Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 219 doporučení

Mgr. Petr Loučka

Na portále Na volné noze mne příjemně překvapila zejména permanentní, pohotová a vždy velmi vstřícná podpora ze strany jeho správců. Jako úplný nováček rovněž oceňuji profesionální zázemí, jež tým Na volné noze svými školeními, setkáními, články a dalšími aktivitami vytváří. Podporuje tím další růst nás freelancerů a potažmo nezávislého podnikání v Česku celkově. Registrace na portále nelituji a rozhodně ji doporučuji všem váhajícím zájemcům.

Mgr. Petr Loučka
copywriter, korektor a překladatel angličtiny
(přijato 8 měsíců po zveřejnění prezentace)
Tomáš Jacík

Registrace Na volné noze mi prakticky ihned po zveřejnění prezentace začala generovat zajímavé poptávky a ačkoliv většina z nich nevyústila ve spolupráci, někteří zadavatelé jsou dodnes mými stálými klienty.

Tomáš Jacík
Linux administrátor a konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Hasalík

Rád bych touto formou poděkoval za vstřícnost a profesionalitu při tvorbě mé prezentace. Vše bylo maximálně rychlé a efektivní a to pak včetně několika drobných dodatečných úprav. Prozatím nemohu soudit jak dalece bude mít registrace vliv na přínos budoucích projektů, ale věřím, že tento bude znatelný.

Mgr. Petr Hasalík
Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Michaela Bartáková

Začátky podnikání jsou těžké a registrace Na volné noze mi pomohla toto náročné období překonat. Takže mohu jedině doporučit!

Michaela Bartáková
webdesignérka
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Bc. Jan Štrbán

Vřele doporučuji všem novým váhavcům, kteří se ještě Na volnou nohu nepřidali. Je to skvělá volba a za jediný rok mi přinesla 50% nárůst klientů!

Bc. Jan Štrbán
specialista na sociální média a tvůrce kreativního obsahu pro sociální sítě
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Mgr. Petr Šťastný

Vytvořit si prezentaci na portálu Na volné noze byl rozhodně skvělý krok. Díky ní jsem získal mnoho zajímavých zakázek i zákazníků a další jistě přibudou. Je to místo, kde se profesionálové na volné noze neztratí a najdou si své zákazníky, systém doporučení jim pomůže vybudovat důvěru a dobré jméno.

Mgr. Petr Šťastný
linux administrátor, DevOps a IT security konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Petr Martinovský

Investice do ročního členství se mi vrátila po 14 dnech od zveřejnění prezentace. Také jsem se zúčastnil již jednoho setkání (podnikatelského think-tanku), kde jsem se seznámil s panem Vlachem a dalšími nezávislými profesionály. Bylo to pro mne velice inspirativní, motivační a celkově skvělé. Určitě v tom budu pokračovat.

Petr Martinovský
grafik, DTP specialista a webdesignér
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Tomáš Hrabec

Když jsem začal podnikat jako freelancer, zkoušel jsem oslovovat potencionální klienty, což bylo dost náročné. Po registraci na portále Na volné noze se ti splní sen – budou se ti ozývat klienti sami, stejně jako mně.

Tomáš Hrabec
webový grafik a UX designér
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)
Adam Vrána

Co napsat o službě, které vděčím za svůj růst? Chválu pěje asi každý, všechny reference na „volnou nohu“ jsem opravdu nepročítal. Tak to napíšu jednoduše: Faktury, které mi vystavuje služba Na volné noze, platím s úsměvem. Protože vím, že to je nejlépe vynaložená investice na sebepropagaci v poměru cena/výkon. Jsem rád, že Robert Vlach takovou službu před mnoha lety spustil.

Adam Vrána
UX textař
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jitka Pourová

Portál Na volné noze mi už během tří týdnů po registraci přivedl první zákazníky a několikanásobně zúročil registrační poplatek. Profesionální práce po všech stránkách. Děkuji!

Mgr. Jitka Pourová
korektorka a lektorka českého jazyka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)