Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Registrace > Doporučení > 8. stránka výpisu

Doporučení od profesionálů z portálu Na volné noze

Zobrazuji č. 7180 z celkem 166 doporučení od profesionálů registrovaných na portále Na volné noze:
Bc. Zuzana Bartůšková
Díky prezentaci na portále Na volné noze se mi podařilo nejen zaujmout nové klienty, kteří hledají profesionální služby v oblasti účetnictví, ale i další obchodní partnery, se kterými jsme navázali spolupráci, např. v oblasti poskytování lektorských služeb. Zároveň jsem se seznámila s dalšími profesionály, jejichž služeb možná v budoucnosti využiji. Portál Na volné noze mohu doporučit všem profesionálům, kteří si zakládají na dobře odvedené práci, ať už jsou na volné noze dlouho nebo teprve začínají.

Bc. Zuzana Bartůšková

daňový poradce, účetní specialista, lektor kurzů se zaměřením na účetnictví a daně
(přijato 4 měsíce po datu registrace)
Bc. Vláďa Novotný
Registrace na portále Na volné noze rozhodně nelituji, protože mi přinesla spoustu kvalitních nabídek a jsem pevně přesvědčen, že tomu tak bude i nadále. Také si cením zajímavých článků autora a provozovatele portálu, který mimo jiné vyniká velmi profesionálním a lidským přístupem. Těžko byste na internetu hledali podobnou, stejně kvalitní službu.

Bc. Vláďa Novotný

webdesignér a PHP programátor
(přijato rok po datu registrace)
Alena Goldová
Chtěla bych Vám napsat několik slov ohledně svého názoru na Vámi provozovaný portál. Především se mi líbí už jeho základní myšlenka, a sice propagace svobodného podnikání, což se týká profesí všeho druhu, založených na určitých lidských dovednostech a schopnostech. Rovněž jsem velmi spokojena se způsobem provedení reklamy z Vaší strany.

Alena Goldová

překladatelka německého jazyka
(přijato 2 měsíce po datu registrace)
Ivo Strakoš
Díky portálu Na volné noze jsem získal mnoho nových klientů a ozvaly se mi dokonce i velké firmy, jejichž poptávka dalece přesahovala možnosti mého současného vozového parku. Na své prezentaci oceňuji zejména přehlednost a jednoduchost, která plně vyhovuje mým potřebám.

Ivo Strakoš

autodopravce a specialista na zemní práce
(přijato rok a půl po datu registrace)
Martina Novotná
Na portál Na volné noze jsem se zaregistrovala před několika měsíci. Moc jsem tomu zpočátku nevěřila, ale mohu říci, že mi kromě nových klientů přináší hodně velmi zajímavých nabídek na práci a spolupráci na různých projektech. Také se mi líbí lidský, vstřícný a profesionální přístup týmu a děkuji za cenné rady, které jsou pro mne začátečníka v podnikání k nezaplacení.

Martina Novotná

léčitelka, terapeutka a průvodkyně vnitřní transformací
(přijato 6 měsíců po datu registrace)
Zuzana Langpaulová
Na portále Na volné noze nejste pouhým jménem v dlouhém seznamu, kdy vám registraci připomene pouze jednou za rok složenka ve schránce. Pro tým, v čele s Robertem Vlachem, je každý jedinečným zákazníkem, který za své peníze dostává obrovskou protihodnotu. Velmi příjemná osobní atmosféra, rychlá reakce na veškeré dotazy či požadavky, zajímavé a inspirující články o podnikání na volné noze. A o co jde především, téměř každý telefonický hovor zahajuje nově volající zákazník slovy: Dobrý den, našel jsem si vás na internetu…

Zuzana Langpaulová

soudní překladatelka a tlumočnice německého jazyka
(přijato 3 roky a 2 měsíce po datu registrace)
Ing. Vladimír Macek
Záhy po zveřejnění mé prezentace na portále Na volné noze mne začali více kontaktovat potenciální zákazníci. Nedlouho před registrací zmíněné prezentace jsem vytvořil i svou vlastní webovou prezentaci mimo tento portál. Mohu tedy porovnat účinnost a prohlásit, že využití služeb zavedeného kontaktního portálu tohoto typu je efektivnější než vlastní snaha o propagaci (a ta byla navíc pracnější). Jsem také velmi spokojen s obsahem a formou prezentace, který pro mne byl vytvořen na základě mnou dodaných podkladů.

Ing. Vladimír Macek

všestranný informatik, programátor, lektor a konzultant
(přijato 5 měsíců po datu registrace)
Mgr. Alena Přichystalová
Musím se přidat a také pět chválu na portál Na volné noze. Prezentace mi tu běží cca měsíc a jsem moc spokojená. Začali se mi ozývat i noví klienti, což jsem za tak krátkou dobu ani moc nečekala. Rozhodně budu doporučovat dál, protože tyto stránky mají fakt smysl :-)

Mgr. Alena Přichystalová

lektorka a překladatelka francouzského jazyka
(přijato 3 týdny po datu registrace)
Bc. Renáta Plouharová
..hm, portál Na volné noze mi byl čert dlužen, neb mě zničehonic dostal do pozice člověka, který nestíhá odmítat stále nové a nové nabídky, a fakt mi to nedělá dobře :-) ..ale musím uznat, že jsem za tuhle ďábelskou příležitost, která mi ve správný čas vstoupila do cesty, nesmírně vděčná, neb bych se bez ní sama nikam do ničeho nepustila. Velké díky provozovateli portálu za jeho podporu nejen v oblasti profesního, ale i lidského rozvoje a svobody, jež sebou podnikání na volné noze člověku přináší.

Bc. Renáta Plouharová

tlumočnice, překladatelka a lektorka anglického jazyka
(přijato 7 měsíců po datu registrace)
Ondřej Baar
Osobní prezentace na portále Na volné noze mi již po tak krátké chvíli přinesla několik zajímavých zakázek a to i přes to, že na portále je v mém oboru dost kvalitní konkurence, které jsem se zprvu obával. Jak se ukázalo, mé obavy byly naprosto liché a registraci na portále považuji za jedno z nejpřínosnějších podnikatelských rozhodnutí, které jsem zatím udělal.

Ondřej Baar

konzultant a copywriter se zaměřením na SEO a internetový marketing
(přijato 3 měsíce po datu registrace)
Pokračovat registrací na tomto portále >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS