Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 220 doporučení

Markéta Makovská

Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská
tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Tomáš Müller

Při vytváření plánu podnikání a vlastní propagace jsem se spojil s Martinem Valasem ohledně toho, zda se vyplatí do registrace na portále Na volné noze investovat. Martin mi portál doporučil a jako bonus mi dal tipy, jak prezentaci sestavit, aby nezapadla. Povedlo se! :) V katalogu jsem ještě ani nebyl, a už jsem věděl, že tohle je správná cesta. Perfektní, rychlá a věcná komunikace při tvorbě prezentace byl jen začátek. Po samotném spuštění mi začaly ihned chodit nabídky na spolupráci a většina z nich byla úspěšně realizována. Přínos byl obrovský a investice do registrace se vrátila mnohonásobně. S čistým svědomím registraci doporučuji všem, kteří ještě váhají.

Tomáš Müller
digitální vizuální designér
(přijato 9 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Eva Ullrichová

Registraci na portále Na volné noze mi doporučila řada mých překladatelských kolegů a nikdy jsem tohoto rozhodnutí nelitovala. Je to investice, která se mnohonásobně vrátila na získaných zajímavých zakázkách, ale také inspirativních podnětech na vlastní freelancerský rozvoj z komunity Na volné noze.

Mgr. Eva Ullrichová
tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato rok a 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Antonín Bureš

Už to budou dva roky, co jsem se registroval na portále www.Navolnenoze.cz. Zcela zásadním způsobem to změnilo mé podnikání. Za tu dobu jsem se naučil víc, než za předchozích pět let, ať už jde o komunikaci se zákazníkem nebo sebeprezentaci. Být Na volné noze mě opravdu posunulo o míle dopředu!

Antonín Bureš
UI/UX designér
(přijato rok a 10 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jitka Kitner

Na portále navolnenoze.cz mám registraci už několik let a za tu dobu už můžu zodpovědně zhodnotit, že většina zakázek mi chodí ne přes můj web, ale přes profil Na volné noze. Většinou to funguje tak, že mě lidé najdou právě tady a následně se podívají na můj web copyto.cz, který je tak pro mě spíš jen takovou vizitkou. Funguje to prima!

Mgr. Jitka Kitner
copywriterka a reklamní textařka
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Jan Němec

Registrace do portálu Na volné noze byla super volba. Vyzkoušel jsem ji v době, kdy jsem se na volnou nohu vracel po 2 letech v korporátu. Začínal jsem tehdy prakticky od nuly – bez klientské základny. Přes Na volné noze jsem hned v prvním roce získal několik dlouhodobých klientů. A každoročně ke mně díky tomuto portálu přicházejí další.

Jan Němec
copywriter a obsahový specialista
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jakub Vrána

Když mě provozovatel portálu Na volné noze oslovil kvůli umístění reklamy na mém serveru, nabídl mi jako součást naší dohody vytvoření mé osobní prezentace na svém portálu. Vzhledem k tomu, že nemám příliš volného času, tak jsem to nejprve odmítl, poté jsem se ale nechal přesvědčit s představou, že alespoň ze začátku z portálu moc nabídek stejně nejspíš nepřijde. Jaké bylo moje překvapení, když jsem začal dostávat jednu až dvě nabídky týdně, jak na jednorázové projekty, tak na trvalé zaměstnání, všechny díky portálu Na volné noze!

Mgr. Jakub Vrána
lektor programování, publicista a všestranný odborník na programovací jazyk PHP
(přijato 3 měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Šárka Rolná Jakubcová

Portál Na volné noze mi přináší zhruba třetinu všech zakázek. Díky němu se mi také podařilo navázat několik dlouhodobých a spokojených vztahů s klienty. Registrace se rozhodně vyplatí!

Mgr. Šárka Rolná Jakubcová
specialistka na SEO a online marketing
(přijato rok a 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Marian Friedl

Na portálu navolnenoze.cz jsem registrován od roku 2009, moje spolupráce s Robertem Vlachem započala ještě o dva roky dříve. Vývoj celého projektu mám tedy možnost sledovat od raného období (portál byl založen v roce 2005) a nepřestává mě udivovat jeho nenápadná všestrannost. Na první pohled možná vidíte obyčejný katalog, ale jde o mnohem víc. Registrací totiž získáte členství v komunitě extrémně zajímavých lidí, s nimiž se můžete setkávat na srazech, think tancích a dalších akcích, které portál organizuje. Kromě toho vám na mail začne chodit pravidelný newsletter informující o novinkách v oblasti podnikání na volné noze, inspirativních projektech i lidech. A hledáte-li povzbuzení, pochybujete-li třeba o své cestě, portál vám nabídne videorozhovory s úspěšnými freelancery a také informuje o jejich úspěších. Budu upřímný: za těch více než deset let, co jsem registrován na portálu navolnenoze.cz, se ze mě nestal lepší podnikatel. Jenže to je právě na něm to vůbec nejlepší: pomáhá mi prostě stát se tím, kým chci.

Marian Friedl
hudebník, producent a publicista
(přijato 11 let po zveřejnění prezentace)
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

Svoje podnikání jsem před lety začala registrací na portále Na volné noze a jaký byl můj údiv, když začaly chodit první skvělé zakázky! Fungovalo to!!! Od té doby se stal portál mou srdeční záležitostí a kromě možnosti profesionální prezentace také příležitostí k setkávání se s lidmi se stejným postižením — totiž láskou ke svobodě, dobrodružství, poznávání sebe sama, podnikání, volnonožectví. Registrace se mi už (nejmíň!) 1000× oplatila a je krásné pozorovat, jak portál pomáhá dalším a dalším podnikatelům. Zkrátka: doporučuji, kudy chodím a zůstávám navždy věrná. Díky!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
ilustrátorka a malířka
(přijato 6 let po zveřejnění prezentace)