Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 202 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Mgr. Lucie Konečná
Registrace na portále Na volné noze byla mou nejlepší investicí do profesního růstu. Hned po prvním měsíci se mi investice vrátila a za první dva měsíce fungování si mě našli klienti, se kterými od té doby dlouhodobě spolupracuji. Při registraci mě mile překvapilo, že vám i pomůžou vypracovat profil tak, aby byl pro potenciálního klienta co nejvíce srozumitelný a atraktivní. Všem mohu registraci jen doporučit!

Mgr. Lucie Konečná

správkyně sociálních sítí, copywriterka a SEO konzultantka
(přijato rok po datu registrace)
Marian Friedl
Na portálu navolnenoze.cz jsem registrován od roku 2009, moje spolupráce s Robertem Vlachem započala ještě o dva roky dříve. Vývoj celého projektu mám tedy možnost sledovat od raného období (portál byl založen v roce 2005) a nepřestává mě udivovat jeho nenápadná všestrannost. Na první pohled možná vidíte obyčejný katalog, ale jde o mnohem víc. Registrací totiž získáte členství v komunitě extrémně zajímavých lidí, s nimiž se můžete setkávat na srazech, think tancích a dalších akcích, které portál organizuje. Kromě toho vám na mail začne chodit pravidelný newsletter informující o novinkách v oblasti podnikání na volné noze, inspirativních projektech i lidech. A hledáte-li povzbuzení, pochybujete-li třeba o své cestě, portál vám nabídne videorozhovory s úspěšnými freelancery a také informuje o jejich úspěších. Budu upřímný: za těch více než deset let, co jsem registrován na portálu navolnenoze.cz, se ze mě nestal lepší podnikatel. Jenže to je právě na něm to vůbec nejlepší: pomáhá mi prostě stát se tím, kým chci.

Marian Friedl

hudebník, producent a publicista
(přijato 11 let a 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Svoje podnikání jsem před lety začala registrací na portále Na volné noze a jaký byl můj údiv, když začaly chodit první skvělé zakázky! Fungovalo to!!! Od té doby se stal portál mou srdeční záležitostí a kromě možnosti profesionální prezentace také příležitostí k setkávání se s lidmi se stejným postižením — totiž láskou ke svobodě, dobrodružství, poznávání sebe sama, podnikání, volnonožectví. Registrace se mi už (nejmíň!) 1000× oplatila a je krásné pozorovat, jak portál pomáhá dalším a dalším podnikatelům. Zkrátka: doporučuji, kudy chodím a zůstávám navždy věrná. Díky!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
(přijato 6 let a 11 měsíců po datu registrace)
Eva Čapková Illésová, MA
Na portál Na volné noze jsem se s mírnými pochybnostmi zaregistrovala v listopadu 2010 a čekala, co se stane. Vlastní webové stránky jsem ještě neměla, a tak byl profil v podstatě jediným místem, kde jsem své služby inzerovala. Po pár týdnech bylo jasné, že obavy nebyly na místě. První zájemci o konzultace se ozývali a já cítila uspokojení, že se vložená investice minimálně jednou vrátila. Toto doporučení píši v březnu 2011, kdy zaznamenávám další z několika vln poptávek, z nichž velká spousta přichází právě z prezentace Na volné noze. Jsem ráda, že jsem se loni rozhodla správně a určitě mohu portál - a především konzultace a školení vedené Robertem Vlachem - doporučit!

Eva Čapková Illésová, MA

školitelka a specialistka na marketing v sociálních sítích Facebook, Twitter aj.
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová
Jsem nezávislý kouč a má propagace je převážně na internetu. Největším zdrojem návštěv na mých webových stránkách je už šest let právě portál Na volné noze. A navíc návštěvníci z Volné nohy jsou ti nejkvalitnější na mé stránce — velmi nízký bounce rate, stráví na mé stránce nejvíce času a navštíví nejvíce záložek. Bez Volné nohy na internetu neexistuju. Děkuji, že provozujete tak užitečný portál!

PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová

psycholog, kouč a konzultant profesního a osobního rozvoje
(přijato 6 let a 2 měsíce po datu registrace)
MeiYin Kang
Na portále Na volné noze jsem registrován od roku 2012 a od té doby mi díky zdejší prezentaci přišlo mnoho poptávek i zakázek. Portál je důvěryhodnou platformou pro navazování vztahů a mohu říci, že registrace do katalogu navolnenoze.cz bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém dosavadním podnikání. Již několik mých přátel a kolegů dalo na mou radu a zaregistrovalo se, stejně jako jsem se tehdy na několik na sobě nezávislých doporučení zaregistroval sám. Vřele doporučuji všem, kteří to myslí se svým podnikáním alespoň trochu vážně.

MeiYin Kang

konzultant pro obchod s Čínou, překladatel a tlumočník čínštiny jako rodilý mluvčí a znalec Číny
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Martina Coufalová
Portál Na volné noze mi doporučila moje sestra, která je zde zaregistrovaná už déle. Vzhledem k jejím pozitivním zkušenostem jsem ani nečekala, že by peníze investované do prezentace mohly být vyhozené z okna. Přesto mě překvapilo, jak velký byl ohlas a kolik potenciálních klientů se hned na začátku ozvalo! S mnohými jsem spolupracovala jednorázově, někteří se stali mými dlouhodobějšími klienty. Registraci na portále Na volné noze tedy můžu každému volnonožci vřele doporučit, a nováčkům především. Je prima, že je k dispozici profesionál, který pro vás vytvoří profil a poté vám v případě potřeby poradí a pomůže s jeho správou. A ještě něco, na pravidelné školení volnonožců jsem se sice zatím nedostala, ale tím spíš mě těší, že newsletter, který portál vydává, je pokaždé nabitý zajímavými a aktuálními informacemi, z nichž mě jen minimum obsahu nechává chladnou a bez zájmu… Do referencí se obvykle píší jen pozitiva, takže ani nic jiného nečekáte, že ano. Ale když nad tím přemýšlím, opravdu mě nenapadá jediná výtka. Žádný smajlík, myslím to vážně!

Mgr. Martina Coufalová

osobní copywriterka, ghostwriterka a editorka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji registraci každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Lucie Peláková
Po dvou letech mého volnonožství, na jehož počátku jsem si hned zřídila profil na portálu Na volné noze a absolvovala s Robertem Vlachem školení ve Valticích, bez váhání prodlužuji registraci o další dva roky. Zřízení profilu Na volné noze se bez jakýchkoli pochybností vyplatilo nejen proto, že jsem díky němu získala řadu jednorázových zakázek i stálých klientů. Na dobré rady z inspirativního školení si vzpomínám dodnes a s tím, jak se moje práce na volné noze vyvíjí, využívám postupně různá doporučení (naposledy koupě bílé tabule pro lepší plánování práce, protože jsem se dostala do fáze velkého návalu práce :-). Absolvovala jsem také několik think-tanků a celkově je pro mě portál Navolnenoze.cz a lidé kolem něj velkou podporou a zázemím. Zvláště ve chvílích, kdy člověk musí překonávat různé překážky, je dobré vědět, že spoustě lidí se to již podařilo, že všichni řešíme podobné problémy a že mám tady možnost získat spoustu rad a tipů, ať už z článků, nebo na setkáních, nebo třeba konzultací s někým zkušenějším. Děkuji a ať se daří nám všem!

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Michal Mayer
Upřímně, nečekal jsem od registrace na portále navolnenoze.cz žádné zázraky, ale na druhou stranu jsem si řekl, že jsem vyhodil peníze za jiné věci a tohle není tak vysoká suma. Ale už v prvních dnech jsem byl mile překvapen. Každý den mě kontaktuje několik osob se zajímavými poptávkami. Některé z nich jsem již realizoval, některé jsou v jednání a další jsou v různém stupni realizace. Každý den mám cca 10 prokliků na mé stránky z profilu na navolnenoze.cz. Když to shrnu, tak se mi peníze vrátily během prvního měsíce a práce mám pořád dost.

Michal Mayer

programátor webových aplikací v PHP, webdesignér a IT specialista
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS