Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 91-100 z celkem 219 doporučení

MgA. Barbora Franková

Portál Na volné noze mi pomáhá v mé profesi ilustrátorky získávat projekty, které jsem si vždy přála kreslit, ale neuměla jsem si představit, jak toho dosáhnout. Jste zkrátka skvělí!

MgA. Barbora Franková
ilustrátorka
(přijato 2 roky po zveřejnění prezentace)
MgA. Naďa Moyzesová

Bude to pět let, co jsem se zaregistrovala na portále Na volné noze, což byla jednoznačně výborná volba. Zhruba 80 % zakázek tvoří právě klienti, kteří mě našli a oslovili díky tomuto portálu. S formou prezentace jsem nadmíru spokojená, stejně tak se skvělou zákaznickou podporou. V neposlední řadě bych vyzdvihla pravidelná setkání think-tanku, kde se schází skvělá komunita lidí. Nezbývá než dodat, že týmu Na volné noze děkuji a s čistým srdcem dále doporučuji.

MgA. Naďa Moyzesová
grafická designérka a ilustrátorka
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Mgr. Lenka Veselá

Ráda bych Vám poděkovala za portál Na volné noze, opravdu „to“ funguje! Stal se pro mě příjemným dalším zdrojem zakázek, které navíc přicházejí převážně od slušných, seriózních lidí, čehož si hodně cením. A navrch mám pocit, že jsem na portále v dobré společnosti :-)

Mgr. Lenka Veselá
tlumočnice a překladatelka německého jazyka
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Ing. Jan Křivonožka

Portál Na volné noze mohu upřímně doporučit. Jako řemeslník jsem ocenil intuitivní uživatelské rozhraní a extrémně jednoduché ovládání galerie. Prezentace portálu jsou vidět, což svědčí o dobře dotaženém nastavení a funkčnosti. Hlavní výhodou je pro mě ovšem vysoká dávka inspirace, která proudí z blogu Na volné noze. Pro mé vzdělávání je to jeden z klíčových zdrojů. Oceňuji také fakt, že kdykoliv potřebuji služby z jiného oboru, Na volné noze v katalogu vždy umím najít skvělé profesionály. Takže díky a doporučuji!

Ing. Jan Křivonožka
kamnář se zaměřením na akumulační stavby
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Lucie Čambálová

Děkuji portálu Na volné noze, protože přispívá k mým pracovním úspěchům. Mileráda jej doporučuji všem začínajícím i již zavedeným podnikatelům. Myslím, že pro rozumně fungující firmu není těžké získat klienty. Ovšem získat opravdu ty dobré klienty, kteří si váží vaší práce, mají reálné požadavky a důvěřují vám, už taková legrace není. Z portálu Na volné noze mi takoví lidé přicházejí. Díky! :)

Ing. Lucie Čambálová
majitelka a zakladatelka firmy ČambiTour, osobní cestovní agentury pro jednotlivce i firmy
(přijato 3 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. David Sedláček

Musím se přiznat, že jsem byl ze začátku hodně skeptický a dlouho se rozmýšlel, zda se na portál Na volné noze zaregistrovat. Nakonec mě přesvědčil můj kamarád, který zde již byl delší dobu zaregistrovaný. Jsem rád, že jsem překonal své obavy a k registraci se odhodlal. Byly to dobře utracené peníze. Portál mi přinesl kontakty na zajímavé klienty, kterým jsem mohl pomoci. Již nyní vím, že registraci prodloužím.

Ing. David Sedláček
konzultant internetového marketingu se specializací na SEO a PPC
(přijato 7 měsíců po zveřejnění prezentace)
Kateřina Fragnerová

Na volné noze jsem moc spokojená a s týmem lidí z portálu Na volné noze za zády se cítím být podporována profesionální péčí, motivována řadou zajímavých novinek a impulsů a navíc je prima být malinkou součástí téhle aktivní a báječně kreativní skupiny lidí. Díky za vše.

Kateřina Fragnerová
poradce v gastronomii a ekonomice hotelových a restauračních provozů
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Bc. Dagmar Medzvecová

Na portále Na volné noze jsem registrovaná teprve krátce a už nyní zaznamenávám přínos a plusy, které mi registrace přinesla. A to nejen v podobě rostoucího počtu e-mailů s nabídkou spolupráce, ale i návštěvnosti mých webových stránek, se kterou souvisí pozitivní hodnocení mé práce, která doposud nebyla moc na očích. Je to správné místo pro oslovení cílové skupiny, získání nových kontaktů a inspirace do další práce. V neposlední řadě je nutné zmínit vřelý přístup k dotazům a kvalitní sestavení prezentace vaší osoby. Vřele registraci doporučuji, investice se zcela jistě brzy vrátí.

Bc. Dagmar Medzvecová
ilustrátorka a spisovatelka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
PhDr. Ivona Římánková

Se svou registrací na portále Na volné noze jsem nadmíru spokojená. Práci si nemusím hledat, práce si hledá mne. Mám někdy tolik nabídek, že je opravdu nemohu všechny uspokojit. A tak si nyní mohu z nabídek i vybírat a dělat práci, která mě skutečně zajímá.

PhDr. Ivona Římánková
tlumočnice, lektorka a korektorka italštiny, francouzštiny a ruštiny, tlumočnice z polštiny
(přijato 4 roky po zveřejnění prezentace)
Ing. Radek Kitner

Díky portálu Na volné noze jsem na začátku získal potřebné kontakty a hlavně se mi na základě registrace ozvali první klíčoví zákazníci pro má školení!

Ing. Radek Kitner
konzultant a lektor pro testování a SCRUM
(přijato rok a 11 měsíců po zveřejnění prezentace)