Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 151-160 z celkem 218 doporučení

Ondřej Sedláček

S registrací na portále Na volné noze jsem nějakou dobu váhal, přišlo mi to tehdy poměrně drahé. Když se nad tím zpětně zamýšlím, otevírají se mi koutky a jenom se směju. Po několika měsících váhání jsem totiž registraci provedl a zhruba do měsíce se mi investice vrátila 20× na prvním projektu. Ale nejen to, také mi to dodalo sebevědomí jít plně na volnou nohu. Předtím jsem četl i knihu Na volné noze, která je opravdu skvělá. A nyní se chci účastnit i školení podnikání na volné noze. Jsem opravdu vděčný, že jsem toto rozhodnutí před pár lety udělal, mělo zásadní vliv na moji práci designéra. Také si pochvaluji svižnou komunikaci se zákaznickou podporou, která mi je nápomocná vždy, když potřebuji. Děkuji!

Ondřej Sedláček
UX/UI designér a konzultant pro mobilní a webové aplikace
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)

Díky registraci na portále Na volné noze se mi coby začínající překladatelce a tlumočnici podařilo získat několik klientů hned během prvního roku podnikání. Vzhledem k tomu, že ještě nemám webové stránky, profil Na volné noze mi zastupuje roli profesní prezentace, kterou mohu posílat potenciálním klientům. Zejména oceňuji přehledně sepsaná doporučení, životopis a specializaci. Vřele doporučuji všem začátečníkům v oboru!

Mgr. Marta Kolísková (Petrášová)
tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ivana Kolaříková

Portál Na volné noze využívám již několik let a ve srovnání s ostatními obchodními aktivitami mi přinesl jednoznačně nejvíce nových kontaktů.

Ivana Kolaříková
grafička a webdesignérka
(přijato 5 let po zveřejnění prezentace)
BcA. Jáchym Váně

Portál Na volné noze bych doporučil nejen všem začínajícím živnostníkům/specialistům, kteří se strachují z těžkých začátků svého podnikání, ale i profesionálům, kteří musí například vynaložit mnoho úsilí a času na poptávání zakázek. Osobně mi portál velice pomohl k udržení živnosti během koronavirové krize, což beru jako největší výhodu. Jako další velkou výhodu zmíním možnost navázat kontakt/spolupráci s dalšími profesionály a rozšiřovat si obzor nejen ve svém zaměření, ale i v dalších oborech.

BcA. Jáchym Váně
grafický designér
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bohuslav Poláček

Registrace na portále Na volné noze rozjela moje podnikání a několikanásobně zhodnotila mou investici. Díky portálu mám možnost pracovat na zajímavějších zakázkách, ke kterým bych se nedostal.

Bohuslav Poláček
grafický designér
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Jan Mašín

Upřímně jsem ze začátku váhal, jestli registrace v katalogu bude mít ten přínos. Nicméně tohoto kroku nelituji a další rok, který se kvapem blíží, ji budu prodlužovat. Po zveřejnění profilu na portále Na volné noze mi začalo chodit hned několik poptávek. Jako další plus bych zmínil funkci dobrého zpětného odkazu na můj web. Takže za sebe mohu s čistým svědomím doporučit. Závěrem bych chtěl poděkovat za tento skvělý portál + se mi líbí další aktivity s ním spojené, jako jsou novinky ze světa volnonožců, pravidelné rozhovory atd.

Jan Mašín
webový a grafický designér
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Robert Marek

Portál Na volné noze je výborná platforma pro české freelancery. Za přívětivou cenu se lze pohybovat v nabídce úzké skupiny lidí v oboru a dostávat zajímavé poptávky. Během jedné můžete mít registraci několikanásobně zpět a posouvat tak kvalitu své práce dále.

Robert Marek
originální videotvůrce, kreativní režisér a licencovaný pilot dronu
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
PhDr. Magda Andresová

Registraci na portále Na volné noze rozhodně doporučuji jako skvělou investici. Je to efektivní způsob, jak zviditelnit svoji práci. Propojila mne se skvělými spolupracovníky a významným způsobem obohatila spektrum mých klientů.

PhDr. Magda Andresová
ilustrátorka se zaměřením na edukační, popularizační a vzdělávací ilustrace pro děti i dospělé
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Ján Dindoš

Nejlepší investice v začátcích mého podnikání. Po registraci se chvíli nic nedělo, ale pak to začalo. Poptávky nejprve chodily sem tam, pak jednou za týden/dva a nakonec mi chodily několikrát za týden. A s vícero klienty spolupracuji dodnes. Věřím tomu, že bez tohoto portálu by začátek podnikání byl podstatně těžší. Díky.

Ing. Ján Dindoš
projektant staveb a technických zařízení budov (TZB)
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ondřej Wagenknecht

Portál Na volné noze je skvělý! Upřímně řečeno, na začátku jsem úplně nevěřil, že registrace na portále bude mít nějaký zásadně větší dopad, než třeba registrace na Firmy.cz. Manželka mě ale přesvědčila (trvalo jí to roky). A měla pravdu jako vždy :-). Přes portál Na volné noze se ke mně dostali ti nejlepší zákazníci, se kterými dlouhodobě spolupracuji. A jsou to lidé, se kterými si velmi rozumím.

Ondřej Wagenknecht
vývojář webových a mobilních aplikací, lektor vývoje aplikací na platformách NestJs a Angular
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)