Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 141-150 z celkem 219 doporučení

Michal Svatoň

Na portále Na volné noze jsem již od roku 2016 a za tu dobu jsem díky prezentaci, kterou zde mám, získal a hlavně poznal poměrně velkou škálu zajímavých seriozních klientů, kteří poptávali kvalitní firemní tvorbu loga a chtěli od svého loga trošku více než ostatní. Je to pro mě velká čest být součástí tak velké komunity profesionálů a všech odvážných lidí, kteří se rozhodli jít s vlastní kůží na trh a podnikat v zemi, kde to není vůbec žádný med. Podnikání nás baví a samozřejmě nám vydělává peníze a proto jsme zde. Sám portál využívám, když hledám kvalitního dodavatele na cokoliv – od textaře, webdesignéra až po fotografa. Najdu zde vše a co je nejdůležitější – spousty spolehlivých profesionálů, s kterými jsem mohl za tu dobu co tu jsem spolupracovat a zatím jsem nebyl ani jednou zklamán (na rozdíl od jiných zdrojů). Děkuji, že na jednom místě mohu najít tolik kvalitních a spolehlivých dodavatelů různých služeb. Musím také ocenit velký kus práce, který portál odvádí v rámci propojení komunity freelancerů, různých akcí a školení, které pořádá. Děkuji, že mohu být součástí takto výjimečné komunity a děkuji za skvělou práci, kterou pro nás freelancery portál odvádí.

Michal Svatoň
kreativní logotvůrce
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Bc. Andrea Hermanová

S prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. S registrací jsem delší dobu váhala. Nakonec pouze lituji toho, že jsem do toho nešla dříve. Registrační poplatek se mi brzy vrátil, v podstatě do několika dní. Díky portálu jsem se také dostala k mnoha zajímavým projektům. Vřele doporučuji!

Bc. Andrea Hermanová
překladatelka angličtiny a korektorka
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)
BcA. Karolína Tůmová

Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a jsem velice ráda, že jej mohu doporučit všem, kteří shánějí nové zákazníky či chtějí začít podnikat. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly tak i dlouhodobé spolupráce, které mě baví. Díky školením a registraci jsem tak získala kvalitní podporu v oblasti podnikání. Opravdu tuto službu mohu všem doporučit.

BcA. Karolína Tůmová
grafická designérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Josef Folta

Kdo začíná, nemá svůj web a dokonce není ani na portále Na volné noze, jakoby na volné noze ani nebyl. Občas přijde zajímavý newsletter, občas poptávka, portál stoprocentně doporučuji.

Josef Folta
PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Veronika Sluka, MBA

Díky portálu Na volné noze jsem se jednak dostala vysoko v Google vyhledávači, kde se zobrazila má profi fotka a portfolio služeb místo starších článků, a dále jsem obdržela v návaznosti na registraci několik zajímavých pracovních nabídek, takže nezbývá, než doporučit nezávislým profesionálům si profil na portále Na volné noze zařídit. Kromě toho je prima být členem volnonožecké komunity.

Mgr. Veronika Sluka, MBA
advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Tomáš Hladík

Portál Na volné noze používám jak z pozice klienta při hledání nových kolegů pro spolupráci, tak z pozice dodavatele překladatelských služeb. Ani v jednom z případů si nemohu stěžovat.

Ing. Tomáš Hladík
překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Drahomíra Rezková

Na volné noze je portál vhodný pro všechny freelancery, kteří se chtějí zviditelnit a vytvořit si profesionální prezentaci, aby zaujali potenciální klienty. Díky portálu jsem získala nové klienty, registraci proto mohu vřele doporučit.

Mgr. Drahomíra Rezková
překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)

Portál jsem objevila náhodou v roce 2009. Myslím si, že je to ojedinělý web svým zaměřením pro nezávislé profesionály. Je ideální pro propagaci mých služeb. Dále oceňuji také newsletter s informacemi a tipy pro podnikatele na volné noze.

Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)
soudní překladatel a tlumočník
(přijato 13 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Tomášek

Když jsem začínal podnikat, řešil jsem formu propagace, která by vydržela co nejdéle. Zároveň, abych byl „rychle“ vidět a aby se vynaložené finance postupně vrátily. Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad venkovními bannery, ale jejich hlavním problémem byla omezená doba vyvěšení s nutností prodlužování a velice malý počet zacílení. V téže době jsem narazil na portál Na volné noze, kde jsem četl pozitivní reakce lidí z mého, ale i různých oborů. Byl jsem k tomu značně skeptický a myslel jsem si, že to budou vyhozené peníze. Díky podpoře začínajících podnikatelů jsem dostal ještě zajímavější cenu a šel do toho. Objednal jsem registraci na zkoušku a zkouška se vyplatila. Za mě šlo tedy určitě o dobře investované peníze s určitou návratností.

Mgr. Martin Tomášek
grafik a webdesignér
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Pavel Mezihorák

Po dvou letech od registrace na portále Na volné noze mohu jasně říct, že má prezentace facebookového specialisty mi pomáhá k získávání nových zákazníků.

Pavel Mezihorák
specialista na Facebook a Instagram – držitel oficiální Facebook certifikace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)