Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 15. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 141150 z celkem 203 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Roman Věžník
Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo objevit komunitu Na volné noze ještě předtím, než se ze mě stal freelancer. Moc dobře si uvědomuji, kolika přešlapů, zaškobrtnutí a chybných kroků jsem díky ní byl ušetřen. Nejprve jsem pročetl každičký článek na blogu, pak si pořídil všeobsažnou knihu, zaplatil si registraci, začal jezdit na think-tanky a nakonec nasával cenné know-how i na dvojdenním školení. Ke všem těmto zdrojům se často a rád vracím, protože mi pomáhají posouvat mé podnikání na vyšší úroveň.

Mgr. Roman Věžník

copywriter
(přijato rok po datu registrace)
Daniel Řezníček, M.A.
Portál Na volné noze mi byl doporučen kolegyní a po několika týdnech váhání jsem se rozhodl registraci vyzkoušet. Po roce vím, že šlo o velmi přínosný krok. Oproti dřívějšku se zvýšila frekvence, s jakou mě zákazníci kontaktují a stejně tak také jejich serióznost a kvalita následné spolupráce. Náklady na registraci se mi do měsíce vrátily. Na základě vlastní zkušenosti tak mohu tento portál jen doporučit.

Daniel Řezníček, M.A.

překladatel a tlumočník angličtiny se specializací na technické překlady
(přijato rok po datu registrace)
Martin Gorol
Nějakou dobu jsem váhal, jestli se zaregistruji na portále Na volné noze, ale nakonec jsem se k tomu odhodlal a od té doby nelituji. Díky jednoduché registraci a pochopitelnému poplatku jsem získal hodně krátkodobých a dlouhodobých zakázek. Rozhodně budu prodlužovat na další roky.

Martin Gorol

UI a UX designér
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Marek Čevelíček
Portál Na volné noze doporučuji už hodně let svým klientům, kteří shánějí šikovné odborníky. Zápisy tady mají často lidé, které nějakým způsobem znám a znám také jejich práci. Mně osobně mile překvapila kvalita poptávek, které odtud chodí. Těžko bych hledal lepší katalog odborníků.

Ing. Marek Čevelíček

UX designér se specializací na e-shopy a webové aplikace
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Ing. Pavel Svoboda
Registraci na portále Na volné noze bych doporučil každému začínajícímu podnikateli. Získal jsem díky tomu mnoho zajímavých klientů a kontaktů, ke kterým bych se jinak nikdy nedostal. Navolnenoze.cz je povinnost pro každého volnonožce, který chce zvýšit svoji šanci na úspěšné podnikání.

Ing. Pavel Svoboda

3D grafik, designér a architekt
(přijato 3 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alžběta Smejkalová
Portál Na volné noze doporučuji každému freelancerovi. Je to odrazový můstek pro vaše podnikání. Pokud začínáte, prezentace na tomto webu by měla být první věc, kterou si zařídíte. Zákaznická podpora vám pomůže nastavit prezentaci a poradí, jaké informace by měla obsahovat. Navíc získáte přístup ke spoustě užitečných informací a z první ruky i upozornění na školení, která vám pomohou vaše podnikání rozvíjet. Z vlastní zkušenosti vím, že kolem tohoto webu vznikla skupina opravdových profesionálů, kteří se nezdráhají sdílet vlastní zkušenosti.

Mgr. Alžběta Smejkalová

překladatelka angličtiny a francouzštiny, tlumočnice francouzského jazyka
(přijato rok a 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Radek Tejkl
Úplně jednoduše. Měsíc po registraci první klient a hned dlouhodobá spolupráce, zábavná a dobře zaplacená. Jsem na portálu už tři roky a nemám sebemenší důvod odcházet. Vložené peníze mám mnohonásobně zpátky. Navíc, portál Na volné noze na mě působí tak nějak normálně, lidsky, sympaticky. Prostě velice povedená služba ;) Díky.

Mgr. Radek Tejkl

webový konzultant, webdesignér a lektor
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Dominika Roháčová
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2017 a jsem strašně ráda, že jsem tento krok udělala. Umožnilo mi to získat první klienty, které každý začínající nováček potřebuje, a zároveň poznat úžasné lidi, kteří jsou nejenom mými kolegy, ale i přáteli. Členství si rozhodně prodloužím a registraci jednoznačně doporučuji i dalším nadšeným profesionálům na volné noze.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí, copywriter, produktový fotograf a kreativec
(přijato rok po datu registrace)
Pavel Mareš
Portál Na volné noze mi zajišťuje propagaci v oboru, kde je velmi vysoká konkurence. Právě zde se mohu prezentovat jako mnoho dalších profesionálů a ukázat své reference rovnocenně s nimi. Klienti si tak mohou vybírat nehledě na grafickou stránku webu a volit z opravdových profíků v oboru. Díky portálu Na volné noze se zvýšila důvěryhodnost mých prací, což byl jeden z důvodů, proč jsem přistoupil k registraci.

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu
(přijato do týdne po datu registrace)
Jiří Wolf
Registrace do portálu Na volné noze byl krok správným směrem. Přichází odtud poptávky jak od malých, tak i od středně velkých firem, z čehož mám osobně radost. Za mě velká spokojenost.

Jiří Wolf

PPC konzultant a online marketér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS