Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze


Zobrazuji č. 71-80 z celkem 218 doporučení

Mgr. Petr Šťastný

Vytvořit si prezentaci na portálu Na volné noze byl rozhodně skvělý krok. Díky ní jsem získal mnoho zajímavých zakázek i zákazníků a další jistě přibudou. Je to místo, kde se profesionálové na volné noze neztratí a najdou si své zákazníky, systém doporučení jim pomůže vybudovat důvěru a dobré jméno.

Mgr. Petr Šťastný
linux administrátor, DevOps a IT security konzultant
(přijato 11 měsíců po zveřejnění prezentace)
Petr Martinovský

Investice do ročního členství se mi vrátila po 14 dnech od zveřejnění prezentace. Také jsem se zúčastnil již jednoho setkání (podnikatelského think-tanku), kde jsem se seznámil s panem Vlachem a dalšími nezávislými profesionály. Bylo to pro mne velice inspirativní, motivační a celkově skvělé. Určitě v tom budu pokračovat.

Petr Martinovský
grafik, DTP specialista a webdesignér
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Tomáš Hrabec

Když jsem začal podnikat jako freelancer, zkoušel jsem oslovovat potencionální klienty, což bylo dost náročné. Po registraci na portále Na volné noze se ti splní sen – budou se ti ozývat klienti sami, stejně jako mně.

Tomáš Hrabec
webový grafik a UX designér
(přijato 4 měsíce po zveřejnění prezentace)
Adam Vrána

Co napsat o službě, které vděčím za svůj růst? Chválu pěje asi každý, všechny reference na „volnou nohu“ jsem opravdu nepročítal. Tak to napíšu jednoduše: Faktury, které mi vystavuje služba Na volné noze, platím s úsměvem. Protože vím, že to je nejlépe vynaložená investice na sebepropagaci v poměru cena/výkon. Jsem rád, že Robert Vlach takovou službu před mnoha lety spustil.

Adam Vrána
UX textař
(přijato rok po zveřejnění prezentace)
Marek Auterský

Pro svou činnost i činnost své firmy jsem potřeboval další zdroj nových a spolehlivých klientů. Díky portálu Na volné noze jsem toho docílil a díky novému zdroji klientů jsem přesvědčen o pozitivní účinnosti tohoto portálu ve všech možných směrech.

Marek Auterský
překladatel a tlumočník angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a maďarštiny
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
MMag. Petra Honsová

Hodnocení píšu po více než roce a musím potvrdit, že finance spojené s registrací se mi vrátily téměř okamžitě. Také musím pochválit bezvadnou podporu, která vychází vstříc a reaguje téměř obratem.

MMag. Petra Honsová
tlumočnice a překladatelka němčiny včetně soudních překladů
(přijato rok a 1 měsíc po zveřejnění prezentace)
Mgr. Jitka Pourová

Portál Na volné noze mi už během tří týdnů po registraci přivedl první zákazníky a několikanásobně zúročil registrační poplatek. Profesionální práce po všech stránkách. Děkuji!

Mgr. Jitka Pourová
korektorka a lektorka českého jazyka
(přijato do jednoho měsíce po zveřejnění prezentace)
Mgr. Richard Skolek

Díky nováčkovskému zvýhodnění jsem se dostal k velmi zajímavým zakázkám, o kterých bych si jinak mohl nechat jenom zdát. Příval nabídek jsem si opravdu užil a kontakty, které jsem díky tomu získal, se mi určitě budou hodit. Jsem také velmi spokojen s profesionální prezentací, která mi byla do katalogu Na volné noze vytvořena.

Mgr. Richard Skolek
spisovatel, překladatel angličtiny a lektor tvůrčího psaní
(přijato 2 měsíce po zveřejnění prezentace)
Michal Souček

Moc mě baví komunita lidí na volné noze. Už jen proto, že za 15 let na volné noze vím, jak těžké to je. Přeji všem lidem na volné noze, ať se nám daří!

Michal Souček
realitní makléř, poradce a zakladatel komunity realitních makléřů QARA
(přijato 6 měsíců po zveřejnění prezentace)
Štefan Jakubjanski

Na volné noze jsem teprve pár měsíců a už teď vím, že si předplatím další období. Velká návštěvnost webu zaručuje příliv nových zákazníků. A díky Vašemu portálu jsem měl do 14 dnů zpět co jsem při začátku registrace investoval. Každopádně palec nahoru.

Štefan Jakubjanski
logo designér
(přijato 5 měsíce po zveřejnění prezentace)