Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 213 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Michaela Rybová
Registraci na portále Na volné noze doporučuji. Investice se mi vrátila během prvních dvou měsíců a poptávky chodí stále.

Michaela Rybová

UX/UI webdesignérka a grafička
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Michal Pelech
Registrace na portále Na volné noze je dnes nutností pro každého freelancera, který to se svým podnikáním myslí vážně. Nejenže vám budou chodit kvalitní poptávky a registrace se vám finančně vrátí velmi brzy, ale je to i skvělá forma reklamy. Robert Vlach a lidé kolem něj dělají skvělou práci. Registraci v této komunitě beru jako jednu z nejlepších investic, kterou jsem kdy udělal. Díky moc.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
(přijato 2 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Markéta Makovská
Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka
(přijato rok po datu registrace)
Tomáš Müller
Při vytváření plánu podnikání a vlastní propagace jsem se spojil s Martinem Valasem ohledně toho, zda se vyplatí do registrace na portále Na volné noze investovat. Martin mi portál doporučil a jako bonus mi dal tipy, jak prezentaci sestavit, aby nezapadla. Povedlo se! :) V katalogu jsem ještě ani nebyl, a už jsem věděl, že tohle je správná cesta. Perfektní, rychlá a věcná komunikace při tvorbě prezentace byl jen začátek. Po samotném spuštění mi začaly ihned chodit nabídky na spolupráci a většina z nich byla úspěšně realizována. Přínos byl obrovský a investice do registrace se vrátila mnohonásobně. S čistým svědomím registraci doporučuji všem, kteří ještě váhají.

Tomáš Müller

grafik a vizuální designér
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Eva Ullrichová
Registraci na portále Na volné noze mi doporučila řada mých překladatelských kolegů a nikdy jsem tohoto rozhodnutí nelitovala. Je to investice, která se mnohonásobně vrátila na získaných zajímavých zakázkách, ale také inspirativních podnětech na vlastní freelancerský rozvoj z komunity Na volné noze.

Mgr. Eva Ullrichová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Antonín Bureš
Už to budou dva roky, co jsem se registroval na portále www.Navolnenoze.cz. Zcela zásadním způsobem to změnilo mé podnikání. Za tu dobu jsem se naučil víc, než za předchozích pět let, ať už jde o komunikaci se zákazníkem nebo sebeprezentaci. Být Na volné noze mě opravdu posunulo o míle dopředu!

Antonín Bureš

UI designér a konzultant
(přijato rok a 11 měsíců po datu registrace)
Mgr. Jakub Vrána
Když mě provozovatel portálu Na volné noze oslovil kvůli umístění reklamy na mém serveru, nabídl mi jako součást naší dohody vytvoření mé osobní prezentace na svém portálu. Vzhledem k tomu, že nemám příliš volného času, tak jsem to nejprve odmítl, poté jsem se ale nechal přesvědčit s představou, že alespoň ze začátku z portálu moc nabídek stejně nejspíš nepřijde. Jaké bylo moje překvapení, když jsem začal dostávat jednu až dvě nabídky týdně, jak na jednorázové projekty, tak na trvalé zaměstnání, všechny díky portálu Na volné noze!

Mgr. Jakub Vrána

lektor programování, publicista a všestranný odborník na programovací jazyk PHP
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Mgr. Šárka Jakubcová
Portál Na volné noze mi přináší zhruba třetinu všech zakázek. Díky němu se mi také podařilo navázat několik dlouhodobých a spokojených vztahů s klienty. Registrace se rozhodně vyplatí!

Mgr. Šárka Jakubcová

specialistka na SEO a online marketing
(přijato rok a 3 měsíce po datu registrace)
Marian Friedl
Na portálu navolnenoze.cz jsem registrován od roku 2009, moje spolupráce s Robertem Vlachem započala ještě o dva roky dříve. Vývoj celého projektu mám tedy možnost sledovat od raného období (portál byl založen v roce 2005) a nepřestává mě udivovat jeho nenápadná všestrannost. Na první pohled možná vidíte obyčejný katalog, ale jde o mnohem víc. Registrací totiž získáte členství v komunitě extrémně zajímavých lidí, s nimiž se můžete setkávat na srazech, think tancích a dalších akcích, které portál organizuje. Kromě toho vám na mail začne chodit pravidelný newsletter informující o novinkách v oblasti podnikání na volné noze, inspirativních projektech i lidech. A hledáte-li povzbuzení, pochybujete-li třeba o své cestě, portál vám nabídne videorozhovory s úspěšnými freelancery a také informuje o jejich úspěších. Budu upřímný: za těch více než deset let, co jsem registrován na portálu navolnenoze.cz, se ze mě nestal lepší podnikatel. Jenže to je právě na něm to vůbec nejlepší: pomáhá mi prostě stát se tím, kým chci.

Marian Friedl

hudebník, producent a publicista
(přijato 11 let a 3 měsíce po datu registrace)
Mgr. Adéla Rúčková Moravcová
Svoje podnikání jsem před lety začala registrací na portále Na volné noze a jaký byl můj údiv, když začaly chodit první skvělé zakázky! Fungovalo to!!! Od té doby se stal portál mou srdeční záležitostí a kromě možnosti profesionální prezentace také příležitostí k setkávání se s lidmi se stejným postižením — totiž láskou ke svobodě, dobrodružství, poznávání sebe sama, podnikání, volnonožectví. Registrace se mi už (nejmíň!) 1000× oplatila a je krásné pozorovat, jak portál pomáhá dalším a dalším podnikatelům. Zkrátka: doporučuji, kudy chodím a zůstávám navždy věrná. Díky!

Mgr. Adéla Rúčková Moravcová

ilustrátorka
(přijato 6 let a 11 měsíců po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS