Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 151160 z celkem 199 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Marek Sirkovský
K registraci na portále Na volné noze jsem se dostal skrz knížku Roberta Vlacha. A musím říct, že obě investice, jak koupě knížky, tak i zaplacení členství, se mi bohatě (i s úroky) vrátily během jednoho měsíce. Jak knížku tak i registraci můžu všem volnonožcům vřele doporučit.

Marek Sirkovský

vývojář webových aplikací a konzultant
(přijato rok po datu registrace)
Laura Stanescu, MBA
Portál Na volné noze byl pro mě trefa do černého. Tento inteligentní a strategický portál mi pomohl vytvořit neočekávané cesty podnikání. Je zřejmé, že mají rozsáhlé marketingové zkušenosti zaměřené na osoby samostatně výdělečně činné. Mám v plánu zůstat jejich klientem tak dlouho, jak budou existovat, protože vím, že se mi to mnohokrát vyplatí. A přeji jim dlouhou a úspěšnou činnost! :-)

Laura Stanescu, MBA

překladatelka a tlumočnice rumunštiny, francouzštiny a angličtiny
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Anita Pohnánová
Již odmalička mně bavila angličtina. Na vysoké škole jsem měla potřebu se v této oblasti více realizovat, začala jsem pracovat pro jazykovou školu a časem mi byla doporučena registrace na portále Na volné noze. Rozhodla jsem se pro zveřejnění svého profilu na tomto webu a za sebe můžu jen a jen doporučit! Díky portálu jsem získala hodně zajímavých klientů a potěšení z vlastní práce. Taky děkuji za profesionální přístup ze strany portálu, který spolehlivě a rychle reaguje na jakékoliv požadované změny.

Ing. Anita Pohnánová

lektorka, učitelka a překladatelka anglického jazyka
(přijato 4 roky a 8 měsíců po datu registrace)
Bc. Ivona Kolínská
Jako začínající kouč na volné noze jsem si pro komunikaci se světem zařídila web, nicméně při googlování mého jména se můj nový web objevoval v propadlišti internetu, tedy až na druhé stránce nalezených odkazů. Můj profil na Na volné noze se stále zobrazuje jako první a tudíž mi pomáhá být vygooglovatelná :)

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Petr Holuša
Po dlouhé době jsem se zaregistroval zpět do komunity freelancerů. Jsem tak rád, že jsem se oprostil od reklamních agentur, dělám konečně to, co mě baví a můžu tak přinést pro klienta to nejlepší. Pomohlo mi to i vytříbit své zkušenosti v mých oblastech a i více se zaměřit na drobnosti v mém podnikání. Investice do registrace se vyplatila a již splnila svou konverzi. Mohu vřele doporučit jiným profíkům, kteří váhají s přechodem na volnou nohu a touží mít lepší život v soukromí i po profesní stránce.

Petr Holuša

2D/3D grafik a animátor
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Ondřej Houdek
Na volné noze je dle mých zkušeností nejlepším českým portálem pro prezentaci služeb nezávislých profesionálů. Skvělá komunikace a rychlé jednání. Mohu pouze doporučit.

Ondřej Houdek

překladatel, tlumočník a lektor angličtiny
(přijato 6 let a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Ondřej Nový
Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Lucie Proroková
Prezentaci na portále Na volné noze mám už několik let a opravdu funguje. Zrovna dnes mi přistála v poště poptávka, která začíná slovy: „… našla jsem si na vás kontakt na Na volné noze…“. Takže díky moc všem, kteří se na tvorbě portálu podílí, děláte svou práci moc dobře!

Ing. Lucie Proroková

překladatelka angličtiny pro IT, obchod a účetnictví
(přijato 4 roky a půl po datu registrace)
Markéta Makovská
Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská

webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress
(přijato rok po datu registrace)
BcA. Jiří Alexander Bednář
Jsem moc rád za portál Na volné noze, díky kterému jsem si rozšířil obzory freelancera, dostal se k zajímavým knihám (Na volné noze), zvýšil svou odbornost díky blogu, a za velice důležité považuji udělování doporučení, která jsem dříve neměl ani na svém portfoliu. Registraci doporučuji všem, bez ohledu na odbornost. Nejde pouze o prezentaci Na volné noze, ale pořádané Think-tanky, komunitu, členské slevy, podcasty a mnoho dalšího. Je to perfektní rozvojová komunita pro podnikatele/freelancery/volnonožce. Díky!

BcA. Jiří Alexander Bednář

fotograf architektury
(přijato do týdne po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS