Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 151160 z celkem 220 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Ondřej Nový
Portál Na volné noze je zatím první katalog svého druhu, který považuji za opravdu kvalitní. Neplatí zde totiž klasické schéma kdo víc zaplatí je víc vidět. Přestože je v mém oboru vysoká konkurence, získal jsem i velice lukrativní zakázku, díky které můžu říct, že registrace zde je výborná investice.

Ing. Ondřej Nový

vývojář aplikací pro Android
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Bc. Michaela Nečasová
Registrace na portále Na volné noze mi pomohla rozjet podnikání. Začínala jsem od nuly a potřebovala jsem získat nové klienty. Na rozdíl od jiných neplacených portálů mi z Volné nohy začaly chodit relevantní poptávky. Dnes už mám stálou základnu klientů, kteří mě dále doporučují, a dobře nastartovanou živnost. Přesto jsem zůstala portálu věrná, a pokud mám prostor, ráda pomohu vyřešit potřebu kvalitních textů či správu sítí i novým klientům.

Bc. Michaela Nečasová

copywriterka a správkyně sociálních sítí
(přijato 2 roky po datu registrace)
RNDr. Adam Kučera, Ph.D.
Registrace na portále Na volné noze mi za necelý rok, co ji mám, přinesla desítky poptávek od zákazníků, z nichž poměrně velká část byla relevantní k mému zaměření, takže konverzní poměr je docela dobrý. Vůbec se to nedá srovnávat třeba s tím, co mi chodí do pošty na LinkedIn – Na volné noze je o několik tříd lepší ohledně relevance poptávek. I když se poplatek může zdát vysoký, už se mi mnohonásobně zaplatil. Oceňuji i profesionální přístup a vstřícnost lidí, se kterými jsem registraci a prezentaci řešil.

RNDr. Adam Kučera, Ph.D.

full stack softwarový vývojář a programátor aplikací
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Barbora Peitzová
Prezentace na stránkách Na volné noze mi pomohla se odrazit a získat nové klienty. Začátky nejsou lehké a portál Na volné noze se snaží nám to usnadnit. Investice do registrace se mi hned vrátila a já díky ní už jen získávám. Registraci určitě doporučuju všem!

Barbora Peitzová

ilustrátorka a grafička
(přijato rok a 9 měsíců po datu registrace)
Antonín Jehlář
Díky portálu Na volné noze nestíhám odpovídat na zakázky. I předtím, než jsem se registroval, jsem musel některé zakázky odmítnout. Nyní ale již nemusím sám hledat a mám tím pádem o starost méně. Vřele doporučuji pro každého freelancera, který už je otrávený z hledání zákazníků na vlastní pěst. Investice se rozhodně vyplatí.

Antonín Jehlář

vývojář webových a mobilních aplikací
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Bc. Jindřich Jíra
Registrace na portále Na volné noze byla nejlepší investicí při mém přechodu na volnou nohu. Oceňuji osobní přístup a asistenci při vytvoření prezentace. Moje počáteční obavy se rozplynuly záhy po registraci, kdy mi přes Na volné noze přišla první poptávka. Nových klientů jsem během necelého tři čtvrtě roku od registrace získal hned několik. Určitě bych všem freelancerům doporučil vyzkoušet členství alespoň na rok, aby se sami přesvědčili, kolik nových klientů prostřednictvím portálu získají.

Bc. Jindřich Jíra

B2B marketingový konzultant a lektor pro Lead Generation Marketing, Lead Management a Lead Nurturing
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Jan Milota
Portál Na volné noze je jedním z mých nejefektivnějších marketingových kanálů. Pro freelancera je registrace zde prostě povinnost. Nemám, co jiného dodat.

Ing. Jan Milota

manažer webových projektů
(přijato 2 roky po datu registrace)
Michal Svatoň
Na portále Na volné noze jsem již od roku 2016 a za tu dobu jsem díky prezentaci, kterou zde mám, získal a hlavně poznal poměrně velkou škálu zajímavých seriozních klientů, kteří poptávali kvalitní firemní tvorbu loga a chtěli od svého loga trošku více než ostatní. Je to pro mě velká čest být součástí tak velké komunity profesionálů a všech odvážných lidí, kteří se rozhodli jít s vlastní kůží na trh a podnikat v zemi, kde to není vůbec žádný med. Podnikání nás baví a samozřejmě nám vydělává peníze a proto jsme zde. Sám portál využívám, když hledám kvalitního dodavatele na cokoliv – od textaře, webdesignéra až po fotografa. Najdu zde vše a co je nejdůležitější – spousty spolehlivých profesionálů, s kterými jsem mohl za tu dobu co tu jsem spolupracovat a zatím jsem nebyl ani jednou zklamán (na rozdíl od jiných zdrojů). Děkuji, že na jednom místě mohu najít tolik kvalitních a spolehlivých dodavatelů různých služeb. Musím také ocenit velký kus práce, který portál odvádí v rámci propojení komunity freelancerů, různých akcí a školení, které pořádá. Děkuji, že mohu být součástí takto výjimečné komunity a děkuji za skvělou práci, kterou pro nás freelancery portál odvádí.

Michal Svatoň

kreativní logotvůrce
(přijato 3 roky po datu registrace)
Bc. Andrea Hermanová
S prezentací na portále Na volné noze jsem velmi spokojená. S registrací jsem delší dobu váhala. Nakonec pouze lituji toho, že jsem do toho nešla dříve. Registrační poplatek se mi brzy vrátil, v podstatě do několika dní. Díky portálu jsem se také dostala k mnoha zajímavým projektům. Vřele doporučuji!

Bc. Andrea Hermanová

překladatelka angličtiny a korektorka
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
BcA. Karolína Tůmová
Registrace na portále Na volné noze bylo výborné rozhodnutí a jsem velice ráda, že jej mohu doporučit všem, kteří shánějí nové zákazníky či chtějí začít podnikat. Ozvala se mi spousta lidí poptávající mé služby a vznikly tak i dlouhodobé spolupráce, které mě baví. Díky školením a registraci jsem tak získala kvalitní podporu v oblasti podnikání. Opravdu tuto službu mohu všem doporučit.

BcA. Karolína Tůmová

grafická designérka
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS