Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 151-160 z celkem 216 doporučení

Ivana Kolaříková

Portál Na volné noze využívám již několik let a ve srovnání s ostatními obchodními aktivitami mi přinesl jednoznačně nejvíce nových kontaktů.

Ivana Kolaříková
grafička a webdesignérka
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
BcA. Jáchym Váně

Portál Na volné noze bych doporučil nejen všem začínajícím živnostníkům/specialistům, kteří se strachují z těžkých začátků svého podnikání, ale i profesionálům, kteří musí například vynaložit mnoho úsilí a času na poptávání zakázek. Osobně mi portál velice pomohl k udržení živnosti během koronavirové krize, což beru jako největší výhodu. Jako další velkou výhodu zmíním možnost navázat kontakt/spolupráci s dalšími profesionály a rozšiřovat si obzor nejen ve svém zaměření, ale i v dalších oborech.

BcA. Jáchym Váně
grafický designér
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bohuslav Poláček

Registrace na portále Na volné noze rozjela moje podnikání a několikanásobně zhodnotila mou investici. Díky portálu mám možnost pracovat na zajímavějších zakázkách, ke kterým bych se nedostal.

Bohuslav Poláček
grafický designér
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jan Mašín

Upřímně jsem ze začátku váhal, jestli registrace v katalogu bude mít ten přínos. Nicméně tohoto kroku nelituji a další rok, který se kvapem blíží, ji budu prodlužovat. Po zveřejnění profilu na portále Na volné noze mi začalo chodit hned několik poptávek. Jako další plus bych zmínil funkci dobrého zpětného odkazu na můj web. Takže za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Závěrem bych chtěl poděkovat za tento skvělý portál + se mi líbí další aktivity s ním spojené, jako jsou novinky ze světa volnonožců, pravidelné rozhovory atd.

Jan Mašín
webový a grafický designér
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Robert Marek

Portál Na volné noze je výborná platforma pro české freelancery. Za přívětivou cenu se lze pohybovat v nabídce úzké skupiny lidí v oboru a dostávat zajímavé poptávky. Během jedné můžete mít registraci několikanásobně zpět a posouvat tak kvalitu své práce dále.

Robert Marek
producent, tvůrce a mentor reklamních videí
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
PhDr. Magda Andresová

Registraci na portále Na volné noze rozhodně doporučuji jako skvělou investici. Je to efektivní způsob, jak zviditelnit svoji práci. Propojila mne se skvělými spolupracovníky a významným způsobem obohatila spektrum mých klientů.

PhDr. Magda Andresová
ilustrátorka se zaměřením na edukační, popularizační a vzdělávací ilustrace pro děti i dospělé
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Ján Dindoš

Nejlepší investice v začátcích mého podnikání. Po registraci se chvíli nic nedělo, ale pak to začalo. Poptávky nejprve chodily sem tam, pak jednou za týden/dva a nakonec mi chodily několikrát za týden. A s vícero klienty spolupracuji dodnes. Věřím tomu, že bez tohoto portálu by začátek podnikání byl podstatně těžší. Díky.

Ing. Ján Dindoš
projektant staveb a technických zařízení budov (TZB)
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jiří Langer

Již při vytváření profilu mi bylo jasné, že tohle není obyčejný katalog profesionálů – rychlá a vstřícná komunikace, vytvoření profesionální prezentace včetně tipů, jak postupovat pro co nejlepší zviditelnění atd. Co je však ještě důležitější – zápis na portále mi prakticky od prvních dní přináší velmi přesně cílené poptávky, ze kterých postupně vznikají zajímavé spolupráce. Za mě tedy jednička z hvězdičkou :-)

Bc. Jiří Langer
PPC specialista se zaměřením na e-shopy
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Ing. Vojtěch Drda

Registraci na portále Na volné noze vřele doporučuji. Poptávky, které mi přes tento portál chodí, patří k těm nejrelevantnějším. Klienti vždy věděli, co chtějí, vždy jsme se snadno dohodli na rozsahu, termínu i ceně spolupráce. A sedli jsme si nejen obchodně, ale i lidsky. Mám pocit, že Na volné noze funguje jako určitý filtr, který ke mně nepustí poptávající, se kterými nejsme na jedné vlně. Děkuji!

Ing. Vojtěch Drda
konzultant, lektor a programátor aplikací pro automatizační platformu Make (dříve Integromat)
(přijato 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Martin Tellinger

Při registraci jsem trochu váhal, měl jsem obavu, že v tom velkém množství profíků se můj profil ztratí. Opak byl pravdou. Kontakty, které jsem tady získal, mi pomohly zvýšit zisk a navázat na další kontakty, díky kterým mám spoustu práce a klienty si můžu prakticky vybírat.

Martin Tellinger
UX a UI designér
(přijato rok po zveřejnění prezentace)