Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 151160 z celkem 214 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Ivona Kolínská
Jako začínající kouč na volné noze jsem si pro komunikaci se světem zařídila web, nicméně při googlování mého jména se můj nový web objevoval v propadlišti internetu, tedy až na druhé stránce nalezených odkazů. Můj profil na Na volné noze se stále zobrazuje jako první a tudíž mi pomáhá být vygooglovatelná :)

Bc. Ivona Kolínská

koučka vědomé tvorby života
(přijato 11 měsíců po datu registrace)
Petr Holuša
Po dlouhé době jsem se zaregistroval zpět do komunity freelancerů. Jsem tak rád, že jsem se oprostil od reklamních agentur, dělám konečně to, co mě baví a můžu tak přinést pro klienta to nejlepší. Pomohlo mi to i vytříbit své zkušenosti v mých oblastech a i více se zaměřit na drobnosti v mém podnikání. Investice do registrace se vyplatila a již splnila svou konverzi. Mohu vřele doporučit jiným profíkům, kteří váhají s přechodem na volnou nohu a touží mít lepší život v soukromí i po profesní stránce.

Petr Holuša

2D/3D grafik a animátor
(přijato rok a 2 měsíce po datu registrace)
Ondřej Houdek
Na volné noze je dle mých zkušeností nejlepším českým portálem pro prezentaci služeb nezávislých profesionálů. Skvělá komunikace a rychlé jednání. Mohu pouze doporučit.

Ondřej Houdek

překladatel, tlumočník a lektor angličtiny
(přijato 6 let a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Ondřej Nový
Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Ing. Lucie Proroková
Prezentaci na portále Na volné noze mám už několik let a opravdu funguje. Zrovna dnes mi přistála v poště poptávka, která začíná slovy: „… našla jsem si na vás kontakt na Na volné noze…“. Takže díky moc všem, kteří se na tvorbě portálu podílí, děláte svou práci moc dobře!

Ing. Lucie Proroková

překladatelka angličtiny pro IT, obchod a účetnictví
(přijato 4 roky a půl po datu registrace)
Bc. Michaela Nečasová
Registrace na portále Na volné noze mi pomohla rozjet podnikání. Začínala jsem od nuly a potřebovala jsem získat nové klienty. Na rozdíl od jiných neplacených portálů mi z Volné nohy začaly chodit relevantní poptávky. Dnes už mám stálou základnu klientů, kteří mě dále doporučují, a dobře nastartovanou živnost. Přesto jsem zůstala portálu věrná, a pokud mám prostor, ráda pomohu vyřešit potřebu kvalitních textů či správu sítí i novým klientům.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
(přijato 2 roky po datu registrace)
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.
Registrace na portále Na volné noze mi za necelý rok, co ji mám, přinesla desítky poptávek od zákazníků, z nichž poměrně velká část byla relevantní k mému zaměření, takže konverzní poměr je docela dobrý. Vůbec se to nedá srovnávat třeba s tím, co mi chodí do pošty na LinkedIn – Na volné noze je o několik tříd lepší ohledně relevance poptávek. I když se poplatek může zdát vysoký, už se mi mnohonásobně zaplatil. Oceňuji i profesionální přístup a vstřícnost lidí, se kterými jsem registraci a prezentaci řešil.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

full stack softwarový vývojář a programátor aplikací
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Barbora Peitzová
Prezentace na stránkách Na volné noze mi pomohla se odrazit a získat nové klienty. Začátky nejsou lehké a portál Na volné noze se snaží nám to usnadnit. Investice do registrace se mi hned vrátila a já díky ní už jen získávám. Registraci určitě doporučuju všem!

Barbora Peitzová

ilustrátorka a grafička
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Antonín Jehlář
Díky portálu Na volné noze nestíhám odpovídat na zakázky. I předtím, než jsem se registroval, jsem musel některé zakázky odmítnout. Nyní ale již nemusím sám hledat a mám tím pádem o starost méně. Vřele doporučuji pro každého freelancera, který už je otrávený z hledání zákazníků na vlastní pěst. Investice se rozhodně vyplatí.

Antonín Jehlář

vývojář webových a mobilních aplikací
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Bc. Jindřich Jíra
Registrace na portále Na volné noze byla nejlepší investicí při mém přechodu na volnou nohu. Oceňuji osobní přístup a asistenci při vytvoření prezentace. Moje počáteční obavy se rozplynuly záhy po registraci, kdy mi přes Na volné noze přišla první poptávka. Nových klientů jsem během necelého tři čtvrtě roku od registrace získal hned několik. Určitě bych všem freelancerům doporučil vyzkoušet členství alespoň na rok, aby se sami přesvědčili, kolik nových klientů prostřednictvím portálu získají.

Bc. Jindřich Jíra

B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS