Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 188 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová
Jsem nezávislý kouč a má propagace je převážně na internetu. Největším zdrojem návštěv na mých webových stránkách je už šest let právě portál Na volné noze. A navíc návštěvníci z Volné nohy jsou ti nejkvalitnější na mé stránce — velmi nízký bounce rate, stráví na mé stránce nejvíce času a navštíví nejvíce záložek. Bez Volné nohy na internetu neexistuju. Děkuji, že provozujete tak užitečný portál!

PhDr. Kateřina Matoušková Šindelářová

psycholog, kouč a konzultant profesního a osobního rozvoje
(přijato 6 let a 2 měsíce po datu registrace)
MeiYin Kang
Na portále Na volné noze jsem registrován od roku 2012 a od té doby mi díky zdejší prezentaci přišlo mnoho poptávek i zakázek. Portál je důvěryhodnou platformou pro navazování vztahů a mohu říci, že registrace do katalogu navolnenoze.cz bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém dosavadním podnikání. Již několik mých přátel a kolegů dalo na mou radu a zaregistrovalo se, stejně jako jsem se tehdy na několik na sobě nezávislých doporučení zaregistroval sám. Vřele doporučuji všem, kteří to myslí se svým podnikáním alespoň trochu vážně.

MeiYin Kang

konzultant pro obchod s Čínou, překladatel a tlumočník čínštiny jako rodilý mluvčí a znalec Číny
(přijato rok po datu registrace)
Mgr. Martina Coufalová
Portál Na volné noze mi doporučila moje sestra, která je zde zaregistrovaná už déle. Vzhledem k jejím pozitivním zkušenostem jsem ani nečekala, že by peníze investované do prezentace mohly být vyhozené z okna. Přesto mě překvapilo, jak velký byl ohlas a kolik potenciálních klientů se hned na začátku ozvalo! S mnohými jsem spolupracovala jednorázově, někteří se stali mými dlouhodobějšími klienty. Registraci na portále Na volné noze tedy můžu každému volnonožci vřele doporučit, a nováčkům především. Je prima, že je k dispozici profesionál, který pro vás vytvoří profil a poté vám v případě potřeby poradí a pomůže s jeho správou. A ještě něco, na pravidelné školení volnonožců jsem se sice zatím nedostala, ale tím spíš mě těší, že newsletter, který portál vydává, je pokaždé nabitý zajímavými a aktuálními informacemi, z nichž mě jen minimum obsahu nechává chladnou a bez zájmu… Do referencí se obvykle píší jen pozitiva, takže ani nic jiného nečekáte, že ano. Ale když nad tím přemýšlím, opravdu mě nenapadá jediná výtka. Žádný smajlík, myslím to vážně!

Mgr. Martina Coufalová

copywriterka, ghostwriterka a editorka
(přijato 9 měsíců po datu registrace)
Ing. Zuzana Tachezy
Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji registraci každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.

Ing. Zuzana Tachezy

zahradní architektka se specializací na Feng Shui
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Mgr. Lucie Peláková
Po dvou letech mého volnonožství, na jehož počátku jsem si hned zřídila profil na portálu Na volné noze a absolvovala s Robertem Vlachem školení ve Valticích, bez váhání prodlužuji registraci o další dva roky. Zřízení profilu Na volné noze se bez jakýchkoli pochybností vyplatilo nejen proto, že jsem díky němu získala řadu jednorázových zakázek i stálých klientů. Na dobré rady z inspirativního školení si vzpomínám dodnes a s tím, jak se moje práce na volné noze vyvíjí, využívám postupně různá doporučení (naposledy koupě bílé tabule pro lepší plánování práce, protože jsem se dostala do fáze velkého návalu práce :-). Absolvovala jsem také několik think-tanků a celkově je pro mě portál Navolnenoze.cz a lidé kolem něj velkou podporou a zázemím. Zvláště ve chvílích, kdy člověk musí překonávat různé překážky, je dobré vědět, že spoustě lidí se to již podařilo, že všichni řešíme podobné problémy a že mám tady možnost získat spoustu rad a tipů, ať už z článků, nebo na setkáních, nebo třeba konzultací s někým zkušenějším. Děkuji a ať se daří nám všem!

Mgr. Lucie Peláková

copywriterka, redaktorka, editorka a překladatelka němčiny
(přijato rok a 13 měsíců po datu registrace)
Michal Mayer
Upřímně, nečekal jsem od registrace na portále navolnenoze.cz žádné zázraky, ale na druhou stranu jsem si řekl, že jsem vyhodil peníze za jiné věci a tohle není tak vysoká suma. Ale už v prvních dnech jsem byl mile překvapen. Každý den mě kontaktuje několik osob se zajímavými poptávkami. Některé z nich jsem již realizoval, některé jsou v jednání a další jsou v různém stupni realizace. Každý den mám cca 10 prokliků na mé stránky z profilu na navolnenoze.cz. Když to shrnu, tak se mi peníze vrátily během prvního měsíce a práce mám pořád dost.

Michal Mayer

programátor webových aplikací v PHP, webdesignér a IT specialista
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Dominika Špačková
Registrace na portále Na volné noze byla pro mou práci tou nejlepší volbou. Během prvních dvou týdnů poté, co byla má prezentace na portále zveřejněna, mne kontaktovaly dvě střediska, která nyní mají zájem o dlouhodobou spolupráci a to mi přijde fantastické. Dříve jsem já musela složitě vyhledávat, kde bych mohla svoje semináře dělat, dnes se mi lidé ozývají sami. Jsem opravdu nadšená. Vaše stránky také doporučuji všem, kteří podnikají nebo mají zájem podnikat, protože v osobním přístupu a kvalitě nabízených služeb nemáte konkurenci.

Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání
(přijato 2 týdny po datu registrace)
Mgr. Hanna Marciniak
Do komunity Na volné noze jsem se přidala před dvěma roky. Od té doby se výrazně zvětšila nejen návštěvnost mých webových stránek, ale také počet navázaných profesních vztahů a především zajímavých zakázek, které jsem obdržela. Profil Na volné noze se tak pro mě stal jedním z nejúspěšnějších a přitom cenově velmi výhodných marketingových nástrojů. Registraci jsem si rovnou prodloužila o dva roky a rozhodně si ji chystám předplatit i v budoucnu.

Mgr. Hanna Marciniak

překladatelka a tlumočnice polštiny, češtiny, angličtiny, soudní tlumočnice a překladatelka polštiny
(přijato rok a 10 měsíců po datu registrace)
Michaela Nussbergerová
S registrací na portále Na volné noze jsem dlouho váhala. Nakonec jsem se rozhodla „pro“ a v žádném případě toho nelituji. Naopak! Velmi mile mě překvapil profesionální přístup ze strany portálu a také jak rychle se má investice do prezentace vrátila. Díky portálu Na volné noze jsem také navázala dlouhodobou spolupráci s několika novými klienty a mohu se tak klidněji věnovat pouze mé práci. Registraci na portálu Na volné noze mohu všem vřele doporučit!

Michaela Nussbergerová

grafická designérka se specializací na reklamní grafiku a DTP
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alena Vorlíčková
Před půl rokem jsem si uvolnila jednu končetinu a začala se kromě stálého zaměstnání realizovat také v oblasti kreativního a komerčního psaní. Díky prezentaci na portále Na volné noze došlo k zajímavým kontaktům a ty nejúžasnější nabídky se podařilo již zrealizovat. Za stále neuvěřitelný příběh považuji zařazení mé pohádky do výběru ze světové a české literatury, který uspořádal spisovatel, překladatel, básník, Mons. Josef Hrdlička. V červenci mi napsal dopis se žádostí o souhlas s publikováním. Text objevil na internetu a mou adresu právě na portále Na volné noze. Výpravná kniha s názvem Mezi setbou a sklizní vyšla před Vánoci. Velmi brzy po zveřejnění mého profilu mě také oslovila ředitelka Mediálního centra paní Jana Frank s nabídkou vedení workshopů tvůrčího psaní v Praze. Tato spolupráce byla úspěšně zahájena a už máme první absolventy. Dalším dlouhodobým klientem se stala společnost Fraggo Net, kterou zastupuje pan Jaromír Čada. Naše spolupráce v oblasti copywritingu a editace textů se postupně rozrůstá do dalších projektů. Děkuji za Vaši účinnou podporu a těším se na další výzvy.

Mgr. Alena Vorlíčková

lektorka kurzů copywritingu a tvůrčího psaní, copywriterka, korektorka a spisovatelka
(přijato 8 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS