Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 15. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 141150 z celkem 188 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Tomáš Stýskala
Před registrací do katalogu jsem si nebyl jistý, ale po registraci nelituji ani den a každému ji vřele doporučuji. Po roce mohu totiž s klidným svědomím říci, že registrace pro mě měla takový přínos, že jsem si ji nyní zaplatil na dalších 5 let dopředu. Jako SEO specialista jsem se setkal s řadou katalogů, ale není nic lepšího než tato osobní dobrá zkušenost, kterou mohu šířit dál a je to to nejmenší, co mohu udělat.

Tomáš Stýskala

SEO specialista a konzultant internetového marketingu
(přijato rok po datu registrace)
Ing. Pavel Drábek
Zápis v katalogu profesionálů Na volné noze je pro mě kvalitním zdrojem nových poptávek. Jako PPC specialista jsem zvyklý sledovat návratnost investic do každé reklamy. Placený zápis Na volné noze je v tomto ohledu jedna z nejlepších investic, které může freelancer udělat.

Ing. Pavel Drábek

PPC specialista
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Magdaléna Nováková
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2015 a registraci od té doby pravidelně prodlužuji. Prezentace mi pomohla získat řadu spolehlivých klientů a zajímavých zakázek a také významně zvýšila návštěvnost mých webových stránek. Vřele doporučuji všem nezávislým profesionálům!

Mgr. Magdaléna Nováková

překladatelka a tlumočnice angličtiny, ruštiny a španělštiny se specializací na lékařství
(přijato 2 roky a 3 měsíce po datu registrace)
Radim Hasalík
S návratem na volnou nohu jsem si znovu obnovil svůj profil. Dává mi to smysl, protože díky němu se mi ozývají noví zákazníci. Prezentaci na Navolnenoze.cz doporučuji každému živnostníkovi, který působí ve službách.

Radim Hasalík

srdcař online marketingu
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Martin Dlouhý
Portál Na volné noze mi dost pomohl v době, kdy jsem přešel na volnou nohu. Tato prezentace mi přinesla poměrně dost poptávek a některé jsou velmi zajímavé, takže rozhodně se vyplatí investovat a založit si zde profil!

Martin Dlouhý

online marketér pro e-shopy
(přijato rok po datu registrace)
Darja Janíčková
Registrace na portále Na volné noze byla pro mé podnikání zásadní. Lidé, kteří si mě přes portál našli, se stali mými klienty. Prezentace na portále viditelně funguje jako záruka kvality. Mně osobně také registrace pomohla vystoupit z komfortní zóny a být vidět. Portál Na volné noze vždy doporučuje jen ty nejlepší profesionály. Navíc zvýhodnění v rámci akce Krok vpřed je opravdu bohaté a velmi podpůrné pro podnikání obecně. Kudy chodím, tudy portál doporučuji. Mně se tato investice vrátila hodně rychle :)

Darja Janíčková

virtuální asistentka pro lektory a podnikatele
(přijato 2 roky po datu registrace)
Jakub Mierva
Portál nezávislých profesionálu Na volné noze mohu vřele doporučit. Díky němu jsem dostal spoustu nabídek práce na jednorázových grafických projektech. S některými klienty jsem navázal dlouhodobou spolupráci. Služeb portálu využívám již třetím rokem. Díky!

Jakub Mierva

grafický designér
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Jakub Kantor
Portál Na volné noze představuje víc než jen samostatný seznam profesionálů. Součástí projektu Na volné noze jsou workshopy, školení, komunita (poznávání dalších profesionálů), kniha Na volné noze („Bible“ pro volnonožce) a hlavně Robert Vlach, který se svým týmem, žene celý projekt kupředu. Jsem rád, že mohu být součástí Na volné noze.

Jakub Kantor

grafický designér a brand konzultant
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Viktor Malcev
Na portále Navolnenoze.cz jsem se zaregistroval letos v lednu 2018. Byl jsem mile překvapený, kolik se mě začalo ozývat nových potenciálních klientů, kteří na můj profil narazili právě díky tomuto portálu. Klienty jsem měl již předtím, ale nyní registruji 100% nárůst zajmu o mé služby. Je to i vidět na návštěvnosti mých osobních stránek. Investice vložená do zápisu se mě tak již po prvním měsíci několikanásobně vrátila.

Viktor Malcev

konzultant online marketingu a e-commerce
(přijato 3 týdny po datu registrace)
MgA. Kateřina Pechalová
Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a doporučuji to všem, kteří shánějí nové zákazníky. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly i dlouhodobé spolupráce v oboru, který mě baví.

MgA. Kateřina Pechalová

počítačová grafička se specializací na 3D animace a webdesignérka
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS