Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 141-150 z celkem 218 doporučení

Josef Folta

Kdo začíná, nemá svůj web a dokonce není ani na portále Na volné noze, jakoby na volné noze ani nebyl. Občas přijde zajímavý newsletter, občas poptávka, portál stoprocentně doporučuji.

Josef Folta
PPC konzultant s přesahem do dalších oborů online marketingu
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Veronika Sluka, MBA

Díky portálu Na volné noze jsem se jednak dostala vysoko v Google vyhledávači, kde se zobrazila má profi fotka a portfolio služeb místo starších článků, a dále jsem obdržela v návaznosti na registraci několik zajímavých pracovních nabídek, takže nezbývá, než doporučit nezávislým profesionálům si profil na portále Na volné noze zařídit. Kromě toho je prima být členem volnonožecké komunity.

Mgr. Veronika Sluka, MBA
advokátka pro freelancery, firmy i rodinu
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Tomáš Hladík

Portál Na volné noze používám jak z pozice klienta při hledání nových kolegů pro spolupráci, tak z pozice dodavatele překladatelských služeb. Ani v jednom z případů si nemohu stěžovat.

Ing. Tomáš Hladík
překladatel a zprostředkovatel překladatelských služeb
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Drahomíra Rezková

Na volné noze je portál vhodný pro všechny freelancery, kteří se chtějí zviditelnit a vytvořit si profesionální prezentaci, aby zaujali potenciální klienty. Díky portálu jsem získala nové klienty, registraci proto mohu vřele doporučit.

Mgr. Drahomíra Rezková
překladatelka a tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Gabriela Musilová

Portál Na volné noze beru jako praktické „místo setkání“ freelancerů, které pozitivně vnímají a používají také naši klienti – firmy.

Ing. Gabriela Musilová
marketérka pro malé podnikatele s velkými plány
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)

Portál jsem objevila náhodou v roce 2009. Myslím si, že je to ojedinělý web svým zaměřením pro nezávislé profesionály. Je ideální pro propagaci mých služeb. Dále oceňuji také newsletter s informacemi a tipy pro podnikatele na volné noze.

Mgr. Helena Nováková (Šubrtová)
soudní překladatel a tlumočník
(přijato 13 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Martin Tomášek

Když jsem začínal podnikat, řešil jsem formu propagace, která by vydržela co nejdéle. Zároveň, abych byl „rychle“ vidět a aby se vynaložené finance postupně vrátily. Dlouhou dobu jsem přemýšlel nad venkovními bannery, ale jejich hlavním problémem byla omezená doba vyvěšení s nutností prodlužování a velice malý počet zacílení. V téže době jsem narazil na portál Na volné noze, kde jsem četl pozitivní reakce lidí z mého, ale i různých oborů. Byl jsem k tomu značně skeptický a myslel jsem si, že to budou vyhozené peníze. Díky podpoře začínajících podnikatelů jsem dostal ještě zajímavější cenu a šel do toho. Objednal jsem registraci na zkoušku a zkouška se vyplatila. Za mě šlo tedy určitě o dobře investované peníze s určitou návratností.

Mgr. Martin Tomášek
grafik a webdesignér
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
Pavel Mezihorák

Po dvou letech od registrace na portále Na volné noze mohu jasně říct, že má prezentace facebookového specialisty mi pomáhá k získávání nových zákazníků.

Pavel Mezihorák
specialista na Facebook a Instagram – držitel oficiální Facebook certifikace
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Jan Barbořík, MBA

Registraci na portále Na volné noze využívám od roku 2011 a byl to zásadní krok na mé cestě stát se freelancerem. V začátcích mi velmi pomohly články publikované na blogu NVN, osobní setkání na think-tancích s dalšími freelancery a samozřejmě propagace mých služeb v katalogu nezávislých profesionálů. Počáteční investice se mi vrátila v řádu dnů a pomohla mi zvládnout prvotní obavy z podnikání. V současné době je to pevná část mého marketingu a členství v komunitě Na volné noze také beru jako veřejný závazek k odvádění práce na co nejvyšší úrovni.

Jan Barbořík, MBA
tvůrce webů na WordPressu a e-shopů na Shoptetu
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Martin Kříž, PhD.

Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Profesionální a promyšlený projekt, který skutečně funguje.

Ing. Martin Kříž, PhD.
překladatel čínštiny, soudní tlumočník čínského a ruského jazyka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)