Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 15. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 141150 z celkem 166 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Petr Kott
Portál Na volné noze je vynikajícím nástrojem pro české freelancery. Líbí se mi nejen portál jako takový, ale i spolupráce s lidmi, kteří za ním stojí. Mohu jej jen doporučit.

Mgr. Petr Kott

vývojář Android a iOS aplikací, webdesignér
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Mgr. Jakub Res
Registraci na portále Na volné noze jednoznačně doporučuji. Jde o mimořádně efektivní způsob zviditelnění se na internetu. A pochvalu si určitě zaslouží i jednoduchý, nicméně ve své podstatě sofistikovaný a hlavně smysluplný způsob, jakým jsou freelanceři motivováni ke zlepšování svých služeb. Velmi příjemným bonusem je pak možnost účastnit se think-tanků a školení.

Mgr. Jakub Res

soudní překladatel, tlumočník a lektor angličtiny, copywriter
(přijato 2 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Pavel Tajduš
O registraci jsem přemýšlel už dlouho. Nakonec jsem do toho šel a nelituji toho. I kdyby z registrace nevzešla žádná poptávka nebo zakázka, tak mi to pomohlo minimálně v tom, že jsem si dal dohromady svou historii a praxi, až jsem byl sám překvapený, co všechno už mám za sebou. To mi pomohlo si ujasnit vlastní hodnotu a kam chci směřovat. Na základě registrace jsem poprosil své klienty o hodnocení, a byl jsem mile překvapen, jak různorodě vnímají přínos mé práce. O hodnocení si teď říkám pravidelně po každé práci. Už se asi nemusím zmiňovat o tom, že registrace funguje a poptávky chodí. Za mě tedy rozhodně palec nahoru. Pokud o registraci teprve přemýšlíte, tak s tím přestaňte a rovnou se zaregistrujte.

Pavel Tajduš

webdesignér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jakub Kadeřávek
Portál Na volné noze mi pravidelně přináší zajímavé zakázky. Velmi oceňuji i propojení s ostatními freelancery prostřednictvím akcí, které portál zaštiťuje – většinu spolupracovníků, se kterými vytvářím projekty, jsem poznal právě díky tomuto portálu.

Jakub Kadeřávek

webmaster a specialista na WordPress
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
MgA. Aleš Výmola
Portál Na volné noze je pro mne po mnoha letech, co podnikám, vynikajícím zdrojem velmi kvalitních a kultivovaných zákazníků a tím pádem i kvalitních zakázek. Vědí co chtějí, nechají mne svobodně tvořit a platí převážně ihned. Co víc si přát. Jsem rád, že to funguje. Děkuji Robertu Vlachovi, že to u nás rozjel.

MgA. Aleš Výmola

video producent, režisér, výtvarník, video-grafik a animátor
(přijato 5 let a 3 měsíce po datu registrace)
Bc. Pavel Novotný
Na portále Na Volné noze jsem zaregistrovaný již několik let. Stále mi přivádí nové poptávky. Z oborových katalogů, v kterých jsem kdy byl registrovaný, mohu říci, že patří mezi nejlepší. Investice do registrace se již několikanásobně vrátila.

Bc. Pavel Novotný

konzultant online marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 3 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Filip Skaloud
Ačkoliv jsem už několik let sledoval dění kolem portálu Na volné noze, odebíral newsletter a pravidelně četl blog, registraci vlastní prezentace se mi podařilo dotáhnout až v září roku 2017. O tři týdny později mám jednu potvrzenou objednávku a dvě rozpracované poptávky. Vyčítám si jediné – že jsem investici do prezentace tak dlouho odkládal.

Filip Skaloud

copywriter píšící v češtině a angličtině
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Lucie Onderčaninová
K prezentaci na portálu Na volné noze jsem se vrátila po dvouleté odmlce, kdy jsem se věnovala jinému projektu. Má činnost začínala na základě osobních referencí, nejprve známí, potom známí známých. To pro mě bylo na začátku těžké, měla jsem spoustu práce, ale známým jsem si nedokázala říct o přiměřenou odměnu. Díky portálu Na volné noze jsem získala nové klienty a tento problém skončil. Už při první registraci se mi náklady na prezentaci vrátily v podstatě okamžitě, od prvního klienta, který mne takto vyhledal.

Ing. Lucie Onderčaninová

poradkyně v oblasti organizace, dotací a grantů pro neziskové organizace
(přijato do týdne po datu registrace)
Ing. Michal Haltuf, FRM
Na portále Na volné noze jsem registrovaný od března 2016, tedy nějakých 19 měsíců. Za tu dobu mi díky mé prezentaci na tomto webu přišlo několik desítek velmi zajímavých a kvalitních poptávek, a to i navzdory poměrně velké konkurenci v mém oboru. Registraci tedy vřele doporučuji, nevím o jiném marketingovém kanálu v ČR, ve kterém bych své peníze na propagaci mohl investovat efektivněji.

Ing. Michal Haltuf, FRM

vývojář webových aplikací, specialista na WordPress a PPC
(přijato rok a půl po datu registrace)
Michaela Melišíková
Registraci na portále Na volné noze považuji za velmi důležitý obrat ve svém podnikání. Přibližně po třech týdnech se mi investice vrátila, navíc jsem již získala několik spokojených klientů, kteří se na mne obrátili dokonce vícekrát. Velice si vážím ochoty a lidského přístupu týmu při zřizování prezentace a řešení dotazů apod. Pravidelně čtu všechny články a momentálně čerpám spoustu skvělých postřehů z knihy Na volné noze a těším se, že se s Robertem Vlachem a jeho kolegy setkám na některém školení. Prezentaci mohu vřele doporučit všem, kteří nemají strach se zviditelnit a mají radost z každého nového klienta, kterého díky tomuto portálu jistě získají. Je radost být na volné noze! :-)

Michaela Melišíková

překladatelka a tlumočnice anglického jazyka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS