Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 16. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 151160 z celkem 193 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Radek Tejkl
Úplně jednoduše. Měsíc po registraci první klient a hned dlouhodobá spolupráce, zábavná a dobře zaplacená. Jsem na portálu už tři roky a nemám sebemenší důvod odcházet. Vložené peníze mám mnohonásobně zpátky. Navíc, portál Na volné noze na mě působí tak nějak normálně, lidsky, sympaticky. Prostě velice povedená služba ;) Díky.

Mgr. Radek Tejkl

webový konzultant, webdesignér a lektor
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Ing. Dominika Roháčová
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala v roce 2017 a jsem strašně ráda, že jsem tento krok udělala. Umožnilo mi to získat první klienty, které každý začínající nováček potřebuje, a zároveň poznat úžasné lidi, kteří jsou nejenom mými kolegy, ale i přáteli. Členství si rozhodně prodloužím a registraci jednoznačně doporučuji i dalším nadšeným profesionálům na volné noze.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec
(přijato rok po datu registrace)
Pavel Mareš
Portál Na volné noze mi zajišťuje propagaci v oboru, kde je velmi vysoká konkurence. Právě zde se mohu prezentovat jako mnoho dalších profesionálů a ukázat své reference rovnocenně s nimi. Klienti si tak mohou vybírat nehledě na grafickou stránku webu a volit z opravdových profíků v oboru. Díky portálu Na volné noze se zvýšila důvěryhodnost mých prací, což byl jeden z důvodů, proč jsem přistoupil k registraci.

Pavel Mareš

tvůrce webových prezentací na WordPressu
(přijato do týdne po datu registrace)
Jiří Wolf
Registrace do portálu Na volné noze byl krok správným směrem. Přichází odtud poptávky jak od malých, tak i od středně velkých firem, z čehož mám osobně radost. Za mě velká spokojenost.

Jiří Wolf

PPC konzultant a online marketér
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Jana Šmerdová
Na katalog Na volné noze jsem dlouho slýchala pozitivní reference od podnikatelů ve svém okolí, ale měla jsem pocit, že to nepotřebuji, když mám dost zakázek. Zpětně mohu snad jen litovat, že jsem si registraci neudělala dřív. Díky kvalitnějším a relevantnějším poptávkám jsem se posunula k mnohem zajímavějším projektům a dostala se ke spolupráci s mnoha skvělými profesionály. Navíc jsem zde objevila báječnou podnikatelskou komunitu. Zkrátka mi spojení s portálem Na volné noze pomohlo podnikatelsky i profesně vyrůst. Proto doporučuji registraci i těm, kdo podobně jako já, váhají kvůli „vytíženosti“.

Jana Šmerdová

specialistka na online marketing se zaměřením na SEO
(přijato 2 roky po datu registrace)
Petra Gregušová, DiS.
Registraci na portále Na volné noze mohu rozhodně doporučit. Nejenže mi již přivedla několik zajímavých klientů, kteří by mě jinak možná neobjevili, ale líbí se mi i další aktivity. Např. newsletter s tipy na zajímavé články, podcasty, možnost jít na přednášky atd. Také velice ráda poslouchám rozhovory s ostatními volnonožci.

Petra Gregušová, DiS.

kreativní grafička
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Lukáš Bíca
Musím se přiznat, že jsem byl k portálu Na volné noze ze začátku skeptický a vůbec jsem nevěřil, že mi může něco přinést. Hodně dlouho jsem rozmýšlel, zda se zaregistruji a nakonec jsem to udělal. Dnes jsou to asi dva měsíce od registrace a já mohu říci, že to bylo správné rozhodnutí. Investice se mi již za tu krátkou dobu vrátila několikrát. Vřele doporučuji, funguje to.

Lukáš Bíca

fotograf, kameraman a střihač
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Milan Timčenko
Na portál Na Volné Noze jsem se zaregistroval již v začátcích svého podnikání a je to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem mohl při startu udělat. Nejenže je prezentace přehledně zpracovaná, ale pomohla mi k získání spousty nových klientů. Zejména při rozjezdu činnosti bylo toto rozhodnutí k nezaplacení. Registraci mohu vřele doporučit a jedná se pravděpodobně o jedinou investici, kterou bych komukoliv kdo začíná doporučil před jakýmkoliv jiným druhem placené propagace.

Milan Timčenko

tvůrce videí se specializací na explainer a reklamní video a animace
(přijato 2 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Sabina Poláková
Registraci na portále Na volné noze mohu jedině doporučit. Přináší mi nové zakázky a klienty, pocit přináležitosti ke komunitě volnonožců a možnost účasti na zajímavých networkingových akcích. Když se mě občas někdo z kolegů volnonožců nejen z mého oboru zeptá, jestli má do registrace jít, říkám jednoznačně ANO! :)

Sabina Poláková

tlumočnice angličtiny a francouzštiny
(přijato 3 roky a 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Lukáš Flekal
Od registrace nečekejte výsledky hned. Nečekejte, že po registraci vám bude neustále zvonit telefon s novými nabídkami. Nečekejte pouze relevantní poptávky. Co ale čekat můžete, je to, že se vám registrace z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí.

Ing. Lukáš Flekal

grafik a kodér
(přijato rok po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS