V on-line kurzu šlo hlavně o rozvíjení kreativity a vedení k systematické práci. Rozhodně doporučuji si na kurz vyhradit dost času.

Jana Dvořáková

Účastnila jsem se online emailového kurzu tvůrčího psaní, protože jsem měla delší dobu spisovatelský blok a musím uznat, že mi pan Skolek opravdu pomohl se rozepsat. Určitě ho doporučuji, je to člověk na svém místě.

Kateřina Fajstlová

Kurz tvůrčího psaní s panem Richardem byl velmi inspirující. Děkuji za možnost zúčastnit se jej během karantény. Po návratu do školy ráda vyzkouším některé aktivity se svými žáky, třeba je potěší tak, jako mě. Díky.

Petra Mejvaldová

Absolvoval jsem u pana Skolka online kurz tvůrčího psaní, který, co by začínající autor, hodnotím jako velmi přínosný. Vyzkoušel jsem si mnoho praktických technik, přispívajících rozvoji tvůrčích nápadů a usnadňujících proces psaní. Dále oceňuji osobní přístup, flexibilitu, soutěžní zadání a rozsah kurzu i času věnovaného zodpovídání individuálních otázek.

Matouš Pavlík

matous.pavlik13@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS