Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 218 doporučení

David Artur Fiedler

Když jsem se na portál Na volné noze před rokem zaregistroval, netušil jsem, co nastane. Neměl jsem nouzi o klienty, byl jsem ale hodně zvědavý, co bude po založení následovat a kdo si mě všimne. Po pár týdnech prokrastinace a přemýšlení, zda si profil založit, jsem se do toho pustil. Sepsal jsem tedy své zkušenosti a to, v čem cítím svou největší přidanou hodnotu. Kamarádi mi poradili, ať nejsem skromný a ať mluvím narovinu. Tak teda jo. Skvělý tým Na volné noze po mně ještě text překontroloval a bylo to. Tak se to přeci jen stalo. Profil založen. Během prvního týdne se ale nestalo vůbec nic. Začal jsem být skeptický, hlavně vůči sobě. Co když o mě nikdo nemá zájem? Nenapsal jsem něco špatně? Druhý týden už ale přišly poptávky rovnou dvě. Mé ego přestalo býti pošramocené a já jsem získal už během prvního měsíce z celkových 5 poptávek 2 skvělé klienty, kterým spravuji sociální sítě a e-mail marketing dodnes. Jen díky nim se mi celá investice do portálu mnohonásobně vrátila. Celkem se mi za necelý rok ozvala necelá stovka potenciálních zákazníků. Stejně jako oni, i já si pečlivě vybírám, s kým budu spolupracovat tak, aby mě to bavilo a byla mezi námi přirozená chemie. Celkem se sedmi z nich jsme si našli společnou cestu k sobě a oni se tak stali se mými dlouhodobými, spokojenými klienty. Portál Na volné noze vřele doporučuji všem, kteří mají co nabídnout a chtějí skočit do freelancerského života po hlavě :).

David Artur Fiedler
expert na sociální sítě a e-mail marketing
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Lucie Nová

Po prvních dvou letech registrace na portále Na volné noze nastal správný čas na zhodnocení její přínosnosti. Od té doby, co jsem se pro ni rozhodla, mi polovina všech nových poptávek přichází právě odtud. A má to i další výhody, například se vaše webová stránka stane pro vyhledávače důvěryhodnější a posune se na lepší pozice výsledků vyhledávání. Je to investice, která se rozhodně vyplatí, vrátí se už s první získanou zakázkou. Registraci velmi doporučuji!

Bc. Lucie Nová
grafická designérka a kreativní logotvůrkyně
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Radek Brázdil

Na portále Na volné noze jsem registrovaný už pár let. Za tu dobu mi přinesl řadu zajímavých kontaktů a poptávek - jednorázových i dlouhodobých. Návratnost investice do vstupního poplatku? V řádu týdnů. Rok co rok. Komunita skvělá. Pořádané akce nabušené. Informace k nezaplacení. Děkuji Robertu Vlachovi a dalším, kteří stojí za rozvojem projektu a podporují freelance komunitu!

Mgr. Radek Brázdil
reklamní textař a obsahový stratég, technický copywriter
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Týna Najmanová

Týden po spuštění prezentace v katalogu Na volné noze jsem dostala první poptávku a za ní následovaly další a další. Do té doby jsem měla klienty výhradně z doporučení, tedy toto byla má jediná propagace mimo vlastního webu. Za 2 měsíce přišlo přes 20 poptávek, cca 80 % skončilo seznamovacím callem, 1 podepsaná smlouva na marketingovou strategii a u 2 firem čekám na finální rozhodnutí. Za mě je tato služba naprosto perfektní a budu zvažovat i další možnost placené podpory prezentace.

Týna Najmanová
brand manažerka a marketingová konzultantka
(přijato 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Tomáš Pilát

Na portále Navolnenoze.cz jsem si vytvořil prezentaci svých služeb v oblasti 3D animace a vizualizace. Díky tomu jsem zaujal několik nových klientů a dostal zajímavé zakázky. Jednou z nich byla spolupráce s renomovaným umělcem Pastou Onerem, který potřeboval moji pomoc při vizualizaci sochy pro veřejný prostor. Portál mi také nabízí možnost zapojit se do komunity nezávislých profesionálů, kteří sdílejí své zkušenosti a rady o podnikání na volné noze. Navolnenoze.cz je pro mě cenným zdrojem inspirace, kontaktů a zejména nových klientů, proto registraci mohu jen doporučit.

Tomáš Pilát
3D grafik se specializací na reklamní produktové vizualizace a 3D animace
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jana Švec

Registraci na portále Na volné noze mám již třetím rokem. Ze začátku jsem byla dosti skeptická a říkala jsem si, zda se to vůbec vyplatí. Ale můžu říct jediné — vyplatí! Z profilu mám ty nejlepší klienty a zakázky, ať už jednorázové, nárazové nebo dlouhodobé. Můžu s klidným svědomím říct, že to byla jedna z nejlepších investic do mého podnikání, jakou jsem mohla udělat. Rozhodně ji doporučuji všem, kteří se jako freelanceři chtějí posunout o nějaký ten level výš.

Jana Švec
copywriterka, korektorka českého jazyka, překladatelka ze slovenštiny a angličtiny do češtiny
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
Bc. Jakub Fiala

3194 %. Přesně takové zhodnocení mi přinesla investice do roční registrace Na volné noze. Když si vzpomenu na své vnitřní úvahy „přece stačí jeden klient za rok a investice se mi vrátí, možná i dvojnásobně,“ jen se usmívám :-) Na volné noze jsem 12 let, škoda těch 11, kdy jsem se neregistroval. Je ale důležité dodat, že v prvních letech bych nemohl nabídnout tak zajímavé reference. A co se týká atmosféry a úrovně zdejší podpory, kolegů i spolupracujících klientů — dobře naplňují mé představy o profesionalitě a komunikaci. Díky za to!

Bc. Jakub Fiala
UX/UI a brand designér
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Eva Ullrichová

Registraci na portále Na volné noze mi doporučila řada mých překladatelských kolegů a nikdy jsem tohoto rozhodnutí nelitovala. Je to investice, která se mnohonásobně vrátila na získaných zajímavých zakázkách, ale také inspirativních podnětech na vlastní freelancerský rozvoj z komunity Na volné noze.

Mgr. Eva Ullrichová
tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato rok a 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Vojtěch Hulinský

S registrací na portále Na volné noze jsem dlouhé roky otálel. A takřka okamžitě mi došlo, jaká to byla chyba. Hned od zveřejnění mojí prezentace mi chodily nové poptávky, díky čemuž se mi roční členství zaplatilo během prvních pár dnů – a teď už pouze pravidelně vydělávám. Získal jsem mnoho cenných kontaktů, zakázek a zkušeností, což mě odborně i byznysově obrovsky posunulo. Každému, kdo stejně jako já stále váhá, jestli má cenu investovat, mohu s klidným srdcem říct, že jednoznačně má. Jděte do toho, bohatě se vám to vrátí. Po všech stránkách.

Mgr. Vojtěch Hulinský
© Koktající copywriter
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Barbora Jiřincová, Ph.D.

Registrace na serveru Na volné noze jsem ani na chvíli nezalitovala. Dlouho jsem tento krok odkládala, protože mě odrazovala vstupní investice. Ale hned po vytvoření profilu jsem dostala několik velmi dobrých zakázek a odrazila své podnikání jako copywriterka od pomyslného dna, na které jsem narazila, když jsem se snažila shánět zakázky na vlastní pěst. Komunikace s administrací serveru je svižná, co potřebujete, vyřídí rychle. Rozhodně doporučuji.

Mgr. Barbora Jiřincová, Ph.D.
bilingvní copywriterka a vypravěčka, lokalizátorka webů do angličtiny
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)