Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 1120 z celkem 223 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Ing. Natálie Rumpala
Na portále Na volné noze jsem již neuvěřitelné tři roky. Ano, není to moc, ale také to není málo. Začala jsem zde s tím, že bude fajn mít někde svou prezentaci, a když mi to přinese alespoň jednoho klienta, budu spokojená. Jenže to jsem ještě nevěděla, jakou lavinu reakcí má prezentace spustí. První týden byl klidný, pak se ale klienti začali sami od sebe ozývat a poptávat mé služby. Jako začínající podnikatelka jsem až neuvěřitelně rychle nabrala dostatečnou klientelu a musela začít další projekty odmítat. Nyní je tomu přesně rok, kdy vlastně nemám volné pracovní kapacity, ale to je dobře. Prezentaci Na volné noze kvůli tomu ovšem neruším. Naopak, zrovna jsem si ji předplatila na dalších 5 let, protože vím, že to má smysl a že je fajn být vidět, i když zrovna nemám volné pracovní kapacity. Zároveň i samotní klienti vidí, že jsem podnikání nepověsila na hřebík. Portál Na volné noze ale určitě není samospásný. Nečekejte, že vám sám od sebe najde dostatek klientů a budete mít vystaráno. Člověk musí svou práci dělat kvalitně a pečlivě, jinak mu ani sebelepší prezentace nepomůže. Na druhou stranu je to katalog, kterému firmy a klienti důvěřují. Ví, že tam najdou kvalitní freelancery a že když se na někoho z tohoto portálu obrátí, bude výsledek ve většině případů vynikající. Proto portál Na volné noze s klidným svědomím všem doporučuji. Podle mě je prezentace Na volné noze pro freelancery stejná nutnost jako webové stránky nebo profil na sociálních sítích. Už si bez něj podnikání nedokážu představit. Zároveň děkuji Robertu Vlachovi, že zde něco takového vytvořil a že u nás buduje skvělou komunitu českých freelancerů. Bez portálu Na volné noze by bylo české podnikání dozajista diametrálně odlišné.

Ing. Natálie Rumpala

copywriterka se specializací na sociální média
(přijato 2 roky a 12 měsíců po datu registrace)
Martin Kavka
Za mě je Navolnenoze.cz naprosto skvělý koncept, který si nemůžu vynachválit. Co je pro mě důležité — možnost potkávat se s vynikajícími profíky, těžit z jejich otevřenosti, mít příležitost nahlížet jim přes rameno a s jejich dovolením využívat kusy jejich know-how. Co je víc pro někoho, kdo se chce v podnikání na volné noze dál posouvat? To je pro mě absolutně největší přínos této komunity – točí se okolo ní velká část mého profesního života: Když hledáme někoho do týmu, když hledám někoho na konzultaci, když potřebuju s něčím pomoci jednorázově i dlouhodobě, vždy je tahle komunita volnonožců první volbou, kam se obracím. Kdybych si měl jako začínajícímu podnikateli zpětně poradit, určitě by jednou z rad bylo, ať nečekám a rovnou se zaregistruju (a účastním se všech jejich setkání). Díky Robo, povedl se ti malý zázrak! (teď už vlastně, s Freelancing.eu, více malých zázraků :)

Martin Kavka

nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing
(přijato 15 let a půl po datu registrace)
Markéta Makovská
Registraci na portále Na volné noze můžu jedině doporučit. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem na začátku mého podnikání na volné noze udělala. Díky portálu jsem získala mnoho skvělých klientů a zakázek a investice do zaplaceného členství se mi velmi rychle vrátila.

Markéta Makovská

tvůrkyně webů, webdesignérka a UI designérka
(přijato rok po datu registrace)
Michal Pelech
Registrace na portále Na volné noze je dnes nutností pro každého freelancera, který to se svým podnikáním myslí vážně. Nejenže vám budou chodit kvalitní poptávky a registrace se vám finančně vrátí velmi brzy, ale je to i skvělá forma reklamy. Robert Vlach a lidé kolem něj dělají skvělou práci. Registraci v této komunitě beru jako jednu z nejlepších investic, kterou jsem kdy udělal. Díky moc.

Michal Pelech

frontend kodér a tvůrce WordPress webů
(přijato 2 roky a 13 měsíců po datu registrace)
Mgr. Eva Ullrichová
Registraci na portále Na volné noze mi doporučila řada mých překladatelských kolegů a nikdy jsem tohoto rozhodnutí nelitovala. Je to investice, která se mnohonásobně vrátila na získaných zajímavých zakázkách, ale také inspirativních podnětech na vlastní freelancerský rozvoj z komunity Na volné noze.

Mgr. Eva Ullrichová

tlumočnice a překladatelka angličtiny a francouzštiny
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Tomáš Müller
Při vytváření plánu podnikání a vlastní propagace jsem se spojil s Martinem Valasem ohledně toho, zda se vyplatí do registrace na portále Na volné noze investovat. Martin mi portál doporučil a jako bonus mi dal tipy, jak prezentaci sestavit, aby nezapadla. Povedlo se! :) V katalogu jsem ještě ani nebyl, a už jsem věděl, že tohle je správná cesta. Perfektní, rychlá a věcná komunikace při tvorbě prezentace byl jen začátek. Po samotném spuštění mi začaly ihned chodit nabídky na spolupráci a většina z nich byla úspěšně realizována. Přínos byl obrovský a investice do registrace se vrátila mnohonásobně. S čistým svědomím registraci doporučuji všem, kteří ještě váhají.

Tomáš Müller

grafik a vizuální designér
(přijato 10 měsíců po datu registrace)
Mgr. Jitka Kitner
Na portále navolnenoze.cz mám registraci už několik let a za tu dobu už můžu zodpovědně zhodnotit, že většina zakázek mi chodí ne přes můj web, ale přes profil Na volné noze. Většinou to funguje tak, že mě lidé najdou právě tady a následně se podívají na můj web copyto.cz, který je tak pro mě spíš jen takovou vizitkou. Funguje to prima!

Mgr. Jitka Kitner

copywriterka a reklamní textařka
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
Antonín Bureš
Už to budou dva roky, co jsem se registroval na portále www.Navolnenoze.cz. Zcela zásadním způsobem to změnilo mé podnikání. Za tu dobu jsem se naučil víc, než za předchozích pět let, ať už jde o komunikaci se zákazníkem nebo sebeprezentaci. Být Na volné noze mě opravdu posunulo o míle dopředu!

Antonín Bureš

UI designér a konzultant
(přijato rok a 11 měsíců po datu registrace)
Jan Němec
Registrace do portálu Na volné noze byla super volba. Vyzkoušel jsem ji v době, kdy jsem se na volnou nohu vracel po 2 letech v korporátu. Začínal jsem tehdy prakticky od nuly – bez klientské základny. Přes Na volné noze jsem hned v prvním roce získal několik dlouhodobých klientů. A každoročně ke mně díky tomuto portálu přicházejí další.

Jan Němec

copywriter a obsahový specialista
(přijato rok a 12 měsíců po datu registrace)
PharmDr. Margit Slimáková
Se svou prezentací na stránkách Na volné noze jsem moc spokojena. Přínosem portálu je nejen úžasná prezentace přivádějící nové klienty, ale i šance dostat se do společnosti skvělých, navzájem se podporujících podnikatelů. Portál dále pravidelně doporučuji všem samostatně podnikajícím přátelům.

PharmDr. Margit Slimáková

specialistka na zdravotní prevenci a výživu
(přijato 4 týdny po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS